پیام خراسان

آخرين مطالب

تولیت آستان قدس: ولایتمداری از شاخصهای مهم مرحوم طبسی بود سياسي

تولیت آستان قدس: ولایتمداری از شاخصهای مهم مرحوم طبسی بود
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - مشهد- ایرنا- تولیت آستان قدس رضوی گفت: مرحوم آیت الله طبسی، با همه وجود از نظام اسلامی حمایت کرد و ولایتمداری از شاخصهای مهم زندگی او بود.

حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی روز دوشنبه در حاشیه مراسم دومین سالگرد درگذشت تولیت فقید آستان قدس رضوی در گفت و گو با خبرنگاران در مشهد افزود: مرحوم واعظ طبسی پیش از انقلاب اسلامی در کنار مقام معظم رهبری و شهید هاشمی نژاد جزو چهره های اصلی، برجسته و اثر گذار در خراسان بود.
وی ادامه داد: همت مرحوم طبسی در پیش از انقلاب مبارزه با انکر منکرات یعنی رژیم طاغوت بود و بعد از انقلاب هم از اعرف معروفات که انقلاب اسلامی است حمایت کرد و تا آخر عمر در کنار امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب باقی ماند.
تولیت آستان قدس گفت: مرحوم طبسی چهره یک مدیر موفق اسلامی است که به امور شرعی، نوآوری و خلاقیت هم توجه داشت. او خدمات بسیاری در خراسان بطور عموم و در آستان قدس رضوی بطور خصوص انجام داد که ماندگار است و نام او به عنوان یک خدمتگزار خالص و انقلابی باقی می ماند.
دومین سالگرد درگذشت تولیت فقید آستان قدس رضوی از طرف نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی، استاندار این استان، تولیت آستان قدس و شورای عالی حوزه علمیه خراسان با حضور مسئولان و مدیران و گروههای مختلف مردم در رواق امام خمینی(ره) حرم امام رضا(ع) برگزار شد.
آیت الله واعظ طبسی 14 اسفند 1394 براثر ایست قلبی دار فانی را وداع کرد.
7507/1858


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield