پیام خراسان

آخرين مطالب

مدیرکل دامپزشکی استان:

تولیدات دامی خراسان جنوبی نیازمند برندسازی است اقتصادي

  بزرگنمايي:

پیام خراسان - مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی گفت: خراسان جنوبی در برخی از حوزه‌های تولید دامی مانند محصولات مرتبط با شتر و عسل دارای یک زنجیره کامل است که مغفول مانده و نیازمند برندسازی است.

به گزارش ایسنا، محمد اصغرزاده امروز 17 مهرماه، در مراسم گرامیداشت روز ملی دامپزشکی اظهار کرد: شعار امسال جامعه دامپزشکی امنیت غذایی و تولید است که در بحث امنیت غذایی وظیفه بهداشتی و سلامت غذا برعهده سازمان دامپزشکی کشور است.
وی با اشاره به عملکرد مطلوب این سازمان در زمینه تولیدات، افزود: این عملکرد می‌تواند سبب افزایش 25 درصدی تولیدات دامی شود.
مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی با بیان اینکه خراسان جنوبی از نظر بیماری‌های مشترک و دامی وضعیت مناسبی دارد، تصریح کرد: وضعیت این سازمان در دامداری نیز مناسب بوده و دغدغه پرسنل آن خدمت و تلاش شبانه‌روزی به دامداران است.
اصغرزاده گفت: کم و کاستی‌هایی در این بخش وجود دارد که تلاش ما بر این است با تمام توان و استفاده از ظرفیت‌ها، مشکلات را به حداقل برسانیم و به همین دلیل شعار امسال "شرافت و عزت در کار" نامگذاری شده تا اقدامات به صورت مطلوب در راستای سلامت عمومی انجام شود.
وی بیان کرد: خراسان جنوبی در برخی از حوزه‌های تولید دامی مانند محصولات مرتبط با شتر و عسل دارای زنجیره کامل است که مغفول مانده و نیازمند برندسازی بوده که نیازمند حمایت استانداری است.
مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی یادآور شد: خراسان‌جنوبی از حیث بیماری‌های مشترک بین انسان و دام وضعیت مطلوبی دارد که این امر تلاش همکاران حوزه دامپزشکی را نشان می‌دهد.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield