پیام خراسان

آخرين مطالب

سه میلیون متر مربع از معابر مشهد از ابتدای امسال آسفالت شده‌ است سياسي

سه میلیون متر مربع از معابر مشهد از ابتدای امسال آسفالت شده‌ است
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - مشهد- معاون عمران و حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: از ابتدای امسال تاکنون افزون بر90 درصد از تعهد سه میلیون و 600 هزار متر مربعی آسفالت و بهسازی معابر مشهد در سال جاری، انجام شده و مابقی نیز تا پایان آذر ماه به انجام می‌رسد.

خلیل الله کاظمی روز یکشنبه با حضور در مرکز ارتباط مردمی 137 در پاسخ به شهروندان افزود: بودجه این معاونت امسال هشت هزار میلیارد ریال است که در قالب پروژه‌طرح هایی نظیر تقاطع‌های غیرهمسطح، اصلاحات هندسی، خرید تجهیزات و ماشین‌آلات، ساخت پیاده رو و جمع آوری آب‌های سطحی هزینه می‌شود.
وی اضافه کرد: مدیریت شهری مشهد به مشکلات شهر واقف است و در همین راستا درصدد تحقق اعتبار برای اجرای سریع‌تر طرح‌های شهری است تا بسیاری از مشکلات مرتفع شود.
معاون عمران و حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: ایستگاه پایانی خط 2 قطار شهری در کوهسنگی تا آخر هفته جاری به بهره‌برداری می‌ رسد و مطالعات برای حذف یا طرح جایگزین نرده‌های خطوط اتوبوس‌های تندور نیز در حال انجام است و به محض وصول نتیجه پیگیری و اجرا می‌شود.
کاظمی افزود: به منظور تسهیل در رفت و آمد شهروندان و زائران در میدان بیت‌المقدس نیز ایستگاه خط سه قطار شهری در باب الجواد(ع) در حال احداث است که با این طرح برخی مشکلات شهروندان برای تردد و ترافیک های سنگین در هسته مرکزی شهرکاهش می یابد.
وی ادامه‌ داد: منکر این نیستیم که برخی میادین شهر نیاز به اصلاح هندسی دارند و در این بین نظرات مردم نیز برای مدیریت شهری بسیار حائز اهمیت است و باعث شناخت بیشتر نیازهای شهر خواهد شد.
کلانشهر سه و نیم میلیون نفری مشهد که سالانه میزبان افزون بر 30 میلیون زائر و مسافر از اقصی نقاط ایران و جهان است دارای 13 منطقه و 44 ناحیه شهرداری است.
برچسب‌ها
شهرداری مشهد طرح های زیرساختی آستان قدس رضوی خراسان رضوی آسفالت معابر


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield