پیام خراسان

آخرين مطالب

تنظیم بازار شهرستان سرایان اقتصادي

تنظیم بازار شهرستان سرایان
  بزرگنمايي:

پیام خراسان -
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرایان ؛ ابراهیم رسولی مقدم فرماندار سرایان در جلسه تنظیم بازار شهرستان از برپایی نمایشگاه پاییزه در این شهرستان در شهریور ماه خبر داد . و گفت : به منظور تنظیم بازار و رفاه حال مردم با هماهنگی ستاد هماهنگی تنظیم بازار نمایشگاه پاییزه برگزار می‌شود.
وی به نظارت جدی بر واحدهای صنفی در راستای کنترل و تنظیم بازار برای جلوگیری از تخلفات احتمالی اشاره و خاطرنشان کرد: این نظارت ها باید مستمر و اثر بخش باشد .
رسولی مقدم با بیان اینکه بزرگترین وظیفه اعضای ستاد نظارت جدی بر بازار است خواستار تعامل و هماهنگی همه اعضا در این امر مهم شد .
نماینده ی عالی دولت در سرایان اظهار کرد: تیم گشت مشترک با حضور اینجانب ومسئولین مربوطه تشکیل وبصورت سرزده نظارت بر بازار خواهد شد.
فرماندار شهرستان سرایان با اشاره به برپایی نمایشگاه تصریح کرد: در کارگروه ویژه همه ی جوانب مورد بررسی قرار گیرد تا نمایشگاه با کیفیت و در شان مردم پرپا شود.
رئیس اداره صنعت؛ معدن و تجارت نیز در این جلسه از توزیع 75 تن قند، 105 تن شکر، 1400 کیلوگرم گوشت گرم؛ 4300 کیلو گرم گوشت منجمد گوساله، 1800 کیلوگرم مرغ منجمد و 16800 کیلوگرم مرغ گرم از ابتدای امسال در سطح بازار شهرستان خبر داد.نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield