پیام خراسان

آخرين مطالب

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور خبر داد:

نزاع دسته‌جمعی با اسلحه شکاری سه مجروح بر جا گذاشت سياسي

نزاع دسته‌جمعی با اسلحه شکاری سه مجروح بر جا گذاشت
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - نیشابور- فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور از وقوع نزاع دسته جمعی و مجروح شدن سه نفر با اسلحه شکاری در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر ، سرهنگ حسین دهقان‌پور اظهار کرد: ساعت 20:47 دقیقه روز چهارشنبه ، یک فقره نزاع دسته جمعی و تیر اندازی در روستای بشنیج از توابع بخش مرکزی نیشابور به فوریت های پلیسی 110 اعلام که بلافاصله عوامل گشت کلانتری 12 به محل اعزام شدند.
وی افزود: با حضور مأموران کلانتری 12 در محل مشخص شد که 8 نفر با 6 دستگاه خودرو سواری در روستای بشنیج، به علت اختلافات قبلی به وسیله سلاح سرد با یکدیگر درگیر و یکی از طرفین با اسلحه شکاری به سمت مغازه‌ای تیراندازی و ضمن شکستن شیشه مغازه، سه نفر را در این تیراندازی مجروح و از محل متواری کرد.
فرمانده نیروی انتظامی نیشابور تصریح کرد: سه مجروح به بیمارستان منتقل و با دستور فرماندهی انتظامی شهرستان و پیگیری مقام قضایی، تحقیقات فنی و پلیسی برای شناسایی و دستگیری متهمان این پرونده آغاز شد.
سرهنگ دهقان‌پور خاطر نشان کرد: با تلاش پلیس و همکاری شهروندان، در کمتر از 2 ساعت، 3 متهم دیگر این پرونده در یکی از روستاهای دیگر بخش مرکزی (ده شیخ) شناسایی و پس از هماهنگی قضایی در اقدامی غافلگیرانه و ضربتی دستگیر شدند.
وی در ادامه بیان کرد: در بازرسی از خانه یکی از متهمین، یک قبضه اسلحه شکاری و فشنگ مربوطه کشف شد. این در حالی است که 4 دستگاه خودرو متهمان نیز توقیف و در بازرسی از این خودرو، انواع سلاح سرد کشف شده است.
فرمانده نیروی انتظامی نیشابور اضافه کرد: تاکنون 4 تن از نزاع‌کنندگان دستگیر و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری باقی متهمان ادامه دارد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield