پیام خراسان

آخرين مطالب

4 نفر در خراسان شمالی داوطلب انتخابات مجلس خبرگان رهبری شدند سياسي

4 نفر در خراسان شمالی داوطلب انتخابات مجلس خبرگان رهبری شدند
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - بجنورد- رییس ستاد انتخابات خراسان شمالی گفت: با گذشت سه روز از مهلت آغاز ثبت نام داوطلبان نمایندگی اولین میاندوره پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری چهار نفر نام‌نویسی کردند.

ولی الله حیاتی شامگاه یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: نام‌نویسی داوطلبان نمایندگی مجلس خبرگان رهبری که از صبح جمعه آغاز شده است تا 21 آذرماه ادامه دارد که این داوطلبان مانند نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی از 8 صبح تا 18 عصر می توانند برای ثبت نام اقدام کنند.
داوطلبان نمایندگی مجلس خبرگان رهبری از استان خراسان شمالی می توانند با مراجعه به فرمانداری بجنورد، مرکز این استان و یا ستاد انتخابات کشور نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
آیت الله حبیب الله مهمان نواز، نماینده استان خراسان شمالی در چهار دوره مجلس خبرگان رهبری در اردیبهشت سال 97 دعوت حق را لبیک گفت که جایگزین وی در این مجلس در انتخابات دوم اسفندماه امسال برگزیده خواهد شد.
در نام نویسی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی 140 نفر در حوزه‌های انتخابیه استان ثبت‌نام کرده‌اند.
همچنین در حوزه انتخابیه قوچان و فاروج نیز 37 نفر نام‌نویسی کرده اند.
انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری دوم اسفندماه برگزار خواهد شد.
استان 863 هزار نفری خراسان شمالی دارای چهار کرسی مستقل نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است و شهرستان فاروج در این استان نیز با شهرستان قوچان در خراسان رضوی مشترکا یک کرسی نمایندگی در خانه ملت دارند.
برچسب‌ها
مجلس شورای اسلامی استانداری خراسان شمالی مجلس خبرگان رهبری
پروندهٔ خبری
ثبت‌نام انتخابات مجلس یازدهم


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield