پیام خراسان

آخرين مطالب

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی:

شاخص بهره‌مندی خراسان شمالی از راه‌های روستایی پایین است اجتماعي

شاخص بهره‌مندی خراسان شمالی از راه‌های روستایی پایین است
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - بجنورد- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: شاخص بهره‌مندی راه‌های روستایی این استان از میانگین کشوری 8 درصد پایین تر است.

 علی اصغر بدیعی مقدم اظهار کرد: در حال حاضر میزان بهره مندی روستاییان خراسان شمالی از راه مناسب از میانگین کشوری پایین تر و بهره مندی آنان از راه مناسب حدود 44 درصد است.
بدیعی مقدم گفت: طول راه های روستایی خراسان شمالی چهار هزار و 700 کیلومتر است که 3,6 درصد از راه های روستایی کشور را دارد و در رتبه 13 کشورهای استان قرار گرفته است.
وی در ادامه به تشکیل گروه ساخت راه روستایی در خراسان شمالی اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه در سطح کشور، ساخت راه‌های روستایی به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای واگذار شده، یک اکیپ برای ساخت راه در محورهای روستایی استان تشکیل شده که به صورت امانی، نسبت به اجرای این پروژه ها اقدام می کند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: اولویت در اجرای این طرح ها، ساخت و تکمیل راه برای روستاهای بالای 50 خانوار است.
بدیعی مقدم مطرح کرد: تلاش داریم از تمام توان و تجهیزات برای سرعت دادن به پروژه های راهسازی در محورهای روستایی بهره ببریم.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield