پیام خراسان

آخرين مطالب

محسنی اژه‌ای:

مردم اخبار را از طریق مراجع رسمی دنبال کنند اجتماعي

مردم اخبار را از طریق مراجع رسمی دنبال کنند
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - معاون اول قوه قضاییه گفت: مردم باید اخبار را طریق مراجع رسمی دنبال کنند تا حق و باطل شناسایی شده و خسارت مادی و معنوی به کسی وارد نشود.
به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای، امروز 28 مرداد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: وضعیت پرونده‌های قضایی در خراسان جنوبی به طور نسبی از لحاظ زمان رسیدگی و قدمت خوب است، اما لازم است بهتر شود.
وی ادامه داد: یکی از مسائل خراسان جنوبی مربوط به مواد مخدر است که بیشتر مربوط به افراد غیربومی است که لازم است با همکاری تمام دستگاه‌ها این پرونده‌ها در استان کاهش یابد.
معاون اول قوه قضاییه با اشاره به تعدد پرونده‌های بسیار مربوط به تصادفات و مسائل خانوادگی در خراسان جنوبی، بیان کرد: در خراسان جنوبی پرونده‌های مربوط به جرائم خشن و مسائل امنیتی بسیار کم است که این امر ناشی از تدین و احساس مسئولیت مردم این خطه است.
محسنی اژه‌ای تصریح کرد: مصمم هستیم در گام دوم انقلاب در تحقق عدالت در توزیع امکانات گام برداریم.
وی افزود: مردم باید اخبار را طریق مراجع رسمی دنبال کنند تا حق و باطل شناسایی شده و خسارت مادی و معنوی به کسی وارد نشود.
معاون اول قوه قضاییه با بیان اینکه باید مردم توجه داشته باشند و اخبار را از طریق فضای مجازی دنبال نکنند، اظهار کرد: اصلاح ساختار قوه قضاییه نهایی نشده و احتمالا برخی معاونت‌ها ادغام خواهد شد اما هر زمانی که نهایی شد ابلاغ می‌شود.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield