پیام خراسان

آخرين مطالب

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:

بیانیه گام دوم انقلاب هر فرازش ریشه قرآنی و روائی دارد فرهنگي

بیانیه گام دوم انقلاب هر فرازش ریشه قرآنی و روائی دارد
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - فردوس-مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: بیانیه گام دوم انقلاب رهبری تماماً ریشه قرآنی و روائی دارد و لوازم حرکت و تداوم انقلاب در آن بیان شده است.

 حجت‌الاسلام احمد رضایی که در گردهمایی بزرگ شبکه تبلیغ دینی با محوریت راهکارهای عملیاتی کردن بیانیه گام دوم انقلاب در شهرستان فردوس سخن می‌گفت افزود: خود آگاهی، ایجاد امید و دل کندن از دشمن، لوازم حرکت و تداوم انقلاب، مقصد نهایی و توجه ویژه به نسل جوان و جامعه زنان از مشخصه‌های بارز این بیانیه بود که رهبری بر آنها تاکید کردند.
وی تصریح کرد: سپردن کار به جوانان مؤمن و انقلابی از محورهای مهم این بیانیه بود که معظم‌له در این بخش خود کار را شروع کردند.
رضایی خاطرنشان کرد: برای ترویج اسلام ناب محمدی و تمدن سازی اسلامی به عنوان مقدمه‌ای برای ظهور امام زمان ( عج ) تمام کسانی که تأثیرگذار هستند باید پای کار بیایند.
وی انقلاب اسلامی را در میان انقلاب‌های گذشته و حال جهان به عنوان ماندگارترین انقلاب نام برد و گفت: رهبری الهی این انقلاب، پشتوانه مردمی نظام و انسجام و وحدت ملی تا کنون توانسته ما را به این نقطه عزت و عظمت در جهان برساند.
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی تاکید کرد: امروز علیرغم دسیسه‌های مختلف دشمن و فعالیت 300 شبکه ماهواره‌ای و با وجود تمام مشکلات مردم همراه و همپای نظام و انقلاب هستند و اطمینان داریم تحریم‌ها نیز راه به جایی نخواهد برد.
امام جمعه فردوس نیز پرداختن به بیانیه گام دوم انقلاب را ضرورتی انکارناپذیر دانست که تا کنون در این زمینه غفلت شده است.
حجت‌الاسلام محمد رضا بابایی تصریح کرد: باید با برگزاری کلاس‌هایی این بیانیه مهم رهبری برای مردم بخصوص جوانان تبیین شود و ما این کار را علیرغم کوتاهی‌های گذشته خودمان، در فردوس شروع خواهیم کرد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield