پیام خراسان

آخرين مطالب

افشاگری مدیر روابط عمومی پرسپولیس از اتفاقات پشت پرده در باشگاه ورزشي

افشاگری مدیر روابط عمومی پرسپولیس از اتفاقات پشت پرده در باشگاه
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - حسین قدوسی مدیر روابط عمومی سابق باشگاه پرسپولیس در خصوص اتهاماتی که به وی بابت عدم همکاری با اسپانسر این باشگاه شده توضیحات مفصلی ارائه کرد
حسین قدوسی درباره علت برکناری اش از پرسپولیس گفت
برکنار حسین قدوسی از مدیریت روابط عمومی باشگاه پرسپولیس این باشگاه را با حاشیه‌های عجیبی روبه‌رو کرد به طوری که محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل سرخ‌پوشان با توجه به جلسه نه چندان دوستانه‌ای که شب گذشته با اعضای هیأت مدیره داشت اعلام به استعفا کرد. ظاهراً هیأت مدیره باشگاه به دلایل مختلف از جمله عدم همکاری مناسب او با بخش رسانه‌ای اسپانسر باشگاه راضی نبودند و به همین دلیل خواستار قطع همکاری قدوسی با باشگاه شدند.
حسین قدوسی در ارتباط با اتفاق‌های رخ داده در شش ماه گذشته صحبت‌های مفصلی را انجام داد.
وی گفت:‌ قبل از هر چیز باید توضیح دهم زمانی که اسپانسر باشگاه قرار شد در سه بخش اینستاگرام، توئیتر و اپلیکیشن فعالیت خود را آغاز کند در جلسه‌ای شرح وظایف هر یک مشخص شد و از ابتدا قرار بر این بود که تمامی اخبار توسط بنده چک شود و سپس در هر یک از شبکه‌های اجتماعی باشگاه منتشر شود اما در حالی که به بخش روابط عمومی باشگاه اعلام کرده بودم پس از تهیه اخبار و چک کردن آنها با من آنها را در اختیار بخش رسانه‌ای اسپانسر قرار دهند اما آنها در نقطه مقابل در 90درصد موارد بدون هماهنگی با من مطالبی را منتشر می‌کردند و همیشه این استرس و نگرانی را داشتم که خبر حاشیه‌ای و یا خلاف منافع باشگاه منتشر نشود.
قدوسی افزود: در چندین موارد این اتفاق افتاد و ما با توجه به سطح کاری که آنها در پیش گرفته بودند دچار مشکلاتی شدیم. در جلسه‌ای که هیأت مدیره هم حضور داشتند با سند و مدرک به آنها ثابت کردم که بنده و گروهم تمام همکاری لازم را با بخش رسانه‌ای اسپانسر داشته‌ایم به طوری که مهرداد هاشمی یکی از اعضای هیأت مدیره به من گفت صحبت‌هایی که شما مطرح می‌کنید 180 درجه با صبحت آنها متفاوت است و این مایه تأسف بود که باید چنین اتفاقاتی می‌افتاد.
مشاور انصاری‌فرد اضافه کرد:‌ روزی که دوستان ما در این بخش شروع به کار کردند یوزر پسورد اینستاگرام باشگاه را در اختیارشان گذاشتیم تا بتوانند کار خود را شروع کنند اما در یک اقدام عجیب آنها اسم من و گروهم را از ادمینی خارج کردند که وقتی مورد اعتراضم واقع شد گفتند که یوزرپسورد باشگاه در اختیار یلوه است. در واقع آقای یلوه در تمام این مدت با بخش اسپانسر هماهنگ بوده و وقتی موضوع را انصاری‌فرد متوجه شد از دست او ناراحت شد و به او گفت چرا این موضوع را به اطلاع روابط عمومی باشگاه نرسانده است.
قدوسی تاکید کرد: این دوستان در برخی از مصاحبه‌ها باعث ایجاد حاشیه شدند از جمله مصاحبه محمد نادری که باشگاه بلژیکی به پرسپولیس پیغام داد که اگر این صحبت‌ها تکذیب نشود برای هر دو دردسرساز خواهد بود یا در روزهایی که تکلیف کالدرون با پرسپولیس مشخص نبود و امید عالیشاه در لیست مازاد بود آنها به بهانه تولد این بازیکن با او مصاحبه کردند و بر خلاف خواسته ما این مصاحبه منتشر شد و درست در بخش‌هایی که مهرداد میناوند در مورد کالدرون با عالیشاه صحبت کرده بود در صفحه اینستاگرامی منتشر شده که آن پیج با آقای انصاری‌فرد دشمنی داشت و مدام مطالبی علیه باشگاه منتشر می‌کرد و هرگز مشخص نشد که این ویدیو چطور به دست این پیج رسیده است.
قدوسی تصریح کرد: چگونه است که یکی از اعضای رسانه‌ای اسپانسر شب گذشته به من گفت که از 2 ماه قبل هیأت مدیره به او پیشنهاد پست روابط عمومی باشگاه را داده واقعاً چه ارتباطاتی بین هیأت مدیره و اعضای رسانه‌ای اسپانسر وجود داشته، چه کسانی از 2 ماه پیش دنبال تغییر و تحول در باشگاه بوده‌اند. آقای انصاری‌فرد با حضورش در پرسپولیس فقط چهار نفر با خود به باشگاه آورد، حسین خبیری کارمند اداره کل ورزش تهران است که برای او انتقالی گرفت، دوم مهدی خواجه‌وند مدیر حقوقی باشگاه، سوم آقای سودی و یکی هم بنده که با توجه به پست مهدی خواجه‌وند برای او قرارداد نوشته شد اما مانع عقد قرارداد با من شدند و در این شش ماهی که در این باشگاه بودم یک ریال دریافتی نداشتم. حتی بعد از چهار ماه فعالیت به عنوان مشاور قرار بود با من قرارداد امضا کنند که باز هم مانع این قرارداد شدند.
مدیر سابق پرسپولیس خاطرنشان کرد: من یکی از سالم‌ترین آدم‌هایی بودم که در این باشگاه کار کردم و با صدای بلند می‌گویم که یکی از پاک‌ترین نقل و انتقالات تاریخ باشگاه پرسپولیس در این مدت صورت گرفت. از سازمان بازرسی کشور، وزارت اطلاعات می‌خواهم که به باشگاه پرسپولیس ورود کنند. آنهایی که به من تهمت می‌زنند که در جذب استوکس، اوساسونا و یحیی بهره‌ای برده‌ام به خدا واگذار می‌کنم.
قدوسی یادآور شد: من از هیچکس باکی ندارم و جزو افتخاراتم است که هیچکس جرأت نداشت به من چنین پیشنهاداتی بدهد چون اهل زد و بند نیستم. از سازمان بازرسی یا هر ارگان دیگری خواهش می‌کنم از 30 ایجنتی که بازیکن خارجی به باشگاه معرفی کردند بازجویی کنند و اگر ردی از بهره من در نقل و انتقالات پرسپولیس گرفتند هرچه بگویند قبول می‌کنم. از آنها می‌خواهم به تخلفات مدیران پرسپولیس رسیدگی کنند.
وی افزود: من به خوبی از تخلفات آنها آگاه هستم و می‌دانم که برخی از آنها چه پرونده‌هایی داشته‌ و دارند این آقایان باید بدانند که نمی‌توانند یک نفر را مظلوم گیر بیاورند و همه مشکلات را سر آن فرود بیاورند. من بچه عشایر هستم و افتخار می‌کنم پاک و سالم کار کرده‌ام. من می‌دانم چه کسانی به برخی از رسانه‌ها خط و خطوط می‌دهند. حاضرم قید شش ماه حقوقم را بزنم اما همه اتفاقات ناگوار را در این باشگاه افشا کنم.
قدوسی تصریح کرد: من از هواداران می‌خواهم که قضاوت کنند. اسپانسر باشگاه و هیأت مدیره من را علم کردند و عنوان قربانی تا انصاری‌فرد را زمین بزنند و با عنوان کردن اینکه با اپلیکیشن باشگاه همکاری نمی‌کنم ادعاهای کثیفی را مطرح کردند. در حالیکه بنده به خاطر منافع باشگاه از حیثت کاری و شخصیتم گاهی زدم تا کار بخش رسانه‌ای اسپانسر راه بیفتد و خدمت این دوستان بگویم که اگر محمدحسن انصاری‌فرد در پرسپولیس نبود و اگر مجبور نبود به خاطر تأمین منابع مالی با آنها همکاری کند یک ثانیه هم در روابط عمومی باشگاه پرسپولیس نمی‌ماندم و فقط در این مدت آنها را تحمل کردم.
منبع: khabaronline.ir


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

جهش تولید با حمایت از کالای ایرانی محقق می‌شود

تب‌سنجی بیش از 700 هزار نفر در خراسان شمالی

92 حلقه چاه غیرمجاز در خراسان شمالی بسته شد

استاندار خراسان‌ رضوی از مردم استان قدردانی کرد

همکاری متقابل صنعتگران و دانشگاهیان در راستای جهش تولید

تردد مردم فردوس در روز طبیعت 95 درصد کاهش یافت

مردم فهیم استان با "ماندن در خانه" رویدادی تاریخی را رقم زدند

خنده، شادی و امید مهمترین راه‌های ارتقاء سیستم ایمنی بدن

استاندار خراسان جنوبی: رفتار مردم مسوولانه بود

کاهش تماس‌ها با اورژانس اجتماعی در خراسان رضوی

ادامه محدودیت‌ها با تمدید طرح فاصله گذاری اجتماعی

قدردانی شهردار و رئیس شورای شهر مشهد از مردم

قدردانی استاندار خراسان جنوبی از رفتار مسئولانه مردم در روز طبیعت

روز طبیعت بدون تخلف در خراسان شمالی

13 فروردین در چهاردیواری خانه‌ها

پیام تسلیت وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، در پی درگذشت پدر شهیدان محمدحسین و داود فهمیده

شهر خلوت مشهد در روز طبیعت امسال

هدایت 6 هزار و 112 دستگاه خودرو در مسیرهای خراسان جنوبی

70 درصد مرغ‌ تولیدی خراسان شمالی قابل ذخیره‌سازی نیست

تاجداری 13 فروردین در خانه‌ها

مشارکت مطلوب مردم در فاصله‌گذاری اجتماعی روز طبیعت

140 خودرو در خلیل‎آباد اعمال قانون شد

نزاع مسلحانه در سبزوار یک کشته داشت

تولید روزانه 25 هزار ماسک توسط تولید کنندگان خراسان جنوبی

آمار مبتلایان به کرونا در خراسان جنوبی به 295 نفر رسید

پنج واحد صنفی متخلف خراسان جنوبی پلمب شد/کاهش 67 درصدی مصرف سوخت

روز طبیعت نمادی از انسجام کیشوندان در مبارزه با ویروس کرونا

کرونا بهانه‌ای برای دوستی با طبیعت

محدودیت‌ها در خراسان جنوبی ادامه دارد

97 درصد مشاغل غیرضروری در خراسان جنوبی تعطیل شده اند

3 متخلف زیست محیطی در شیروان دستگیر شدند

154 واحد تولیدی خراسان شمالی فعالیت خود را تعطیل کردند

توزیع بسته‌های بهداشتی برای بیماران خاص در خراسان رضوی

کاهش ورود مسافر نوروزی به مشهد

فرهنگ تعامل با طبیعت از کودکی آغاز می‌شود

همکاری بخش خصوصی برای مقابله با کرونا کم نظیر است

سامانه خودارزیابی روانشناختی در خراسان جنوبی راه‌اندازی شد

شهردار مشهد از شهروندان این شهر قدردانی کرد

یک میلیون مسافر در مبادی ورودی خراسان رضوی تب‌سنجی شدند

قدردان همراهی مردم سبزوار در روز طبیعت هستیم

سفرهای درون شهری مشهد 95 درصد کاهش یافت

سلامی به امام رئوف (ع) در دومین روز زیارتی سال 99

قدردانی رییس شورای اسلامی مشهد از شهروندان مسوولیت‌پذیر

132 خودرو در جاده‌های خراسان رضوی روز طبیعت اعمال قانون شد

روز خلوت مشهد در روز طبیعت امسال

دانشگاه فردوسی تا 20 فروردین ماه تعطیل است

قدردانی از کادر درمانی با ماندن در خانه

نیشابور؛ نگین فیروزه‌ای ایران

ممانعت از ورود 667 خودرو به شهرهای خراسان جنوبی

مشارکت 75 درصدی اسفراینی‌ها در غربالگری کرونا