پیام خراسان

آخرين مطالب

انجام 22 عمل زنده در سومین کنگره جهانی قلب رضوی علمي

  بزرگنمايي:

پیام خراسان - رئیس سومین کنگره جهانی قلب رضوی گفت: در این کنگره 22 عمل زنده در بیمارستان‌های رضوی و شهید رجایی خواهیم داشت که در سطح جهانی قابل پخش خواهد بود.

به گزارش ایسنا، دکتر محمود محمدزاده شبستری در مراسم افتتاح سومین دوره کنگره جهانی قلب رضوی که در بیمارستان رضوی مشهد درحال برگزاری است، اظهارکرد: در این سمینار متخصصین قلب و عروق از 19 کشور و چهار انجمن بزرگ قلب دنیا حضور دارند.
وی افزود: مهمانان امسال ما حداقل 15 نفر بیشتر از سال قبل هستند. مهمانان ما رئیس انجمن‌های علمی و پزشکان شماره یک قلب و عروق دنیا هستند. برای ما متصور نبود که نسبت به سال گذشته کنگره‌ای باشکوه تر برگزار کنیم.
شبستری گفت: در این سمینار 19 کشور، چهار انجمن بزرگ قلب دنیا و 20 دانشگاه بزرگ کشور همکاری دارند. حدود 700 نفر ثبت نام شونده و 200 سخنران در این سمینار داریم.
رئیس بنیاد سلامت آستان قدس رضوی ادامه داد: 22 عمل زنده در بیمارستان‌های رضوی و شهید رجایی خواهیم داشت که به طور هم زمان در سالن‌ها و کانال‌های ویدئویی در سطح جهان پخش خواهد شد. پیشرفت‌هایی که حاصل می‌شود و شرایط ایجاد شده بسیار بی‌نظیر است و ما باید قدردان آنها باشیم. امیدواریم که سال‌های آینده هم با همین قدرت ادامه دهیم.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield