پیام خراسان

آخرين مطالب

مسابقات کشتی قهرمانی کشور در بیرجند آغاز شد ورزشي

مسابقات کشتی قهرمانی کشور در بیرجند آغاز شد
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - بیرجند - مسابقات کشتی قهرمانی کشور رده بزرگسالان روز پنجشنبه به میزبانی بیرجند مرکز استان خراسان جنوبی آغاز شد.

قرعه‌کشی این رقابت‌ها شب گذشته (چهارشنبه) در بیرجند برگزار شد و کشتی گیران سراسر کشور از صبح امروز در سالن شهیدین قاسمی بیرجند رقابت‌ها را آغاز کردند.
بیش از 500 ورزشکار در قالب 34 تیم از سراسر کشور در مسابقات کشتی قهرمانی کشور شرکت کردند.
براساس اعلام مسئولان برگزاری مسابقات 18 داور با مدرک بین‌المللی در این مسابقات حضور دارند و سه داور المپیکی در این جمع، مسابقات را داوری خواهند کرد.
2 تیم الف و ب با 18 کشتی گیر از خراسان جنوبی در مسابقات کشتی قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی شرکت دارند که سهیل منتظری، داریوش حضرت قلی، سبحان محمدزاده، داود زارع، سید مصطفی زارع و محمد کوخایی از کشتی گیران مطرح استان هستند.
میزبانی رقابت‌های کشتی رده بزرگسالان کشور با تصمیم فدراسیون کشتی به استان خراسان جنوبی و شهرستان بیرجند واگذار شد.
رئیس هیات کشتی خراسان جنوبی گفت: نفرات اول تا سوم مسابقات کشتی در بیرجند برای انتخابی تیم ملی دعوت می‌شوند.
عباس سروری افزود: هیات کشتی خراسان جنوبی با هدف توسعه ورزش کشتی استان به دنبال گرفتن میزبانی این مسابقات بود تا به واسطه حضور قهرمانان جهان و آسیا در بیرجند، جوانان و نوجوانان بیشتری به این ورزش جذب شوند.
مسابقات کشتی قهرمانی کشور تا فردا (جمعه) دوازدهم مهر در بیرجند ادامه دارد و آیین اختتامیه مسابقات قرار است با حضور علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی برگزار شود.
3215*3028


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield