پیام خراسان

آخرين مطالب

در 4 ماهه اول سال 98 صورت گرفت؛

احداث 664 کیلومتر شبکه گازرسانی در خراسان رضوی اقتصادي

  بزرگنمايي:

پیام خراسان - مدیرعامل شرکت گاز خراسان ضوی گفت: در 4 ماهه نخست امسال، 664 کیلومتر شبکه گازرسانی شهری و روستایی در استان احداث شد.
به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی، سیدحمید فانی با اعلام این مطلب، اظهار کرد: در مدت زمان چهار ماه ابتدایی سال 98، 643 کیلومتر شبکه گازرسانی روستایی و 21 کیلومتر شبکه شهری احداث شده است. 
وی افزود: بیشترین حجم فعالیت‌های انجام شده در حوزه شبکه‌گذاری گاز استان در سال جاری طی تیرماه امسال با 546 کیلومتر شبکه روستایی به ثبت رسید.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی بیان کرد: در حال حاضر ضریب نفوذ گاز در خانوار روستایی این استان، 88 درصد است که با اتمام طرح‌های درحال اجرا به بیش از 97 درصد ارتقا خواهد یافت.
فانی ادامه داد: هم اکنون از مجموع 2 هزار و 668 روستای واجد شرایط بهره‌مندی از نعمت الهی گاز در خراسان رضوی، 2 هزار و 461 روستا گازرسانی شده یا عملیات گازرسانی آن‌ها در حال اجراست.
وی با بیان اینکه پوشش گازرسانی شهری و روستایی خراسان رضوی از میانگین کشوری بالاتر است، عنوان کرد: خراسان رضوی پس از تهران بیشترین تعداد مشترکین گاز کشور را به خود اختصاص داده است.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield