پیام خراسان

آخرين مطالب

اکران فیلم‌های جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان در خراسان شمالی آغاز شد سياسي

اکران فیلم‌های جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان در خراسان شمالی آغاز شد
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - بجنورد- اکران فیلم‌های جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان از امروز پنجشنبه در بجنورد مرکز خراسان شمالی با نمایش 10 فیلم از آثار سی و دومین دوره این جشنواره آغاز شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی در این رابطه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اکران این فیلم ها تا چهارم شهریورماه هر روز دو فیلم در محل سینمای گلشن بجنورد به نمایش در می آید.
حسین فرخنده گفت: بر این اساس فیلم های بنیامین به کارگردانی محسن عنایتی نوش آبادی، جزیره گنج از حمیدرضا لوافی، قطار آن شب ساخته حمیدرضا قطبی، جوانمردان از علی احمدی، بیست و سه نفر از مهدی جعفری، اینجا خانه من است اثر خیرالله تقیانی پور، منطقه پرواز ممنوع ساخته امیر داسارگر و تورنادو به کارگردانی سیدجواد هاشمی در استان نمایش داده می شود.
دبیر این جشنواره در خراسان شمالی افزود: همچنین 2 فیلم خارجی «غرغرو وارد می شود» به کارگردانی اندروس کونورویه از مکزیک و «داستان های باغ جادویی انتون کرینگز» به کارگردانی انتون کرینگز و آرنورد بورون از فرانسه نیز از دیگر فیلم هایی است که در قالب این جشنواره در استان به نمایش درمی‌آید.
فرخنده خاطرنشان کرد: این فیلم ها در ساعت های 16 و 18 در محل سینما گلشن بجنورد روی پرده می روند.
به گزارش ایرنا؛ سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از 28 مرداد تا 4 شهریورماه 1398 (همزمان با عید سعید غدیرخم) برابر با 19 تا 26 آگوست 2019 در دو بخش «ملی» و «بین المللی» بر اساس شرایط و مقررات در شهر تاریخی اصفهان برگزار می‌شود.
ط/ 6042


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield