پیام خراسان

آخرين مطالب

پیشکسوت والیبال ایران:

فدراسیون ارزشی برای پیشکسوتان قائل نیست/ فدراسیون والیبال با داورزنی سامان می‌گیرد ورزشي

فدراسیون ارزشی برای پیشکسوتان قائل نیست/ فدراسیون والیبال با داورزنی سامان می‌گیرد
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - پیشکسوت والیبال ایران گفت: بلاتکلیفی فدراسیون والیبال باعث شده کولاکوویچ هر کار دلش می‌خواهد انجام دهد.

حسین حسینی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص دیدار تدارکاتی منتخب پیشکسوتان تیم ملی و مشهد، اظهار کرد: برای بازی رسمی به مشهد نیامده بودیم. هدف‌ این بود گروهی از پیشکسوتان تهران با پیشکسوتان مشهدی پس از سال‌ها دیداری داشته باشند و در کنار آن نیز مسابقه‌ای برگزار کنیم. دو تیمی که به مشهد آمدند، از خانه والیبال تهران بودند. برخی از پیشکسوتان تیم پیکان تهران هم در این سفر حضور داشتند.
وی افزود:این دیدار بهانه‌ای شد تا پیشکسوتان را برای بار دیگر دور هم جمع کنیم. فکر می‌کنم آخرین دیداری که پیشکسوتان تهران و مشهد با هم داشتند مربوط به 10 سال قبل است. سفر به مشهد چندین حسن دارد که نخستینش زیارت امام رضا (ع) است. در کنار آن پیشکسوتان با یکدیگر دیداری کرده و مسابقه‌ای می‌دهند.
سرپرست سابق تیم ملی نوجوانان با انتقاد از نحوه برخورد فدراسیون با پیشکسوتان والیبال گفت: متاسفانه چند سالی است که فدراسیون والیبال هیچ ارزشی برای پیشکسوتان این رشته قائل نشده است. هر بار که به فدراسیون مراجعه کرده‌ایم، حتی برای نامه‌نگاری و فراهم کردن شرایط برگزاری دیدار تدارکاتی در شهرستان‌های ایران هم همکاری نکرده‌اند. پیشکسوتان تیم ملی والیبال حتی به همت و با هزینه خودشان دو بار به آمریکا سفر کرده و در مسابقات پیشکسوتان آمریکا شرکت کرده‌اند. همچنین قرار شده تا ماه آینده تیم پیشکسوتان بالای 60 سال تیم ملی در مسابقات آتاتورک در ازمیر ترکیه شرکت کنند. در حال حاضر به یک نامه از فدراسیون یا هیأت والیبال استان تهران نیاز داریم، اما هیچ‌یک وضعیت مشخصی ندارند. فدراسیون رییس ندارد، هیأت والیبال استان تهران هم مدتی است که به دلیل بلاتکلیفی فدراسیون، رییسش مشخص نشده است. اگر همت دوستان‌مان در مشهد نبود، این دیدار هم شکل نمی‌گرفت.
سرمربی سابق تیم والیبال پیکان تهران، ادامه داد: فدراسیون والیبال ایران صاحب ندارد که از کولاکوویچ کار بخواهد. کولاکوویچ هم به سلیقه خودش عمل می‌کند و به نظر هیچ‌کس توجه نمی‌کند. در حال حاضر هیچ‌کس کولاکوویچ را مورد بازخواست قرار نمی‌دهد که چه می‌کند. تا زمانی که رییس فدراسیون مشخص و کمیته‌ فنی تشکیل نشود، وضع همین است.
وی افزود: امیدوارم داورزنی به فدراسیون بازگردد. غیر از داورزنی هرکسی در این موقعیت به فدراسیون بیاید نمی‌تواند کاری برای والیبال انجام دهد. بهنام محمودی سابقه مدیریت ورزشی ندارد. درصورتی‌که توان مدیریتی رقیبش به همه ثابت شده است. در مدتی که داورزنی در فدراسیون حضور نداشت، قرار بود دورادور بر فدراسیون نظارت کند، اما کسانی بر رأس کار آمدند که راه خودشان را رفتند که هم به خودشان ضرر رساندند هم به والیبال ایران.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield