پیام خراسان

آخرين مطالب

استاندار خراسان جنوبی:

2 تن انواع مواد مخدر در خراسان جنوبی امحاء شد سياسي

2 تن انواع مواد مخدر در خراسان جنوبی امحاء شد
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - بیرجند- استاندار خراسان جنوبی از امحاء دو تن انواع مخدر در استان همزمان با هفته نیروی انتظامی خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر ، محمد صادق معتمدیان پیش از ظهر چهارشنبه در مراسم امحاء تن انواع مخدر در استان اظهار داشت: از ابتدای امسال تا کنون میزان 23 تن و 500 کیلوگرم انواع مواد مخدر توسط نیروهای امنیتی و اطلاعاتی استان کشف و ضبط شده است.
وی بیان کرد: این نشان از اشراف خوب و بالای اطلاعاتی و نظامی نیروهای مقتدر نظامی، انتظامی مرزبانی و امنیتی استان بر مرزهای استان دارد.
استاندارخراسان جنوبی ئضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های نیروهای خدوم نظامی و انتظامی استان، افزود : استان خراسان جنوبی به لحاظ موقعیت جغرافیایی در مسیر کریدور قرار گرفته است لذا کشفیات استان بیشتر عبوری و در مسیر انتقال به سایر استان ها کشف و ضبط می شوند.
افزایش 21 درصدی کشفیات مواد مخدر
رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی نیز در این مراسم از افزایش 21 درصدی کشفیات مواد مخدر در استان خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 23 تن و 500 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف شد که امروز دو تن آن امحاء می شود.
محمدرضا حسنی مقدم بیان کرد: این مواد شامل انواع کراک، شیشه، حشیش، گراف، هیروئین، قرص و شربت متادون بوده است.
وی با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون 40 باند موادر در استان توسط نیروهای انتظامی و امنیتی استان متلاشی شده است، بیان داشت: همچنین در این مدت سه هزار و 250 نفر دستگیر و 724 دستگاه خودرو توقیف شده است.
رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی به افزایش کشفیات شیشه در استان اشاره کرد و گفت: خراسان جنوبی از این نظر رتبه دوم کشور را دارد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield