پیام خراسان

آخرين مطالب

عضو حقوق‌دان شورای نگهبان:

همدلی و یک صدایی عامل پیشبرد اهداف طرقبه و شاندیز است سياسي

همدلی و یک صدایی عامل پیشبرد اهداف طرقبه و شاندیز است
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - طرقبه شاندیز- عضو حقوق‌دان شورای نگهبان ضمن تبریک هفته دولت گفت: وحدت، همدلی و یک‌صدایی در شهرستان طرقبه شاندیز، مهم‌ترین عامل در پیشبرد اهداف این منطقه است.

به گزارش خبرنگار مهر ، محمد دهقان پنجشنبه در جمع شوراها و مسئولین شهرستان طرقبه شاندیز، ضمن تبریک هفته دولت اظهار داشت: وحدت،همدلی و یک صدایی در شهرستان طرقبه شاندیز، مهم‌ترین عامل در پیشبرد اهداف این منطقه بوده و هست.
وی با بیان اینکه لذت واقعی در دنیا از لطف ائمه اطهار(ع) به افراد است ، افزود: خدا را شاکرم که در این 15 سال و اندی که در خدمت مردم شهرستان بودم، تمام توانم را به کار بردم.
عضو حقوق‌دان شورای نگهبان تصریح کرد: خوشحالم که به جز نمایندگی مجلس، مشغولیت در کار دیگری، حتی تدریس در دانشگاه را قبول نکردم و طبق فرمایش مقام معظم رهبری، وقتم را وقف خدمت به مردم قرار دادم. با این حال اگر قصوری بوده از همگی حلالیت می‌طلبم.
دهقان خاطر نشان کرد: در بعد کلان کشور در بحث خصوصی‌سازی ورود کردیم و خوشبختانه اقدامات خوبی انجام شد. امیدواریم اینگونه برخوردهای قاطع، بیش از پیش صورت گیرد و لطمه‌ای به نظام نخورد.
عضو حقوق‌دان شورای نگهبان، با اعلام اینکه هیچ کسی از بازداشت و دستگیری فلان مدیرعامل خرسند نمی‌شود گفت: وظیفه ما در مجلس، نظارت بود و در شورای نگهبان تلاش دارم با مطالعه و همکاری با اعضا، در مسیر شهدا کارها را پیش ببریم.
وی به عنوان عضو دیده‌بان شفافیت تصریح کرد: از پیگیری پرونده‌های این‌چنینی در کشور نخواهم گذشت و در جایگاه فعلی نیز موضوعات را دنبال خواهم کرد.
در پایان این مراسم، از زحمات چندین ساله محمد دهقان به عنوان نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی شهرستان طرقبه شاندیز تقدیر شد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield