پیام خراسان

آخرين مطالب

دامن زدن به اختلافات داخلی تنها نقطه امید دشمن است سياسي

  بزرگنمايي:

پیام خراسان - مشهد- مشاور وزیر و مدیر کل اطلاعات استان خراسان رضوی گفت: در شرایط فعلی ایجاد اختلاف در داخل کشور و تضعیف اعتقادات دینی و ارزش های فرهنگی مردم تنها نقطه امید دشمن به شمار می رود.

این مقام امنیتی روز چهارشنبه در نشست تخصصی امنیت با حضور فرمانداران استان خراسان رضوی در مشهد افزود: اقتدار ایران در حوزه های سیاسی، نظامی و پیروزی های منطقه ای مثال زدنی است لذا در شرایط فعلی دشمن به دنبال ایجاد اختلاف در درون کشور است.
وی با اشاره به اتفاقات یک سال اخیر که جایگاه جمهوری اسلامی را ارتقا بخشیده است اظهار داشت: پیروزی ایران در برابر تحریم های همه جانبه آمریکا، دست برتر ایران در مناسبات منطقه ای و همچنین موفقیت دیپلماسی ایران در مقابله با فشارهای سیاسی در حاشیه نشست سازمان ملل از جمله این رویدادها بوده است.
وی گفت: هرچند تحریم ها مشکلاتی برای جمهوری اسلامی ایجاد کرده اما ایران توانسته است بر تحریم ها غلبه کرده و جنگ اقتصادی را مدیریت کند تا جایی که آمریکایی ها اذعان می کنند نباید به تحریم ها امید داشت.
مدیر کل اطلاعات خراسان رضوی افزود: همان کشورهایی که ایران را تحریم کرده اند، امروز برای گرفتن عکس یادگاری با مقامات ایران، التماس می کنند.
وی با بیان اینکه آمریکایی ها در مذاکرات حاشیه سازمان ملل به دنبال عکس یادگاری با رئیس جمهوری ایران بودند ادامه داد: رئیس جمهوری فرانسه در یک روز سه بار به دیدار هیات ایرانی آمد و خواستار کوتاه آمدن جمهوری اسلامی و ملاقات مقامات ایران با ترامپ در قالب نشست 5+1 شد.
این مقام امنیتی در بخش دیگری از سخنانش خطاب به مسئولان استانی گفت: فرمانداران وظیفه دارند برای محقق کردن مطالبات مردم و شکوفایی اقتصاد کشور تلاش کنند و نقش سازنده و پدرانه خود در شهرستان ها را حفظ نمایند.
وی با اشاره به ضرورت رمق گرفتن احزاب و جریان های سیاسی، امنیت در انتخابات پیش رو را وظیفه مهم مسئولان مختلف دانست و به ضرورت امیدآفرین بودن انتخابات تأکید کرد.
وی افزود: سلامت، امنیت، رقابت و کارآمدی انتخابات چهار رکن مهم است که فرمانداران در این زمینه مسئولیت سنگینی بر عهده دارند.
در این نشست چند نفر از فرمانداران استان خراسان رضوی نیز مشکلات خود را بیان کردند.
3027/6053


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield