پیام خراسان

آخرين مطالب

بازپرس ویژه قتل عمد دادسرای عمومی و انقلاب مشهد تشریح کرد؛

جزئیات قتل با اسلحه وینچستر در مشهد گفتگو

جزئیات قتل با اسلحه وینچستر در مشهد
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - روز گذشته مردی میانسال با اسلحه وینچستر در منطقه طبرسی شمالی مشهد به قتل رسید.
قاضی میرزایی در گفت‌وگویی  در مورد این حادثه اظهار کرد: روز گذشته حدود ساعت 14 بعدازظهر در طبرسی شمالی دو پسر بچه حدود 7-9 سال که در حال بازی بودند، با یکدیگر در گیر میشوند و این درگیری به بزرگترها کشیده شده و در نهایت منجر به قتل می‌شود.
وی ادامه داد: مقتول، پدر یکی از بچه‌ها و قاتل، برادر کودک دیگر بوده است. متهم به قتل می‌گوید من در خانه بودم که برادرم آمد و اطلاع داد که درگیر شده است. وقتی متهم به قتل به خانه مقتول می‌رسد، یک نفر با مشت به صورت او می‌زند و صورتش خونی می‌شود و سپس مقتول هم متهم به قتل را می‌زند و چاقویش را از او می‌گیرد و می‌گوید باید به پلیس زنگ بزنیم که چرا چاقو کشیده‌ای و ... . 
بازپرس ویژه قتل عمد دادسرای عمومی و انقلاب مشهد بیان کرد: متهم به قتل هم می‌رود و از عقب ماشین اسلحه را بر می‌دارد و شلیک می‌کند و سپس متواری می‌شود اما بعد که متوجه فوت مقتول می‌شود خود را معرفی می کند. معرفی او حدود ساعت 17 روز گذشته بوده است.
وی افزود: متهم به قتل می‌گوید که اسلحه را یک سال پیش خریده است و شغلش در گذشته آرایشگر و مدتی هم بیکار بوده است. افراد محله از متهم به قتل، خوب تعریف نمی‌کردند. این فرد سابقه دو بار زندان به دلیل درگیری و مصرف مواد دارد. طبق گفته متهم به قتل بعد از سال 90 دیگر به زندان نرفته است اما حالا باید استعلام کنیم ببینیم دقیقا چه سالی در زندان بوده است.متهم به قتل و مقتول سابقه درگیری نداشته‌اند و یکدیگر را نمی‌شناخته اند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield