پیام خراسان

آخرين مطالب

اطلاعیه وظیفه عمومی در خصوص اعزام مشمولان اجتماعي

اطلاعیه وظیفه عمومی در خصوص اعزام مشمولان
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی خراسان شمالی از اعزام مشمولان وظیفه عمومی در اولین روز از شهریور ماه سال جاری خبر داد.
به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"مهدی شجری" با اعلام این خبر گفت: تمام مشمولان فارغ التحصیل مقاطع کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکتری که برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم شهریور ماه سال جاری دریافت کرده اند، می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) محل سکونت،برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.
وی همچنین تاکید کرد: با توجه به تعطیلی همان روز اعزام در روز شنبه مورخه دو شهریور سال جاری صورت خواهد گرفت.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه مشمولان ساکن استان نیز می بایست ساعت هفت صبح روز شنبه مورخ دوم شهریور ماه، در محل وظیفه عمومی فا. استان که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده،حضور یابند، افزود: عدم حضور به موقع در زمان و محل تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده 58 قانون خدمت وظیفه عمومی ، محرومیت های اجتماعی را برای آنان در بر خواهد داشت .
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان خراسان شمالی در پایان تصریح کرد: کلیه مشمولان مذکور می توانند با مراجعه به پایگاه فرهنگی سرباز به نشانی www.vazifeh.ir مدارک و وسایل مورد نیاز جهت ارائه به مراکز آموزش را رویت و در موعد اعزام همراه داشته باشند.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield