پیام خراسان

آخرين مطالب

با دستور رئیس‌جمهور صورت گرفت؛

آغاز عملیات اجرایی طرح اقدام ملی تولید 5378 واحد مسکونی در خراسان رضوی اقتصادي

  بزرگنمايي:

پیام خراسان - عملیات اجرایی طرح اقدام ملی تولید 5 هزار و 378 واحد مسکونی و تامین زمین جهت تولید 17 هزار واحد مسکونی در خراسان رضوی آغاز شد.
به گزارش ایسنا-‌منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، طی مراسمی با حضور استاندار خراسان رضوی، قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی و جمعی از مسئولان استانی در شهر گلبهار، عملیات اجرایی طرح اقدام ملی تولید 5 هزار و 378 واحد مسکونی و تامین زمین جهت تولید 17 هزار واحد مسکونی در خراسان رضوی آغاز شد.
در این مراسم رئیس‌جمهور که از طریق ویدئوکنفرانس دستور آغاز عملیات اجرایی را صادر کرد، گفت: اقدامات و فعالیت خوب همه مسئولان در استان و شخص استاندار برای ما خوشحال‌کننده است. در حال حاضر نیز عملیات اجرایی بیش از 5 هزار واحد مسکونی در استان شروع می‌‌شود و برای 17 هزار واحد مسکونی نیز تامین زمین شده است.
روحانی ادامه داد: برای همه کشور مسئله مسکن مهم است و برای مشهد اهمیت ویژه‌تری دارد.
در ادامه این ارتباط، استاندار خراسان رضوی ضمن ارائه گزارشی به رئیس جمهور، عنوان کرد: امروز عملیات اجرایی 5 هزار و 378 واحد با دستور شما شروع خواهد شد؛ همچنین برای 17 هزار واحد مسکونی نیز زمین تامین شده است.
رزم‌حسینی افزود: با توجه به مشکلات حاشیه مشهد بخشی از این واحدها در بافت فرسوده این مناطق ساخته خواهد شد؛ در همین راستا ساخت 2 هزار و 500 واحد را نیز از سه ماه قبل در مناطق مذکور شروع کردیم که تاکنون 20 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield