پیام خراسان

آخرين مطالب

کارنامه عملکرد مثلث توسعه اقتصادی‌فرهنگی با همت معین‌ها و مشارکت مردم درخشان خواهد شد سياسي

کارنامه عملکرد مثلث توسعه اقتصادی‌فرهنگی با همت معین‌ها و مشارکت مردم درخشان خواهد شد
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: کارنامه عملکرد الگوی مثلث توسعه اقتصادی‌فرهنگی با همت معین‌های اقتصاد مقاومتی و مشارکت مردم درخشان خواهد شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، یکصد و سی و هشتمین ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان به منظور بررسی مشکلات و موانع تولید و سرمایه گذاری در شهرستان های سبزوار، جوین و خوشاب با حضور علی‌رضا رزم‌حسینی و جمعی از مدیران استانی برگزار شد .
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی در این جلسه گفت: مسئولیتی که معین ها در راستای طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی پذیرفته اند، با کمک مردم، توسعه اقتصادی در مناطق تعهد شده را دربرخواهد داشت .
علی رسولیان با بیان اینکه طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی یک کار اقتصادی صرف نیست، افزود: امیدواریم با اجرای برنامه های اقتصادی که مدون شده بتوانیم یک کارنامه قابل قبولی را به مردم ارائه کنیم .
وی گفت: به معین ها به چشم خیرین منطقه ای نگاه می کنیم لذا از تمام ظرفیت های موجود در شهرستان ها برای مشارکت دادن مردم در راستای برنامه های معین ها استفاده خواهیم کرد .
در ادامه این جلسه دبیر نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی استان در سخنان کوتاهی ضمن تاکید بر اینکه در شهرستان ها نباید برداشت های سلیقه ای از بخشنامه ها وجود داشته باشد، افزود: ما به دنبال توسعه همه جانبه در طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی هستیم و می خواهیم مردم در همه بخش ها در این طرح مشارکت کنند .
در این جلسه، در خصوص برق رسانی به مجتمع دامپروری استیر شهرستان سبزوار مقرر شد احداث شبکه های جدید مورد نیاز توسط متقاضی انجام و شرکت توزیع برق استان نسبت به تقویت شبکه های موجود انتقال برق به مجتمع اقدام کند .
همچنین در راستای ضرورت گازرسانی به پنج پروژه سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهرستان سبزوار مقرر شد با نظر موافق شرکت گاز استان و از طریق تهاتر گازبها به هیات مدیره شرکت ملی گاز ایران و وزارت نفت منعکس شود .
شرکت آب و فاضلاب روستایی هم با همکاری فرمانداری شهرستان جوین باید روند کشف و قطع انشعابات غیر مجاز و همچنین اصلاح شبکه های فرسوده را تسریع کند .


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield