پیام خراسان

آخرين مطالب

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

مسئولان از مرحله گزارش دهی مفاسد فراتر روند سياسي

مسئولان از مرحله گزارش دهی مفاسد فراتر روند
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه باید از مرحله گزارش دهی مسئولان در زمینه مفاسد فراتر رویم، گفت: نباید تنها سخن از مفاسد در کشور زده و شش ماه بعد همان حرف ها تکرار شود.

به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام سید علیرضا عبادی صبح دوشنبه در دیدار با معاون اول قوه قضاییه که در محل دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد، اظهار کرد: قوه قضائیه در تربیت جامعه بسیار موثر است که البته تحقق آن مشروط به شروطی خواهد بود.
وی گفت: از همین رو است که طبق روایات اسلامی اگر مجازاتی به موقع اعمال شود از 40 روز باران پیاپی برای جامعه مفیدتر است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: نقش تربیت کننده مجازات به شرط به موقع اعمال شدن آن است و در این صورت نقش پیشگیری دارد.
عبادی با بیان اینکه اگر کاری به عمد یا خطا انجام شد، قوه قضائیه باید نقش پیشگیری را ایفا کند، افزود: اگر قضاوت سریع و همراه با دقت انجام شود در ذهن مردم ماندگار می شود و افکار عمومی نیز به نوعی خطاکار را مورد بازخواست قرار می دهد.
وی یادآور شد: مردم در شرایط فعلی با پیگیری های قوه قضاییه در زمینه مفاسد احساس امنیت کرده و دزدها احساس ناامنی می کنند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه باید از مرحله گزارش دهی مسئولان در زمینه مفاسد فراتر رویم، گفت: نباید شرایط به گونه ای باشد که تنها سخن از حقوق های نجومی و اختلاس ها زده و شش ماه بعد دوباره همان حرف ها تکرار شود.
عبادی با بیان این نکته که مردم با امید خاصی به آینده نگاه می کنند، اظهار کرد: شرایط امروز به گونه ای شده که برخی معتقدند باید تاریخ را به قبل از سرنگونی و بعد از سرنگونی پهباد آمریکایی تقسیم کنیم.
وی بیان کرد: در شرایط فعلی آنانی که به نوای بیگانگان رقصیدند جایی در بین مردم و جامعه اسلامی ندارند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield