پیام خراسان

آخرين مطالب

سياسي

عشق به ولایت در سپاه پاسداران تجلی یافته است

پیام خراسان - تربت حیدریه- رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهادی برآمده از مردم و برای مردم است و عشق به ولایت و تبعیت از فرامین رهبری در آن تجلی و نمود یافته است.

مسائل زیست محیطی، میراث فرهنگی و زنان دغدغه حزب اراده ملت در مشهد است

پیام خراسان - مشهد- دبیر حزب اراده ملت ایران در مشهد گفت: مسائل زیست محیطی، میراث فرهنگی و زنان دغدغه اصلی این حزب در مشهد است و فعالیت ما در سال جاری بر این سه محور استوار است.

واقعه طبس چهره استکبار را نمایان ساخت

پیام خراسان - بیرجند - استاندار خراسان جنوبی در پیامی به مناسبت سالروز شکست حمله نظامی آمریکا در صحرای طبس گفت: واقعه طبس بیش از پیش چهره استکبار را برای جهانیان نمایان ساخت.

امام جمعه بیرجند: گام دوم انقلاب زمان بهره برداری است

پیام خراسان - بیرجند - نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند گفت: نیمه دوم انقلاب زمان بهره برداری از 40 سال افتخار است، انقلابی که بر اساس عدل و قوانین اسلامی به اقتدار رسید.

سخنگوی نیروهای مسلح: آمریکا عالم را به آتش کشیده است

پیام خراسان - بیرجند - سخنگوی ارشد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: آمریکا در حکومت های مختلف خود عالم را به آتش کشیده است و خاص 40 سال دشمنی با نظام جمهوری اسلامی نیست.

امام جمعه طبس: توفان شن از امدادهای الهی بود

پیام خراسان - بیرجند - امام جمعه طبس گفت: توفان شن در صحرای طبس از امدادهای غیبی الهی بود برای این مردم و نظام اسلامی که صاحب اصلی آن امام زمان (عج) است.

فرهنگ دینی را در حوزه اقتصاد گسترش ندادیم

پیام خراسان - گناباد- استاندار خراسان رضوی گفت: فرهنگ دینی را در حوزه اقتصاد گسترش ندادیم و نگفتیم به جوانان که پیشوایان دینی ما ثروت آفرین بودند.

پیوند فرهنگ و اقتصاد بازی برد-برد است

پیام خراسان - مشهد-معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی گفت: پیوند میان فرهنگ و اقتصاد به نفع هر دو طرف بوده و به تعبیری بازی برد-برد است.

یارانه اختصاص داده شده به حوزه کتاب اندک است

پیام خراسان - مشهد- نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: یارانه 150 میلیاردی که به حوزه کتاب اختصاص داده می‌شود با توجه به هزینه چاپ مبلغ ناچیزی است.

حادثه 5 اردیبهشت طبس شکستی خفت بار در پرونده آمریکا بود

پیام خراسان - بیرجند-امام جمعه طبس گفت: حادثه پنجم اردیبهشت و شکست مفتضحانه آمریکا در طبس شکستی خفت بار در پرونده آمریکای جنایتکار به وجود آورد و برگ زرینی در تاریخ رویدادهای انقلاب اسلامی شد.

اجرای موزه ملی عبرت طبس پیگیری شود

پیام خراسان - بیرجند-سرپرست فرمانداری طبس بر پیگیری تأسیس موزه عبرت در صحرای طبس تأکید کرد و گفت: باید مصوبه موزه عبرت که چندین سال مطرح است به سرانجام برسد.

روحانیون با برنامه هدفمند برای تبیین گام دوم انقلاب اقدام کنند

پیام خراسان - بیرجند- مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: برای تبیین گام دوم انقلاب می‌طلبد که تمام اقشار تأثیر گذار اعم از روحانیون، تشکل‌های دینی و هیئت‌های مذهبی پای کار بوده و هدفمند عمل کنند.

ذلت آمریکا و عزت انقلاب را در جهان شاهد هستیم

پیام خراسان - بیرجند-سخنگوی ستادکل نیروهای مسلح بابیان اینکه انقلاب در چهار دهه گذشته با همه توطئه‌ها و مکرها پله‌های ترقی و اقتدار را طی می‌کند، گفت: امروز ذلت آمریکا و عزت انقلاب را در جهان شاهد هستیم.

حال ناخوش گردشگری سلامت در خراسان‌ جنوبی

پیام خراسان - بیرجند-کویری بودن بخش غربی افغانستان، قوی نبودن زیر ساخت‌های حمل ونقل در خراسان‌جنوبی و کمرنگ بودن تبلیغات پیرامون امکانات پزشکی استان از موانع رونق گردشگری سلامت در دیار خاوران است.

فرماندار سربیشه در پیامی هفته کارو کارگر و روز جهانی کارگر را به تلاش گران عرصه کار و تلاش تبریک گفت

پیام خراسان - ب ه گزارش روابط عمومی فرمانداری سربیشه، مهندس «محمدجواد فلاحی» در پیامی روز جهانی کار و کارگر را به یکایک کارگران تبریک گفت.

استاندار خراسان جنوبی از چندین روستای سیل زده درشهرستان بشرویه و طبس بازدید کرد

پیام خراسان - استاندارخراسان جنوبی عصر امروز با حضور در شهرستان بشرویه از روستاهای بندان ، ریگو و هنویه از توابع این شهرستان که در سیل اخیر دچار خساراتی شده بودند بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت خدمات رسانی و امدادرسانی به این روستاها قرار گرفت.

رزم حسینی پهلوان عرصه های سازندگی است

پیام خراسان - معاون وزیر جهاد کشاورزی استاندار را فرصتی برای استان دانست و گفت: رزم حسینی پهلوان عرصه های سازندگی به شمار می رود.

معیشت و اقتصاد، بزرگترین چالش کشور

پیام خراسان - استاندار خراسان رضوی گفت: امروزبزرگترین چالش کشور، نسل و و ایرانیت ما مسئله اقتصادی و معیشت است.

برنامه ریزی برای ایجاد 100 هسته کار و زندگی در کاخک تا پایان سال

پیام خراسان - مدیر عامل بانک قرض الحسنه رسالت با بیان این که مجموعه اش کسب و کارهای خانگی را هدف قرار داده است؛ گفت: امیدواریم تا پایان سال هسته های کار و زندگی کاخک را به چهار برابر برسانیم.

جانشین بنیاد حفظ آثار: دشمنی آمریکا به دلیل پیشرفت فزاینده نظام است

پیام خراسان- جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: آمریکا شاهد این است که روز به روز نظام مقدس جمهوری اسلامی پیشرفت می‌کند و علت دشمنی با ما پیشرفت فزاینده نظام در منطقه و فرامنطقه است

باید دیپلماسی‌مان با کشورهای دیگر فعال‌تر شود

پیام خراسان - یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط موجود باید دیپلماسی ما با کشورهای دیگر فعال‌تر باشد، در این صورت می‌توانیم ...

چرا پای سلیبریتی‌ها به جهان سیاست باز شده است؟

پیام خراسان - یک تحلیلگر مسائل بین الملل گفت: گاه ملت‌ها در دایره لجبازی با وضع موجود و ایجاد فضای گذار تلاش می‌کنند افرادی را سر کار بیاورند که با روی ...

«تعلیق» بهترین تصمیم ممکن برای FATF است

پیام خراسان - محمد باقر قالیباف گفت: ما امروز نیازمند مواجهه فعال برای تهیه نقشه راه و اتخاذ تصمیم تعلیق هستیم. تعلیق در پاره‌ای از موارد بهترین تصمیم ...

یک مدیر خراسان شمالی: مدیران غیرمقیم کنار گذاشته می شوند

پیام خراسان - بجنورد- مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان شمالی گفت: شناسایی مدیرانی که باید برای ماندن و رفتن تصمیم بگیرند انجام شده و فقط 2 روز از مهلت داده شده به آنها در این زمینه باقی مانده است.

گزینه های مدیریت جهاد کشاورزی خراسان رضوی مشخص شده اند

پیام خراسان - مشهد- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: گزینه ها برای مدیریت سازمان جهاد کشاورزی استان به وزارت جهاد کشاورزی اعلام شده و در انتظار پاسخ وزیر هستیم.

نماینده ولی فقیه: واقعه طبس فرصتی برای تفهیم خباثت آمریکا است

پیام خراسان - بیرجند - نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: پنجم اردیبهشت ماه سالروز شکست آمریکا در صحرای طبس، موقعیت مناسبی برای تفهیم جهانی خباثت شیطان بزرگ است و از هیچ تلاشی در این زمینه چشم پوشی نشود.

مردم در جنگ اقتصادی دولت را یاری کنند

پیام خراسان - درگز-رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: مردم در جنگ اقتصادی دولت و دستگاه‌های اجرایی را یاری کنند.

خسارت 10 میلیارد ریالی سیلاب به ابنیه تاریخی نیشابور

پیام خراسان - نیشابور-رئیس اداره میراث فرهنگی نیشابور گفت: مطابق برآوردهای اولیه تاکنون بیش از 10 میلیارد ریال به دلیل بارندگی‌ها و سیلاب به بناهای تاریخی و فرهنگی نیشابور خسارت وارد شده است.

مدیریت سیلاب در بشرویه / خدمت رسانی به سیل زدگان درحال انجام است

پیام خراسان - بشرویه-بارندگی چند روز اخیر در خراسان جنوبی و شهرستان بشرویه مردم را غافلگیر کرد و موجب شد سیلاب مهمان ناخوانده ای برای بیش از 20 خانه روستایی این شهرستان باشد.

گلایه از عملکرد بنیاد مستضعفان درباره املاک تاریخی بیرجند

پیام خراسان - بیرجند- رئیس شورای شهر بیرجند با بیان اینکه مزایده‌های بنیاد مستضعفان نباید منجر به افزایش قیمت زمین شود، گفت: مزایده مکان‌هایی چون ارگ بهارستان توسط بنیاد مستضعفان نیز قابل قبول نیست.

سیل مهربانی در مدارس شهرستان سرایان

پیام خراسان - سرایان- دانش آموزان سرایانی با اهدای هدایای نقدی و غیر نقدی خود به همنوعانشان در مناطق سیل زده، درس مهربانی و نیکوکاری را فرا گرفتند.

کمبود کالایی در خراسان جنوبی نداریم/کاهش مجدد قیمت مرغ

پیام خراسان - سرایان- رئیس سازمان صمت خراسان جنوبی بابیان اینکه هیچ گونه کمبودی در زمینه کالاهای اساسی در استان نداریم، گفت: قیمت مرغ نیز در استان ثابت مانده و امیدواریم در روزهای آتی کاهش یابد.

پیگیری رفع مشکلات مناطق سیل زده خراسان جنوبی

پیام خراسان - بشرویه- استاندار خراسان جنوبی گفت: برآورد خسارت مناطق سیل زده استان انجام شده و پیگیر دریافت تسهیلات دولت جهت رفع مشکلات مناطق هستیم.

شکست آمریکا درطبس معجزه ماندگار بود/نیروهای مسلح باهم وحدت دارند

پیام خراسان - بیرجند- جانشین بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس کشور با بیان اینکه شکست مفتضحانه آمریکا در صحرای طبس معجزه ماندگار بود، گفت: این امداد غیبی خدا با اخلاص و تمدن مردم منطقه نصیب انقلاب شد.

بارش‌ها به سمت شمال شرق می‌روند

پیام خراسان - امروز بارش‌ها به سمت شرق و شمال شرق در استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی، شمال خراسان جنوبی، سواحل شرقی دریای خزر، استان گلستان و شرق مازندران محدود خواهد شد.

برگزاری جلسه توسعه تعاون شهرستان سربیشه

پیام خراسان - جلسه توسعه تعاون شهرستان با حضور فلاحی فرماندار شهرستان سربیشه،خواجوی مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری ، زنگنه مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید استان و دیگراعضا برگزار گردید.

روز پاسدار

پیام خراسان -

ضرورت آموزش معین های اقتصادی

پیام خراسان - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: آموزش معین های اقتصادی امری مهم است که باید به آن توجه ویژه شود.

ساير مطالب

دیدار معاون اقتصادی استانداری خراسان رضوی با دبیر شورای هماهنگی بانک های استان

مدل توسعه اقتصاد مقاومتی استاندار قابل تقدیر است

اجماع کنونی مسئولان، فرصت تازه ای برای توسعه استان

ادای احترام استاندار خراسان رضوی به مقام شامخ شهدای گمنام بجستان

بالغ بر 700 شغل در قالب 18 تفاهم نامه سرمایه گذاری ایجاد می شود

باید جهاد اقتصادی کنیم

افتتاح یک مجموعه اقامتی و تالار پذیرایی در شهرستان

باید گفت‌وگوی سیاسی با خریداران نفت ایران را ادامه دهیم

استاندار خراسان رضوی بر استفاده از همه ظرفیتها برای توسعه اقتصادی تاکید کرد

FATF مجری تحریمهای یک جانبه آمریکاست

ظرفیت دانشگاه‌های بجنورد با تقاضای اجتماعی انطباقی ندارد

پرداخت 270 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در خراسان شمالی

نخستین مسکن بازسازی شده پس از سیل در خراسان شمالی تحویل داده شد

70 درصد از جمعیت خراسان‌شمالی زیر پوشش بیمه سلامت قرار دارند

توزیع اقلام مصرفی به ارزش 500 میلیون ریال بین صنعتگران سیل زده

110 وقف در خراسان شمالی ثبت شد

کشف بیش از 400 کیلوگرم مواد مخدر در خراسان شمالی

سارق حرفه‌ای با 30 فقره سرقت در بجنورد به دام افتاد

مداحی ائمه اطهار علیهم السلام فرهنگ ساز است

400 نیرو توسط آستان قدس رضوی به مناطق سیل زده آق‌قلا اعزام شد

شاخص های بهداشت و سلامت طی سال های گذشته افزایش یافته است

بررسی FATF نباید بازیچه سیاسی باشد/ اقتصاد مقاومتی چاره کار است

فرآوری محصولات معدنی شهرستان سرایان مورد توجه قرار گیرد

تفکر بسیجی مانع زیاده خواهی‌های دشمنان شده است

تقویت ارتباط بامردم و روان سازی خدمترسانی به آنان باید در اولویت برنامه های شهرداری قرار گیرد

ایجاد اشتغال و توانمندسازی جوامع محلی در شهرستان درگز با مشارکت مردم

برای رسیدن به توسعه و پیشرفت باید خودکامگی‌های سیاسی را کنار بگذاریم

ادای احترام استاندار خراسان رضوی به مقام شامخ شهدای شهرستان درگز

مسئولان، در حوزه فرهنگ و اقتصاد تلاش کنند

600 میلیارد تومان تسهیلات توسط صندوق‌های توسعه کشاورزی پرداخت شد

استاندار خراسان رضوی: معینهای اقتصادی خیران توسعه هستند

انتصاب جدید در فرمانداری خوسف و بخشداری بیرجند

نماینده مجلس: همدلی و هم افزایی رمز توسعه کشور است

رشد 44 درصدی درآمدهای وصولی ثبت اسناد و املاک خراسان شمالی

شرکت هواپیمایی 2 پرواز تهران- بجنورد را بدون دلیل لغو کرد

سیل بیش از 2 میلیارد تومان به آثار تاریخی خراسان شمالی آسیب زد

آمار مرگ و میر در خراسان شمالی بیشتر از میانگین کشوری است

کشف اشیاء تاریخی هزاره سوم قبل از میلاد در شیروان

ارائه برنامه کاری برای اتمام پروژه دفنگاه پسماند بجنورد

تخریب بافت اطراف حرم رضوی خسارت زیادی به هویت مشهد زده است

1200 مورد بازرسی کنترل پسماند از واحدهای صنعتی خراسان رضوی

عرضه 2400عنوان کتاب توسط انتشارات آستان قدس درنمایشگاه کتاب تهران

کشف 179 کیلوگرم موادمخدر در خراسان رضوی

تولیت آستان قدس رضوی انتصاب فرمانده سپاه را تبریک گفت

صرفه جویی در هزینه ها با استفاده از سامانه های الکترونیکی

کمک 154 میلیون تومانی مردم قوچان به سیل زدگان کشور

کمک به ایجاد 50 هزار شغل جدید در سال 98 با اولویت مناطق سیل زده

تصادف تریلی و مینی بوس در مشهد 12 مجروح برجای گذاشت

کیفیت هوای مشهد در شرایط پاک قرار گرفت

90 درصد مراکز دندانپزشکی مشهد تعرفه خدمات را افزایش نداده اند

دستگیری مدیران متخلف خراسان رضوی به آب و فاضلاب روستایی رسید

زیرساخت های افزوده شدن مناطق جدید به شهرداری مشهد فراهم نشده است

ظرفیت مخزن 3 سد خراسان رضوی تکمیل شد/ذخیره 698 میلیون مترمکعب آب

خرده مالکی مانع رونق تولید در بخش کشاورزی/ورود مواد اولیه سهل شود

فاصله خراسان جنوبی با سرانه استاندارد آموزشی/17درصد مدارس تخریبی

بنیاد توسعه ورزش در بیرجند تشکیل شود/ضرورت توجه به مشکلات جوانان

445میلیون تومان تسهیلات به اجرای ایده های جوانان بیرجند پرداخت شد

مرگ تدریجی رویای جوانان در بیرجند/ورزشکاران دلشکسته شدند

برنامه‌های دولت درحوزه تعلیم وتربیت بدون حمایت خیرین محقق نمی‌شود

سیل 399 میلیارد تومان به بخش کشاورزی خسارت زد

پرونده سلامت الکترونیک 79 درصد جمعیت خراسان‌جنوبی تکمیل شده است

ریشه بسیاری از مشکلات جسمی در متعهد نبودن به موازین اخلاقی است

سرمایه صندوق‌های توسعه بخش کشاورزی خراسان جنوبی افزایش یابد

فعالیت 130 صندوق توسعه بخش کشاورزی درکشور/مشکل مالیاتی رفع می شود

هفت درصد جمعیت خراسان‌جنوبی مبتلاء به دیابت هستند

دو پزشک در بیرجند مجوز فعالیت در حوزه طب سنتی دارند

توسعه آبیاری نوین تدبیری برای رونق تولید/مهار خشکسالی با تکنولوژی

حضور فرماندار در جشن نشاط و امید که بمناسبت میلاد با سعادت حضرت مهدی (عج)

دیدار فرماندار با فرمانده انتظامی شهرستان سربیشه

بازدید فرماندار بهمراه مدیرکل امور روستایی استانداری و مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید استان از کارخانه در حال ساخت بسته بندی محصولات کشاورزی

هلدینگ دانش بنیان لیدکو برگزار می کند

نشست هم اندیشی فرماندار بیرجند با جوانان منتخب شهرستان بیرجند

بازدید فرماندار از پروژه ساختمان جدید فرمانداری شهرستان زیرکوه

کارگروه مدیریت پسماندها و مخاطرات زیست محیطی شهرستان

دیدار فرماندار با خانواده های جانباز محمد رازی و رمضان حسن زاده

انتصابات جدید در فرمانداری ها و بخشداری های تابعه استان

استاندار خراسان جنوبی در جمع روحانیون و طلاب خراسان جنوبی مقیم قم حضور یافت

استاندار خراسان جنوبی با نماینده ولی فقیه در استان قم دیدار کرد

کمیته های تخصصی توسعه استان در قم تشکیل شد

فضلاء و نخبگان شرایط کشور را برای مردم تشریح نمایند

کارنامه درخشان آقای رزم حسینی مایه امید است

برای ایجاد تحول اقتصادی در خراسان رضوی اراده آهنین داریم

دو تفاهم نامه معین های اقتصاد مقاومتی شهرستان تربت جام به امضا رسید

کلنگ پروژه 2 هزار واحدی مسکن حاشیه شهر زده می شود

طرح مشارکت اقتصادی توس‌کات و 449 طرح اشتغال زایی برکت به بهره برداری رسید

مخالفت مجلس با تعیین سهم برای اهل سنت در فهرست‌های انتخاباتی مجلس

تبدیل آستان قدس به کمیته امداد مغایر با رسالت‌ اصلی آن است

استاندار خراسان جنوبی: نخبگان شرایط کشور را برای مردم تشریح کنند

برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس استعفا دادم

فاصله دستگاه اطلاعاتی و مردم

سفر نخست وزیر پاکستان به ایران از مشهد آغاز شد

امیدواریم امکان سفر زمینی پاکستانیها به مشهد فراهم شود

نخست وزیر پاکستان به زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) رفت

نخست وزیر پاکستان با تولیت آستان قدس رضوی دیدار کرد

نخست وزیر پاکستان از موزه آستان قدس رضوی دیدن کرد

استاندار خراسان جنوبی: همه ظرفیت ها در استان به کار گرفته می شود

آیت الله سعیدی: برای توسعه استان ریل گذاری کنید

نخست وزیر پاکستان به حرم مطهر رضوی مشرف شد

ارتباط دو ملت ایران و پاکستان فراتر از همسایگی است

آمریکا و اروپا مشکلی از کشور حل نمی کنند/اتکا به توان داخل

نخست وزیر پاکستان وارد مشهد شد

امیدوارم امنیت در افغانستان برقرارشود/از وقوع سیل در ایران متاسفم

جزئیات ردپای سیل در خراسان جنوبی / 6 روستا تخلیه شد

نخست وزیر پاکستان وارد مشهد مقدس شد

مشهد مقدس سالانه پذیرای بیش از 100 هزار زائر پاکستانی است

نخست وزیر پاکستان مشهد را به مقصد تهران ترک کرد

مقام سازی منازل روستایی خراسان شمالی جزو اولویت‌ها باشد

ظهور امام عصر(عج) با خواست همه مردم دنیا محقق می شود

حال و هوای مشهد در شب ولادت امام عصر(عج)

گردهمایی بزرگ منتظران ظهور در مشهد برگزار شد

زمینه همکاری شرکت های توسعه گرا در بازآفرینی شهری فراهم است

ثبت 12 میلیمتر بارش در مشهد / تلاش برای باز گشایی 14 راه روستایی

تدوین الگوی نهاد اقتصاد مقاومتی استان

10 سد خراسان رضوی سرریز یا در آستانه سرریز شدن است/رصد دقیق ورودی و خروجی سدها

امدادرسانی به 686 سیل زده در خراسان رضوی/آبرسانی سیار به 20 روستا و 7 شهر

اسکان اضطراری 1147 سیل‌زده در خراسان‌رضوی/فقط یک نفر بر اثر وقوع سیل در سرخس مصدوم شد

روابط عمومی خوب امید بخش و مطالبه گر است

تحقق تعهد استان در اجرای طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی طی سال گذشته

استاندار برای پیشرفت استان، از تمام ظرفیت و آبروی خود استفاده می کند

استاندار در پیگیری مشکلات، فراتر از حوزه استان حرکت می کند

اعلام آمادگی رئیس مجلس برای رفع مشکلات پیش روی مثلث توسعه اقتصادی

دادگستری از فعالیت های مشروع اقتصادی حمایت می کند

تشکیل نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی سرآغاز تحولات توسعه ای در خراسان رضوی خواهد بود

برنامه ریزی برای ایجاد سه شهر جدید در خراسان رضوی / سرمایه گذاران می سازند، دولت زیر ساخت ها را تامین می کند

دست مجاهدان اقتصادی را به گرمی می فشاریم / اقتصاد خراسان رضوی را مردمی خواهیم کرد

نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی در خراسان رضوی افتتاح شد

ارائه گزارش های 3 ماهه از مثلث توسعه اقتصادی به محضر رهبر انقلاب و سران قوا

یک مسئول سپاه در خراسان شمالی: مردم پشتیبان اصلی سپاه هستند

دولت تدبیر، آمریکا را به انزوا کشانده است

خباثت آمریکا علیه سپاه راه به جایی نمی برد

بجنوردی ها در محکومیت اقدام آمریکا علیه سپاه راهپیمایی کردند

فرمانده سپاه خراسان شمالی: یکصدایی مردم در حمایت از سپاه، آمریکا را زمین گیر کرد

نبود اعتبار، مانع ایجاد شهرداری در شهرهای تازه تاسیس رازوجرگلان

امام جمعه بجنورد: رونق تولید در هجمه مشکلات سیل گم نشود

وقتی همه خوابیم

جمعی از دانشجویان مشهد اقدام آمریکا علیه سپاه را محکوم کردند

جریان نفوذ بیش از هر چیز دیگر انقلاب اسلامی را تهدید می کند

تروریستی خواندن سپاه حاصل شکست آمریکا در خاورمیانه است

سپاه نیروی مردمی و برآمده از قانون اساسی است

سپاه پاسداران در قلب ملت ایران جا دارد

تروریست خواندن سپاه نشان از ضعف آمریکاست

روحانی سنی: جامعه اهل سنت بی حرمتی به سپاه را محکوم می کند

ملت ایران به اظهارات آمریکا علیه سپاه پاسداران اعتنا نمی کند

هیچ نهادی مانند سپاه توان دفاع از جمهوری اسلامی را در برابر دشمن ندارد

خطبه های نماز جمعه شهرهای خراسان رضوی

شهروندان مشهدی در حمایت از سپاه پاسداران راهپیمایی کردند

عقب نشینی در برابر دشمنان پیشروی آنها را به دنبال دارد

609 تفاهم نامه سرمایه گذاری در خراسان رضوی امضا شد

معاون اول رئیس جمهوری وضعیت خراسان رضوی را رصد کرد

پست بلاتکلیف در خراسان رضوی نداریم