پیام خراسان

آخرين مطالب

استاندار خراسان رضوی:

«نجات» حاشیه مشهد از مهرماه آغاز می‌شود اجتماعي

«نجات» حاشیه مشهد از مهرماه آغاز می‌شود
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - استاندار خراسان رضوی با اشاره به اینکه «29 دستگاه اجرایی در 8 پهنه حاشیه شهری مسئولیت دارند تا طرح نجات را در مناطق حاشیه و کم برخوردار به عهده بگیرند»، گفت: از مهرماه طرح نجات را کلید خواهیم زد.
به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، علی‌رضا رزم حسینی امروز در مراسم آیین افتتاح مجتمع آبی چند منظوره گلشن واقع در گلشهر مشهد و همچنین بهره‎برداری از 12 بوستان فضای سبز اظهار کرد: علاوه بر داشتن اهداف روشن و شفاف باید عملکرد شفافی هم داشته باشیم که شهروندان و خبرنگاران در جریان آن‎ها قرار بگیرند.
وی اضافه کرد: همچنین باید وحدت رویه داشته باشیم و همه هدف مشتر‎ک‌مان را بپذیریم. در این راستا باید با هر سلیقه سیاسی در جهت انجام هدف مشترک‌مان گام برداریم. 
رزم حسینی عنوان کرد: با این عملکرد و توان که شهرداری مشهد برای مدیریت شهر به کار می‏گیرد، امیدوارم شاهد اتفاقات خوبی در مناطق حاشیه‎ای شهر باشیم. 
استاندار خراسان رضوی با تاکید بر اینکه «پیرامون شهر مشهد دغدغه رهبری است»، تصریح کرد: 29 دستگاه اجرایی در 8 پهنه حاشیه شهری مسئولیت دارند تا طرح نجات را در مناطق حاشیه و کم برخوردار به عهده بگیرند. 
وی با اشاره به اینکه «مهرماه طرح نجات را کلید خواهیم زد»، افزود: برای همه دستگاه‏ها و ارگان‎های مربوطه برنامه‌ریزی شده است تا با همکاری آنها شاهد فعالیت‌های خوب و مثبتی در حاشیه شهر باشیم. 
رزم‌حسینی گفت: مشهد باید الگوی همه شهرها باشد؛ به گونه‌ای که هر زائری وارد مشهد شد، شاهد دست‎آوردهای فرهنگی و مذهبی این شهر باشد. امیدواریم هر هفته و هر ماه شاهد این گونه مراسم باشیم چون باعث رضایت و شادمانی شهروندان می‎شود.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield