پیام خراسان

آخرين مطالب

1200 مبلغ خارجی از مشهد عازم پیاده‌روی اربعین حسینی شدند فرهنگي

1200 مبلغ خارجی از مشهد عازم پیاده‌روی اربعین حسینی شدند
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - مشهد- هزار و 200 نفر از طلاب مجتمع آموزشی جامعه‌المصطفی (ص) العالمیه در مشهد بهعنوان مبلغ به مراسم پیاده‌روی اربعین اعزام شدند.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل نمایندگی خراسان مجتمع آموزشی جامعه المصطفی(ص) در مشهد روز چهارشنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا گفت: طلاب اعزامی از 30 ملیت هستند که در قالب کاروان "المصطفی(ص) خراسان" به پیاده روی اربعین حسینی اعزام شدند.
هادی هاشمی با بیان اینکه 328 نفر از مبلغان اعزامی از بانوان هستند افزود: یک گروه از کاروان اعزامی "المصطفی (ص) خراسان" دیروز و گروه دوم بامداد امروز از ایستگاه راه آهن مشهد بدرقه شدند.
وی ادامه داد: برای شرکت در پیاده روی اربعین امسال، دو هزار و 200 نفر از کارکنان و طلاب جامعه المصطفی (ص) در مشهد ثبت نام کردند که به دلیل محدودیت ظرفیت، هزار و 200 نفر در قالب کاروان و هزار نفر هم به صورت انفرادی عازم مراسم اربعین حسینی شدند.
هم اکنون سه هزار و 500 طلبه از 72 ملیت در نمایندگی خراسان جامعه المصطفی (ص) العالمیه در مشهد مشغول فراگیری علوم اسلامی هستند.
جامعه المصطفی (ص) العالمیه، نهادی علمی و بین‌ المللی با هویت حوزوی است که با هدف گسترش علوم اسلامی و تربیت طلاب غیر ایرانی تشکیل شده است.
7507/1922


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield