پیام خراسان

آخرين مطالب

معاون سیاسی استاندار:

افتتاح 516 پروژه طی هفته دولت در خراسان شمالی اقتصادي

  بزرگنمايي:

پیام خراسان - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: هفته دولت فرصت خوبی برای اطلاع رسانی خدمات و برنامه های نظام و دولت به بهترین نحو ممکن به مردم است.
به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، به نقل از اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری خراسان شمالی دکتر ولی الله حیاتی در ستاد بزرگداشت هفته دولت استان اظهار کرد: درهفته دولت امسال 516پروژه با اعتبار 246میلیارد و 316میلیون تومان، هشت دهم میلیون یورو اعتبار ارزی و اشتغال زایی 4821نفر به بهره برداری خواهد رسید.
وی افزود:.475پروژه دولتی با اعتبار 118میلیارد و 448میلیون تومان و 37پروزه بخش خصوصی با اعتبار 126میلیارد و 438میلیون تومان در هفته دولت به بهره برداری می رسد.
وی خاطرنشان کرد:برنامه های هفته دولت با حضور تمام معاونان استاندار در هر شهرستان و به صورت متمرکز برگزار می شود تا به تشریح دستاوردهای دولت بپردازند.
حیاتی در ادامه سخنان خود به عناوین روزهای هفته دولت امسال اشاره کرد و گفت:شنبه دوم شهریور آغاز هفته دولت با عنوان دولت تدبیر و امید نشاط اقتصادی و شفافیت ، یکشنبه سوم شهریوربا عنوان دولت تدبیر و امید، نشاط ، کارآمدی و پاسخگویی؛ دوشنبه چهارم شهریور با عنوان دولت تدبیر و امید نشاط اجتماعی و فرهنگی سه شنبه پنجم شهریور با عنوان دولت تدبیر و امید نشاط و توسعه ، چهارشنبه ششم شهریور با عنوان دولت تدبیر و امید نشاط و آرامش امنیت و اقتدارملی؛ پنج شنبه هفتم شهریور باعنوان دولت تدبیر و امید شهیدان رجایی و باهنر الگوهای جاودان خدمتگزاری و جمعه هشتم شهریور با عنوان دولت تدبیر و امید و نشاطـ معنوی نامگذاری شده است.
حیاتی تصریح کرد:تاکنون 156مقام کشوری یا در استان حضور یافته اند یا استاندار خراسان شمالی با این افراد ملاقات داشته اند که از این پس مسیر توسعه را با شتاب بیشتری ادامه خواهیم داد.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield