پیام خراسان

آخرين مطالب

رسیدگی به اتهام 8 نفر در شهرداری پیش قلعه مانه و سملقان پایان یافت اجتماعي

رسیدگی به اتهام 8 نفر در شهرداری پیش قلعه مانه و سملقان پایان یافت
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - بجنورد- دادستان عمومی و انقلاب مانه و سملقان گفت: مرحله اول از رسیدگی های قضایی نسبت به پرونده سوء جریان مالی در شهرداری پیش قلعه در دادسرای این شهرستان ختم و برای 8 متهم کیفرخواست صادر شد.

مهدی ایزانلو روز شنبه با اعلام این خبر در باره جزئیات محتویات پرونده فساد مالی صورت گرفته در شهرداری پیش قلعه گفت: پس از وصول گزارش اداره کل بازرسی استان مبنی بر شکل گیری سوء جریان مالی در این شهرداری بین سال های 1392 تا 1395، پرونده قضایی تشکیل و به اتهامات وارد شده در شعبه ویژه رسیدگی به جرائم اقتصادی دادسرای این شهرستان رسیدگی شد.
دادستان عمومی و انقلاب مانه و سملقان خاطرنشان کرد: متهمان پرونده 8 نفر و عمدتا از پرسنل شاغل در شهرداری هستند که به اتهام اختلاس، تصرفات غیرقانونی در وجوه عمومی و اهمال منجر به تضییع حقوق عمومی و به علاوه مصرف وجوه مازاد بر اعتبار مصوب، تحت تعقیب کیفری قرار گرفتند.
ایزانلو افزود: با توجه به نوع و ماهیت اتهامات طرح شده در پرونده و سوء استفاده های مالی انجام شده که از مبلغ یک میلیون و 123 هزار ریال تا مبلغ 438 میلیون ریال متغیراست؛ متهمان، پس از صدور قرارهای تامین متناسب حسب مورد با تعرفه وثیقه و یا معرفی کفیل، آزاد هستند.
وی همچنین با اعلام پایان رسیدگی قضایی این پرونده در دادسرای عمومی و انقلاب مانه و سملقان، از صدور کیفرخواست و ارسال پرونده به محاکم جزایی خبر داد.
شهر پیش قلعه دارای سه هزار نفر جمعیت و از توابع شهرستان مانه و سملقان است.
برچسب‌ها
اختلاس پیش قلعه فساد اقتصادی خراسان شمالی مانه وسملقان


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield