پیام خراسان

آخرين مطالب

حاشیه های حضور روحانی در خراسان شمالی

پلاکاردهایی از جنس خواسته‌ها/ فریادهایی که شنیده نشد مقالات

پلاکاردهایی از جنس خواسته‌ها/ فریادهایی که شنیده نشد
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - شیروان- حضور مردم از ساعات ابتدایی صبح در آفتاب گرم تابستان و پلاکاردهایی از جنس نداشته ها و خواسته ها از جمله حاشیه های سفر رئیس جمهور به شیروان بود.

به گزارش خبرنگار مهر ، سفر رئیس جمهور به خراسان شمالی از هفته‌های گذشته با واکنش‌های متفاوتی در فضای مجازی مبنی بر حضورش در شهرستان شیروان و دعوت از گروه‌ها و اقشار مختلف برای حضور در شهرستان شیروان همراه بود.
سفر یک روزه رئیس جمهور صبح امروز یک شنبه به فرودگاه بجنورد که نام بین المللی را یدک می‌کشد آغاز شد و مراسم استقبالی با حضور مسئولان استانی و خیر مقدم رضا حمیدی زاده فرزند شهید مدافع حرم فیروز حمیدی زاده آغاز و از آنجا برای سخنرانی راهی شهرستان شیروان شد.

آنچه که در مراسم استقبال از رئیس جمهور در ورزشگاه شهدای کارگران شیروان بیش از هر چیزی بین مردم دیده می‌شد پرچم و پوسترهایی با تصویر امام راحل، مقام معظم رهبری و رئیس جمهور و کلاه‌هایی به رنگ قرمز بود.

از سوی دیگر دست نوشته‌ها و پلاکاردهای مردم همچون «جناب رئیس جمهور گاز نداریم»، «روحانی خانه ندارم»، «جوان بیکار هستم» و همچنین برخی همراه با خواسته‌های خود شماره تماس نوشته و بالای سر گرفته بودند.

سخنرانی رئیس جمهور در ورزشگاه شیروان انجام شد ولی عده‌ای گویا از این سخنرانی راضی نشدند به گونه‌ای که یکی از بانوان حاضر در محل سخنرانی با فریادهای بلند خطاب به رئیس جمهور گفت کجا می‌روی، حرف دارم؛ باید دردهای من را بشنوی.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield