پیام خراسان

آخرين مطالب

در حاشیه همایش ملی روز روستا و عشایر صورت گرفت؛

برپایی نمایشگاه دستاوردهای دستگاه‌های اجرایی در سطح ملی اقتصادي

برپایی نمایشگاه دستاوردهای دستگاه‌های اجرایی در سطح ملی
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - ‌مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خراسان جنوبی گفت: همزمان با برگزاری همایش ملی روز روستا و عشایر در خراسان جنوبی نمایشگاه دستاوردهای دستگاه‌های اجرایی در سطح ملی در حوزه روستایی به تصویر کشیده شد.

‌عالیه خواجوی، در حاشیه همایش ملی روز روستا و عشایر در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: ششمین همایش ملی روز روستا و عشایر نخستین بار خارج از تهران، امروز در مرکز استان خراسان جنوبی با حضور معاون اول رئیس جمهوری و جمعی از وزرا و مسئولان کشوری در محل سالن اجلاس دانشگاه پیام نور بیرجند در حال برگزاری است.
وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دستگاه‌های اجرایی در سطح ملی در حاشیه این همایش، تصریح کرد: این نمایشگاه در چهار حوزه کشاورزی، صنایع دستی، معدن و گردشگری نیز در مجاورت سالن برگزاری همایش ملی روز روستا و عشایر برپا شد.
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خراسان جنوبی افزود: در این همایش کارآفرینان برتر، نخبگان روستایی، دهیاران منتخب و منتخبان روستایی و عشایری و فعالین حوزه کشاورزی، صنایع دستی و گردشگری و بخش صنعت و معدن نیز حضور یافتند.
خواجوی با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه ها در این همایش، ادامه داد: مهم‌ترین تفاهم‌نامه‌هایی که در این همایش منعقد شد با موضوع رفع مشکلات در حوزه آب استان بود.
وی یادآور شد: هدف این است که در قالب تفاهم نامه‌های مختلف تا پایان دولت دوازدهم گام‌های موثری برای توسعه بخش‌های مختلف استان برداشته شود.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield