پیام خراسان

آخرين مطالب

معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی خبر داد:

آمادگی مجتمع های خدماتی جاده ای برای خدمات رسانی به زائران اربعین اجتماعي

آمادگی مجتمع های خدماتی جاده ای برای خدمات رسانی به زائران اربعین
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - بیرجند-معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی از آمادگی کامل مجتمع های خدماتی رفاهی در سطح جاده های استان برای خدمت رسانی به زائران اربعین خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر ، مسعود قاسمی صبح چهارشنبه در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: در راستای ارتقاء سطح خدمات رسانی به کاربران جاده ای بازدید و نظارت دقیق از مجتمع های خدماتی رفاهی به طور منظم در حال انجام است.
وی بر لزوم بازدیدهای ویِژه از مجتمع های خدماتی رفاهی حاشیه راه ها در اوج سفر های زائرین اربعین تأکید کرد و گفت: در این راستا لزوم نظافت کامل نمازخانه ها، سرویس های بهداشتی، تأمین سرمایش اماکن داخل مجتمع ها، تامین آب داخل سرویس ها، نظافت عمومی داخل مجتمع ها به تمامی مالکان مجتمع های خدماتی رفاهی استان ابلاغ و مورد تاکید قرار گرفته است.
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی ادامه داد: این اداره کل با آمادگی کامل تا پایان سفرها و با یک برنامه ریزی منسجم، تلاش خود را برای خدمات رسانی هر چه بهتر به کار بسته است.
قاسمی با تاکید بر نقش قابل توجه مجتمع های خدماتی- رفاهی بین راهی در ارتقاء ایمنی جاده ها، افزود: هدف اصلی این اداره کل، جذب مسافران جاده ای به داخل مجتمع های خدماتی – رفاهی بین راهی به منظور برخورداری از یک استراحت کوتاه مدت رضایت بخش، استفاده از امکانات داخل مجتمع ها، رفع خستگی و پیگیری سفر به شکلی ایمن تا رسیدن به مقصد است.
وی اضافه کرد: دستیابی به این هدف، نیازمند ارتقاء سطح خدمات در داخل مجتمع های خدماتی رفاهی تا حداقل یک سطح قابل پذیرش برای مسافران و تردد کنندگان جاده ای است.
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی یادآور شد: هموطنان عزیز می تواند شکایات، نظرات و پیشنهادات خود را به سامانه پیامکی 300056141 ارسال کنند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield