پیام خراسان

آخرين مطالب

درآمد پست خراسان رضوی 20 درصد افزایش یافت اقتصادي

درآمد پست خراسان رضوی 20 درصد افزایش یافت
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - مشهد- مدیرکل پست خراسان رضوی گفت: 337 میلیارد ریال درآمد پست این استان در 6 ماهه نخست امسال است که بدون افزایش قیمت ها رشدی 20 درصدی داشته است.

سید احمد موسوی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران به مناسبت روز جهانی پست افزود: 20 میلیون و 212 هزار و 369 مرسوله پستی شامل معمولی، سفارشی و پیشتاز در 6 ماه نخست امسال در خراسان رضوی جا به جا شده است.
وی ادامه داد: یکی از کارهای پست ورود به حوزه تجارت الکترونیک است که در این حوزه، خراسان رضوی از شاخص خوبی برخوردار است و رتبه دوم را پس از تهران دارد.
مدیرکل پست خراسان رضوی گفت: پست این استان با 602 نیروی پستی در حال خدمات رسانی به شهروندان در 541 واحد پستی است که از این تعداد 373 واحد شهری و 168 واحد روستایی است.
موسوی افزود: در خراسان رضوی 297 دفتر پیشخوان دولت وجود دارد و 106 واحد نمایندگی قبول، توزیع و جمع آوری پست هم در این استان فعال است.
وی ادامه داد: تعداد 91 خط پستی در خراسان رضوی وجود دارد که از این تعداد یک خط، هوایی، یک خط، ریلی و بقیه زمینی است.
مدیرکل پست خراسان رضوی با اشاره به افزایش تعداد مراجعان دریافت گذرنامه در این روزها به خاطر شرکت مردم در مراسم راهپیمایی اربعین حسینی گفت: پست این استان در شهریور ماه امسال 150 هزار گذرنامه و در 15 روز نخست مهر ماه نیز 50 هزار گذرنامه را تحویل شهروندان داده است.
موسوی افزود: هشت هزار و 580 مرسوله طی 6 ماه نخست امسال از این استان به خارج از کشور ارسال شده است.
خراسان رضوی دارای سه میلیون و 784 هزار مکان و کد پستی است که دو میلیون و 878 هزار مورد آن در شهرها و بقیه در روستاهای این استان قرار دارند.
1922/8005


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield