پیام خراسان

آخرين مطالب

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی:

ورود به ورزشگاه امام رضا تنها با بلیت الکترونیکی میسر است ورزشي

ورود به ورزشگاه امام رضا تنها با بلیت الکترونیکی میسر است
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی گفت: تنها افرادی می‌توانند به ورزشگاه وارد شوند که پیشتر اقدام به خرید بلیت اینترنتی کرده باشند و بدون بلیت حتی یک نفر هم وارد نخواهند شد و براساس قانون، تجمع افراد فاقد بلیت در مقابل ورزشگاه ممنوع بوده و با آنها برخورد خواهد شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی هیات فوتبال استان خراسان رضوی، سرهنگ احمد نگهبان، معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی به تشریح نکاتی درخصوص دیدار دو تیم شهرخودرو و پرسپولیس پرداخت و اظهارکرد: پلیس خراسان رضوی از مدت‌ها قبل تمهیدات امنیتی، انتظامی و ترافیکی ویژه‌ای برای این مسابقه پیش‌بینی کرده تا محیطی ایمن برای تماشاگران فراهم آوریم.
وی با اشاره به نزدیکی به ایام اربعین حسینی، گفت: هواداران مشهدی یکی از فهیم‌ترین هواداران فوتبال هستند که پیوسته علاوه‌بر حفظ ارزش های فرهنگی، در حفظ و نگهداری ورزشگاه نیز با پلیس همراهی و همکاری داشته‌اند.
سرهنگ نگهبان با بیان اینکه درب های ورودی ورزشگاه از ساعت 10 صبح به روی تماشاگران باز می‌شود، افزود: از هواداران تقاضا داریم که ورود خود را به ساعت های پایانی موکول نکنند چراکه تمامی بلیط‌ها پیش از ورود بررسی و چک می‌شوند و همین موضوع ممکن است باعث معطلی تماشاگران شود.
وی خاطرنشان کرد: تمامی امکانات رفاهی در ورزشگاه پیش‌بینی شده و تماشاگران هیچ شیء را نمی‌توانند با خود به درون ورزشگاه ببرند.
معاون عملیات فرماندهی انتظامی خراسان رضوی تاکید کرد: تنها افرادی می‌توانند به ورزشگاه وارد شوند که پیشتر اقدام به خرید بلیط اینترنتی کرده باشند و بدون بلیت حتی یک نفر هم وارد نخواهند شد.
سرهنگ نگهبان گفت: براساس قانون، تجمع افراد فاقد بلیط در مقابل ورزشگاه ممنوع است و به منظور رفاه حال افرادی که اقدام به خرید بلیت کرده‌اند، با آنها برخورد خواهد شد.
وی در پایان تصریح کرد: از تماشاگران عزیز انتظار داریم در هنگام خروج از ورزشگاه عجله نکنند و رعایت حال کودکان و افراد مسن را داشته باشند؛ همچنین هرگونه مسئله یا مشکل انتظامی، امنیتی و ترافیکی را از طریق تلفن 110 با خادمان خود درمیان بگذارند تا در سریعترین زمان ممکن نسبت به بررسی و حضور نیروی انتظامی اقدام شود.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield