پیام خراسان

آخرين مطالب

گل‌محمدی: از بازی بازیکنانم راضی هستم ورزشي

گل‌محمدی: از بازی بازیکنانم راضی هستم
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - سرمربی تیم شهرخودرو خراسان گفت: بیشتر از نتیجه، از کیفیت بازی بازیکنانم رضایت دارم.

به گزارش ایسنا، یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی در نخستین دیدار جام حذفی اظهار کرد: بازی خیلی سختی برای ما بود و پیش‌بینی هم کرده‌بودیم که مقابل این هواداران پرشور و زمینی با این کیفیت، کار سخت و دشواری داشته‌باشیم.
وی افزود: امروز یکی از بازی‌های خوبمان در لیگ نوزدهم را انجام دادیم. بچه‌ها خوب حریف را با پاس‌های زیاد کنترل کردند و بازی را در اختیار گرفتند. بازیکنانم با غیرت مثال‌زدنی بازی خوبی به نمایش گذاشتند و خوشحالی‌ام بیشتر از نتیجه، بابت بازی خوبی ست که ارائه کردیم‌.
گل‌محمدی در خصوص حریف گفت: نساجی تیم فیزیکی و خوبی ست و فکر می‌کنم نتوانستند از قابلیت‌هایشان استفاده کنند. بازیکنانم خیلی خوب دویدند و فضایی به حریف ندادند. در مجموع فکر می‌کنم بازی قشنگی بود.
وی افزود: معمولا انتخاب گلرها را به مربی گلرها می‌سپارم. داوود فنایی تصمیم گرفت با تمرینات خوبی که منادی داشته، در مصاف با نساجی درون دروازه قرار گرفت. نباید فراموش کنیم که رحمتی هم گلر ارزنده ماست و از پتانسیلش استفاده می‌کنیم.
سرمربی شهرخودرو خراسان تصریح کرد: زمان زیادی تا آغاز مسابقات آسیایی داریم. فرصت داریم که تیم را تقویت کنیم و صحبت در این خصوص هنوز زود است. بازیکنان من شخصیت خیلی خوبی دارند و فقط با ملاک فنی انتخاب نشده اند و بر اساس آیتم‌های مختلفی برگزیده‌شده‌اند. کاری به اسامی نداریم و خوشبختانه در یک سال و نیمی که اینجا بودم، مشکلی از این بابت نداشتیم و همواره بر مسیر همدلی حرکت کرده ایم.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield