پیام خراسان

آخرين مطالب

مدیرعامل شرکت گاز خراسان شمالی مطرح کرد:

بهره برداری از 6 طرح گاز رسانی طی هفته دولت در خراسان شمالی سياسي

بهره برداری از 6 طرح گاز رسانی طی هفته دولت در خراسان شمالی
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - بجنورد- مدیرعامل شرکت گاز خراسان شمالی از بهره برداری 6 طرح گازرسانی طی هفته دولت در این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر ، حسن میربلوکی بعدازظهر دوشنبه در نشست با اصحاب رسانه خراسان شمالی اظهار کرد: تهیه مصالح و اجرای شبکه توزیع گاز و نصب انشعابات روستاهای فاز سه جرگلان در روستاهای اشتوت ساسان، اشتوت بالا، اشتوت پایین و آقرقایه با جمعیت بهره بردار روستایی 447 خانوار با اعتبار 16 میلیارد و 956 میلیون ریال در این هفته به بهره برداری می رسد.
میربلوکی افزود: تهیه مصالح و اجرای شبکه توزیع گاز و نصب انشعابات روستای اسمی ‌و دولان با اعتبار یک میلیارد و 672 میلیون ریال و گاز رسانی به روستای برج آقا با جمعیت بهره بردار روستایی 19 خانوار با اعتباری بالغ بر 500 میلیون ریال از دیگر پروژه های هفته دولت است.
وی تصریح کرد: برنامه های آتی گازرسانی و برنامه های در دست اقدام این شرکت خط انتقال تقویتی گرمه و جاجرم است بطوری که شروع عملیات اجرایی این طرح شهریور ماه امسال خواهد بود که 700 میلیارد ریال برای این پروژه اختصاص یافته است.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان شمالی طول این شبکه را 58 کیلومتر عنوان کرد و گفت: این طرح با هدف تامین گاز مورد نیاز طرح توسعه آلومینای جاجرم، جلوگیری از افت فشار گاز شهرستان های گرمه و جاجرم در فصول سرد اجرا می شود.
میربلوکی بیان کرد: مانیتورینگ 56 ایستگاه مصارف صنایع فوق عمده، جایگاه های CNG و ایستگاه های CGS سطح استان به میزان 85 درصد میزان مصرف خراسان شمالی را به صورت آنلاین اندازه گیری می کند.
وی اظهار کرد: 75 درصد مصرف گاز به صنایع تعلق دارد که این مسئله موجب اشتغالزایی، بهبود چرخه تولید، گسترش صنایع، ایجاد ارزش افزوده و بهبود فضای کسب و کار می شود.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان شمالی اعلام کرد: این شرکت یک هزار و 250 میلیارد ریال از مشترکان صنعتی استان طلب دارد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield