پیام خراسان

آخرين مطالب

سردار سلامی:

امنیت خلیج فارس با حضور کشورهای منطقه تامین می‌شود سياسي

امنیت خلیج فارس با حضور کشورهای منطقه تامین می‌شود
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - مشهد - فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: نظام امنیتی خلیج فارس نظامی است که جز از طریق جمهوری اسلامی ایران و سایر کشورهای منطقه قابل اجرا نیست.

به گزارش خبرنگار مهر ، سردار حسین سلامی صبح پنجشنبه در آیین بهره‌برداری از یک مجموعه آبی چند منظوره، طی سخنانی اظهار کرد: ما در جنگ‌های مختلف نظامی، اطلاعاتی و روانی حضور داشته‌ایم اما جنگ اقتصادی فراتر از این مباحث است.
وی بیان کرد: هدف دشمنان ما فلج کردن اقتصاد کشور است بنابراین باید آرایش اقتصادی و فضای کسب و کار جامعه را بر اساس خثنی‌سازی این سناریوی خطرناک بگیریم.
وی افزود: به همین دلیل است که هرجا نمادی از رفع محرومیت دیده شود، حضور پیدا می‌کنیم. امروز زمانی است که باید با قلب‌هایمان، جامعه را حمایت کنیم.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه سخنان خود گفت: شاید حضور بنده در این برنامه تعجب برانگیز باشد، اما باید بگویم که هر آنچه دشمن را از اهدافش دور کند، برای ما حائز اهمیت است و رهبر انقلاب نیز بر جهاد اقتصادی تأکید دارند. انقلاب ما، انقلاب مستضعفان و عدالت است؛ هر تلاشی برای محقق کردن عدالت، تلاشی قابل تقدیر است و ما هم به دلیل تأکید رهبر انقلاب بر مناطق حاشیه‌ای کشور، در این امر مشارکت می‌کنیم.
وی افزود: در حال حاظر یک محله و در آینده امیدواریم محلات بیشتری را تحت پوشش خود قرار دهیم. انتهای این سختی‌ها، چون برای خداوند و اعتلای جامعه است، به نتیجه خواهد رسید. این واقعه‌ای نادر است که کشوری مدام در حال جنگ، اینچنین پیشرفت کند.
سرلشکر سلامی با اشاره به برقراری امنیت در خلیج فارس، گفت: نظام امنیتی خلیج فارس نظامی است که جز از طریق جمهوری اسلامی ایران و سایر کشورهای منطقه قابل اجرا نیست، تجربه نشان داده هر وقت سایر کشورها با هدف برقراری امنیت در خلیج فارس حاضر شده‌اند، چیزی جز تشدید تنش‌ها و ایجاد جنگ همراه نبوده است.
فرمانده کل سپاه پاسداران بیان داشت: ما مطمئن هستیم هیچ کدام از این کشورها قادر نیستند مانند کشورهای منطقه امنیت خلیج فارس را برقرار کنند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield