پیام خراسان

آخرين مطالب

لزوم بهره گیری از ظرفیت نخبگان ایثارگر براب تحقق اهداف مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی در استان سياسي

لزوم بهره گیری از ظرفیت نخبگان ایثارگر براب تحقق اهداف مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی در استان
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی، کارگروه مشورتی ایثارگران استان برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، حسن جعفری در این جلسه با بیان این که اجرایی شدن سیاست های اقتصاد مقاومتی در استان با بسیج امکانات و بهره برداری از ظرفیت تمام گروه ها محقق خواهد شد؛ تاکید کرد: با استفاده از ظرفیت نخبگان می توان مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی استان به عنوان یکی از ابزارهای تحقق اقتصاد مقاومتی را به طور کامل اجرایی کرد.
وی افزود: احصا مشکلات مربوط به اشتغال جامعه ایثارگران استان با هدف ایجاد امکان های جدید شغلی از طریق مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی قابل اجرا می باشد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی با اشاره به این که برای تحقق این مهم در مرحله نخست باید بانک اطلاعاتی دقیق از آمار جویندگان کار جمعیت ایثارگر تهیه شود؛ اظهار داشت: در گام بعدی با استفاده از ظرفیت های موجود در قانون می توان دستگاه های اجرایی را ملزم به عملیاتی کردن دستور العمل ها در این زمینه کرد.
جعفری گفت: برای خنثی سازی جنگ نرم دشمنان علیه جمهوری اسلامی در شرایط سخت کنونی باید بیش از پیش اتحاد و همدلی را در جامعه ابثارگران استان تقویت کرد.
لزوم ساماندهی گلزار شهدا در سطح استان، استفاده از توان سمن ها، شهرداری و سایر نهادهای مرتبط در تحقق این مهم، از دیگر تاکیدات معاون استاندار در این جلسه بود.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield