پیام خراسان

آخرين مطالب

سرخط مطبوعات 16 آذر خراسان جنوبی فرهنگي

سرخط مطبوعات 16 آذر خراسان جنوبی
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - بیرجند - مطبوعات خراسان جنوبی در سرخط و یادداشت‌های روز شنبه شانزدهم آذر 98 به بررسی موضوعات روز و رویدادهای مختلف سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی پرداختند.

غافلگیری انتخاباتی، عبادی: نمی‌آیم، تشکیل گروه ریلی خراسان جنوبی و انقلاب در حمل و نقل جاده‌ای، ریلی و هوایی استان تیتر یک صفحه نخست روزنامه‌های محلی خراسان جنوبی در شانزدهمین روز آذر است.
همچنین در ادامه مروری بر عناوین سرمقاله‌ این روزنامه‌ها خواهیم داشت.
آوای خراسان جنوبی
غافلگیری انتخاباتی آغاز پویش ملی نهالکاری در خراسان جنوبی جان دوباره برای راه‌سازی استان امضای قرارداد اتصال بیرجند به شبکه ریلی این روزنامه در سرمقاله امروز خود مطلبی با عنوان «فرزان ؛ تشنه بازآفرینی» به قلم رجب زاده منتشر کرد.
امروز خراسان جنوبی
عبادی: نمی‌آیم شریان‌های ارتباطی جان گرفت خیران به کمک ورزش خراسان جنوبی آمدند داوطلبان نمایندگی مجلس در خراسان جنوبی به 74 نفر رسید سرمقاله روزنامه امروز خراسان جنوبی با عنوان «گفتا ز که نالیم از ماست که برماست...!!!» به قلم محمد راعی فرد منتشر شد.
خراسان جنوبی
تشکیل گروه ریلی خراسان جنوبی 570 هکتار نهالکاری نوزدهمین خانه احزاب کشور در استان فعال شد 74 نامزد تا یک روز مانده به پایان ثبت نام زعفران
انقلاب در حمل و نقل جاده‌ای، ریلی و هوایی استان استاندار در دیدار با معاون وزیر نیرو: به توسعه استان کمک کنیم احزاب ضریب مطالبه‌گری را در جامعه افزایش می‌دهند بیابانزدایی در استان نیازمند توجه ویژه است این روزنامه در سرمقاله امروز خود مطلبی با عنوان «با تلاش و کار مدوام و تزریق اعتبار؛ جاده‌هایی که به امنیت رسیدند» به قلم ابوالفضل زاهدی پور منتشر کرد.
برچسب‌ها
مطبوعات رسانه خراسان جنوبی


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield