پیام خراسان

آخرين مطالب

جلسه کمیته راهبردی طرح مسکن محرومین در شهرستان نهبندان برگزار شد سياسي

جلسه کمیته راهبردی طرح مسکن محرومین در شهرستان نهبندان برگزار شد
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نهبندان جلسه کمیته راهبردی طرح مسکن محرومین در شهرستان نهبندان به ریاست بیکی فرماندار شهرستان نهبندان و با حضور آسمانی مقدم مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خراسان جنوبی و گل محمدی مسئول مسکن امداد مددجویان استان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
در این جلسه بیکی فرماندار شهرستان نهبندان ضمن تبریک به مناسبت عید سعید غدیرخم اظهار نمود :سهمیه مسکن محرومین در شهرستان نهبندان سهمیه قابل ملاحظه ای می باشد و علی رغم مسائل و مشکلاتی که در شهرستان نهبندان وجود دارد وضعیت ساخت و ساز در شهرستان نهبندان نسبت به شهرستانهای دیگر استان بسیار مناسب می باشد.
وی در ادامه اشاره کرد :در شهرستان نهبندان با توجه به شرایط اقلیمی که وجود دارد شاهد یکسری مشکلاتی هستیم؛ وجود طوفانهای شدید همراه با گرد وخاک بویژه در روستاهای کویری و مرزی شهرستان ساخت و ساز را به کندی مواجه کرده است.
نماینده عالی دولت در شهرستان خاطر نشان کرد :کمبود آب در شهرستان قابل مشاهده است و با توجه به اینکه بیش از 80 روستا با تانکر آبرسانی می شوند و حجم کار در شهرستان بالا است و بعد مسافت و پراکندگی در شهرستان زیاد است این خود باعث شده است که ساخت و ساز در شهرستان به کندی پیش برود.
فرماندار شهرستان در ادامه تصریح کرد :در شهرستان نهبندان شاهد کمبود ماشین آلات هستیم و باتوجه به هفته دولت اکثر ادارات شهرستان به دنبال پروژه های قابل افتتاح می باشند و این می طلبد که بنیاد مسکن استان با توجه به این که شرایط در شهرستان نهبندان حادتر می باشد نیازمند مساعدت لازم در این خصوص در مدت زمان لازم بر اساس اولویت بندی مشخص می باشد.
آسمانی مقدم مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خراسان جنوبی در این جلسه گفت :هریک از متقاضیان واجد شرایط مسکن محرومین طرح مسکن محرومین که با هماهنگی بنیاد مسکن شهرستان عملیات اجرایی ساخت مسکن خود را شروع و تا 25 روز آینده به بهره برداری برساند از کمک بلا عوض 25 میلیون تومانی بهره مند خواهند شد یعنی مبلغ بلاعوض متقاضی از 15 میلیون به 25 میلیون تومان افزایش خواهد یافت.
گل محمدی مسئول مسکن امداد مددجویان استان نیز گزارشی از اهم اقدامات انجام شده در حوزه کمیته امداد در بخش مسکن محرومین ارائه نمود.
لازم به توضیح می باشد که در پایان این جلسه ا ز تعدادی از دهیاران فعال شهرستان که در حوزه بنیاد مسکن فعالیت داشتند تقدیرو تشکر شد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield