پیام خراسان

آخرين مطالب

قدردانی مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی از هواداران تیم شهرخودرو ورزشي

قدردانی مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی از هواداران تیم شهرخودرو
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی به پاس رقم خوردن روزی فرهنگی در استادیوم امام رضا(ع) از هواداران دو تیم شهر خودرو و پرسپولیس طی پیامی قدردانی کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فرزاد فتاحی در خصوص بازی روز گذشته شهرخودرو با پرسپولیس، اظهار کرد: روز جمعه 12 مهرماه مصادف بود با روز شهادت حضرت رقیه(س)، جامعه ورزش و جوانان با همکاری آستان قدس و هیأت فوتبال خراسان رضوی برنامه های فرهنگی و مذهبی بسیار خوبی را در این روز برگزار کردند.
وی افزود: از مهمترین نکاتی که روز گذشته در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهود بود، شرکت بیش از 20 هزار نفر در قرائت صلوات خاصه و مداحی هایی که در استادیوم برگزار شد، یک روز با شکوه فرهنگی مذهبی را برای ورزش استان رقم زد.
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، بیان کرد: این کار فرهنگی مذهبی باعث شد، دیدار بین این دو تیم پر طرفدار با کمترین حاشیه و با نظم و انضباط مثال زدنی برگزار شود.
فتاحی با بیان اینکه جامعه ورزش و جوانان همواره ثابت کرده که دغدغه های مذهبی از اولویت هایش است، عنوان کرد: همواره بیانات آیت الله علم الهدی به عنوان شخص اول فرهنگی استان و نماینده ولی فقیه برای ما بسیار مهم بوده و از آن بهره می‌بریم. با همکاری استاندار این مسابقه فوتبال را بعداز نماز مغرب و عشا به خوبی برگزار کردیم.
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در پایان گفت: وظیفه خود می‌دانم از تمام کسانی که برای خوب برگزار شدن این مسابقه جذاب تلاش کردند، صمیمانه تشکر کنم.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield