پیام خراسان

آخرين مطالب

دیدار تدارکاتی پیشکسوتان منتخب تیم ملی و مشهد ورزشي

دیدار تدارکاتی پیشکسوتان منتخب تیم ملی و مشهد
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - رقابت دوستانه منتخب پیشکسوتان تیم ملی و مشهد در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه از ساعت 20 در سالن مهران مشهد برگزار خواهدشد.

باقر سلیمان‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا، در خصوص دیدار دو تیم پیشکسوتان مشهد و تیم ملی اظهار کرد: برای بزرگداشت پیشکسوتان والیبال ایران پیشنهادی از سوی فدراسیون والیبال به هیات خراسان رضوی ارائه شد که مورد استقبال واقع شد. دو تیم در قالب پیشکسوتان ایران و مشهد، در دو رده سنی 50 و 60 سال به بالا به ترتیب در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه از ساعت 20 در سالن مهران مشهد به رقابت خواهندپرداخت.
وی افزود: اسامی پیشکسوتان تیم ملی تاکنون به هیات والیبال خراسان رضوی اعلام نشده است. در تیم پیشکسوتان مشهدی بالای 50 سال سیاوش دلقندی، حسین آزاد، محمد ناوی، محسن شریفی، احمد چرخ‌کار، جلیل حسینی‌فر، رضا دستمال‌چیان، حمید عرفانیان، حمید صدر، مسعود اسدی، جواد اسدآبادی و مجید خواجوی حضور خواهندداشت.
مسئول کمیته آموزش هیات والیبال خراسان رضوی ادامه داد: مسعود قاضی‌آذری، کاظم معین‌درباری، جواد گلکار، محید احمدی، احمد یزدان، جعفر چراغچی، حسن ناصری، حمید جوان‌بخت، مجید مخلصی، محسن جوان و من در تیم پیشکسوتان مشهدی بالای 60 سال بازی خواهیم‌کرد.
سیلمان‌نژاد در خصوص هدف از برگزاری این دیدار خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی شده بود تیم پیشکسوتان تیم ملی به آمریکا سفر کند، اما به دلایلی این سفر کنسل شد. سپس قرار شد پیشکسوتان تیم ملی با شهرستان‌هایی از جمله ارومیه و مشهد که در والیبال صاحب نام هستند بازی دوستانه برگزار کنند. هدف از برگزاری این دیدارهای تدارکاتی، تقدیر از پیشکسوتان و تجدید دیدار بازیکنان سابق رده‌های تیم‌های ملی بود.
وی عنوان کرد: با توجه به اینکه ممکن است مدت زمان زیادی تا انتخابات و مشخص شدن رییس فدراسیون طول بکشد، این دیدارهای تدارکاتی به جهت آمادگی تیم پیشکسوتان تیم ملی جهت حضور در مسابقات جهانی برگزار می‌شود.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield