پیام خراسان

آخرين مطالب

عبادی:

قوه قضائیه نقش مهمی در تربیت جامعه دارد اجتماعي

قوه قضائیه نقش مهمی در تربیت جامعه دارد
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه قوه قضاییه برای تربیت جامعه نقش بسیار موثری دارد، اما این امر مشروط به شرایطی است، گفت: یک شرط قوه قضاییه این است که اجرای حکم‌های قضایی به موقع انجام شود.
  حجت الاسلام والمسلمین علیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، امروز 28 مرداد، در دیدار با معاون اول قوا قضائیه اظهار کرد: اصولا آنچه از ناحیه پرورگار برای بندگان لحاظ می‌شود، خیر است.
وی با بیان اینکه دین برنامه‌هایی برای پیشگیری و هدایت انسان‌هایی که منحرف می شوند، دارد، افزود: قوه قضاییه برای تربیت جامعه نقش بسیار موثری دارد، اما این امر مشروط به شرایطی است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه یک شرط قوه قضاییه این است که اجرای حکم‌های قضایی به موقع انجام شود، تصریح کرد: اجرای به موقع احکام قضایی نقش پیشگیری دارد.
عبادی ادامه داد: قوه قضاییه از نظر تاثیرگذاری باید هیبت و هیمنه داشته باشد تا از این طریق بتواند از جرم پیشگیری کند.
وی با اشاره با اینکه اگر قضاوت‌ها سریع و همراه با دقت انجام شود، در ذهن مردم و افکار عمومی ماندگار می‌شود، اظهار کرد: امروز با برخورد قاطع و سریع قوه قضاییه دزدها احساس ناامنی و مردم احساس امنیت می‌کنند.
امام جمعه بیرجند با بیان اینکه در حال حاضر استکبار در سطح بین الملل و منطقه شکست سختی خورده و امید جدیدی در مردم ایجاد شده است، اظهار کرد: امروز سیاست زده‌هایی که به دنبال بیگانگان بودند می‌گویند باید تاریخ را به قبل و بعد از سرنگونی پهباد آمریکایی‌ها تقسیم کنیم.
عبادی با بیان اینکه هسته‌های مقاومت در یمن، عراق، سوریه برگ برنده پیروزی هستند، افزود: امروز حکومت‌های غربی دیگر در بین مردم جایی ندارد.
وی با بیان اینکه جبهه عدالت در قوه قضائیه باید مشاهده شود، یادآور شد: امیدواریم قوه قضائیه در سطح کشور و استان با همکاری همه به آنچه که آرمان ماست که همان اجرای عدالت است، برسد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield