پیام خراسان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

بازنشستگان، سرمایه های انباشته انسانی ، ظرفیت‌های بی‌نظیر دانش، تجربه و تخصص هستند

پیام خراسان - "محمدشریعتمداری " وزیرتعاون ، کار و رفاه اجتماعی درپیامی به مناسبت «روز خانواده و تکریم بازنشستگان» گفت : بازنشستگان، سرمایه های انباشته انسانی ، ظرفیت‌های بی‌نظیر دانش، تجربه و تخصص هستند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تعاونی ها می توانند با اجرای طرح های اشتغالزا به حل مشکلات اقتصادی کمک کنند

پیام خراسان - جلسه راهبری و پشتیبانی تعاونی های توسعه و عمران استان با حضور عباس علیزاده، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان و مدیران عامل تعاونی های توسعه و عمران برگزار شد.

تولید ۱۶۰ محتوای آموزشی مهارتی در زنجان

پیام خراسان - مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان با بیان اینکه در سال‌جاری ۱۶۰ محتوای آموزشی در استان بارگذاری شده است، گفت: ۷۹ هزار و ۳۷ نفر به مدت ۵۷۷ هزار و ۱۲۸ دقیقه بازدید کردند.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری خبر داد: در حال نهایی کردن احکام همسان‌سازی هستیم

پیام خراسان - مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان، گزارشی از عملکرد شش ماهه مدیریت جدید را خطاب به بازنشستگان و ذینفعان صندوق ارائه کرد.

​پیام شریعتمداری به مناسبت روز جهانی جوان؛ مشارکت جوانان در عرصه سیاست گذاری و مدیریت، کارآمدی و شفافیت را افزایش داده است

پیام خراسان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی به مناسبت روز جهانی جوان، مشارکت جوانان در عرصه سیاست گذاری و مدیریت را باعث افزایش کارامدی، شفافیت و‌ مصون سازی ساختار اجرایی این وزارتخانه از هر گونه مفسده دانست.

نشست برنامه عملیاتی تفاهم نامه تامین ۲۰۰ هزار واحد مسکونی کارگران برگزار شد

پیام خراسان - نشست هم اندیشی ملی " بررسی برنامه عملیاتی تفاهم نامه تامین ۲۰۰ هزار واحد مسکونی کارگران، بازنشستگان و مستمری بگیران تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی" به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد .

بر اساس گزارش سازمان بازرسی کل کشور؛ شرکت های صندوق های بازنشستگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی رتبه اول شفافیت را کسب کردند

پیام خراسان - معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بر اساس گزارش سازمان بازرسی کل کشور ، شرکت های وابسته به صندوق های بازنشستگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی توانسته اند رتبه اول شفافیت را در زمینه بارگذاری صورت های مالی در سامانه بورس به خود اختصاص دهند .

۵۰ درصد تعهد ایجاد اشتغال در استان کرمانشاه در سال ۹۹ محقق شد

پیام خراسان - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه در سیزدهمین نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان از پرداخت ۲۷۵ میلیارد ریال تسهیلات ویژه کسب و کارهای به شدت آسیب دیده از کرونا در استان کرمانشاه خبر داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: باید از دیدگاه های خلاقانه جوانان تحصیل‌کرده بهره مند شویم

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در راستای حمایت از شرکت های دانش بنیان، از حمایت مجموعه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از طرح های دانش بنیان خبر داد و خواستار ساماندهی این فعالیت ها در قالب تعاونی های توسعه و عمران و تعاونی های دانش بنیان شد تا بدین وسیله مقدمات اشتغال‌زایی جوانان تحصیل‌کرده فراهم شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس خبر داد: تمامی شهرستان های جدید از کانون کارگران بازنشسته بهره مند می شوند

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس با اشاره به فراگیری کانون کارگران بازنشسته در سطح استان گفت: تمامی شهرستانها حتی شهرستان های جدید از داشتن این کانون بهره مند شده و مشکلات و مسائل آن ها نیز مطرح و پیگیری می شود.

شاکرمی خبر داد : تصویب آیین نامه " ایمنی در تونل سازی"

پیام خراسان - معاون روابط کار وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی از تصویب آیین نامه " ایمنی در تونل سازی" در یکصدو شصت و دومین جلسه شورای عالی حفاظت فنی، با نظر موافق اعضای این شورا خبرداد .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: امروز باید با همدلی و تعامل بیشتر از واحدهای تولیدی حمایت کنیم

پیام خراسان - همایش دست یاریگر با حضور علیزاده مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی، عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان،مدیران و مسئولان استانی و تعدادی از کارفرمایان واحدهای تولیدی، به منظور تقدیر از واحدهای های تولیدی فعال در دوران شیوع ویروس کرونا، در سالن همایش شرکت تولیدی آرپانوش (ایستک) واقع در شهرک صنعتی شهرستان رشت برگزار شد.

​تصویب افزایش حق مسکن کارگری در کمیسیون اقتصادی دولت

پیام خراسان - محمدشریعتمداری وزیرتعاون،کار ورفاه اجتماعی درپاسخ به خبرنگاران در خصوص تصویب حق مسکن کارگری گفت : امروز کمیسیون اقتصادی دولت ، به اتفاق آرا افزایش ۲۰۰ هزارتومانی حق مسکن کارگران را که پیش از این در شورای عالی کار پیشنهاد و تصویب شده بود به تصویب رساند .

شریعتمداری در گفت و گوی ویدئو کنفرانسی با وزیر کار جمهوری آذربایجان: نقشه راه توسعه همکاری های ایران و آذربایجان ترسیم شده است

پیام خراسان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفت و گوی ویدئو کنفرانسی با "ساحل بابایف" وزیر کار و امور اجتماعی جمهوری آذربایجان با اشاره به پیش نویس برنامه اقدام مشترک دو کشور گفت: نقشه راه توسعه همکاری ها ترسیم شده است.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه آذربایجان شرقی: تجهیز نسل جوان به مهارت های فنی و حرفه ای از شاخصه های توسعه کشور است

پیام خراسان - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی اظهار کرد: از شاخصه های توسعه کشور مجهز کردن نسل جوان و فعال جامعه به مهارتهای فنی و مهارتی و مهارت های دیجیتالی است.

هفتمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان تهران برگزار شد

پیام خراسان - هفتمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان تهران در راستای اجرای برنامه های جامع اصلاح نظام اداری منجمله برنامه دولت الکترونیک و هوشمندسازی به صورت ویدئو کنفرانس با حضور انوشیروان محسنی بندپی استاندار و فرمانداران استان تهران، پروانه رضایی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، مدیران کل دستگاه‌های اجرایی عضو این کارگروه، نمایندگان بانک‌های عامل تسهیلات اشتغال‌زایی استان تهران، مدیران و کارشناسان ذیربط از طریق ارتباط تصویری برگزار شد.

مدیر کل امور استانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: مدیران استانی با فراهم کردن شرایط حرکت رو به توسعه استان در راستای تحقق اهداف سازمانی کوشا باشند

پیام خراسان - شورای معاونین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با حضور سید محسن دلبری مدیر کل امور استانها وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حسن عزیزی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه و معاونین اداره کل برگزار شد.

مدیرکل امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: بهره برداری از ظرفیت های مجموعه ورزشی به امید و نشاط کارگران کمک شایانی می کند

پیام خراسان - مدیرکل امور استانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از مجموعه ورزشی کارگری کرمانشاه گفت: بهره‌برداری از اماکن و ظرفیت‌های مجموعه ورزشی ضمن بهره‌مندی جامعه کار و تلاش از خدمات آن، در راستای امید و نشاط به کارگران جامعه هدف استان کمک شایانی می کند .

پیام شریعتمداری به مناسبت عید غدیر؛ باید با توسل به سیره امیرالمومنین در راه خدمتگزاری به مردم گام برداشت

پیام خراسان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی به مناسبت عید سعید غدیر گفت : باید با توسل و توکل بر سیره امیرالمومنین و الهام از رهنمودهای مولود کعبه در راه خدمتگزاری و خدمت رسانی به مردم گام برداشت .

شریعتمداری: رسانه ها در هدایت،اصلاح و تغییر افکار جامعه نقشی بی بدیل دارند

پیام خراسان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی به مناسبت هفدهم مردادماه روز خبرنگار گفت: رسانه ها ، بعنوان یکی از ارکان اساسی جامعه علاوه بر اطلاع رسانی رویدادها در هدایت ،اصلاح و تغییر افکار جامعه نقشی بی بدیل دارند و گزاف نیست اگر بگوئیم دنیای بی رسانه ،دنیای مرده ،منجمد و بی روحی است که تا کرانه های پیشرفت و توسعه فرسنگها فاصله دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: با اصلاح نظام آموزشی می توان نرخ بیکاری دانش آموختگان را کاهش داد

پیام خراسان - چهارمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های اجرایی وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان کرمانشاه با حضور شهریار حیدری نماینده مردم در شهرستان های قصرشیرین، گیلانغرب و سرپل ذهاب و مدیران کل دستگاه های اجرایی استان در محل سالن اجتماعات مرکز آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه با رویکرد اشتغال و مهارت آموزی برگزار شد.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خوزستان خبر داد: متقاضیان بیمه بیکاری در سامانه جامع روابط کار احراز هویت کنند

پیام خراسان - متقاضیان بیمه بیکاری در زیر سامانه این بیمه احراز هویت کنندمدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان مراحل ثبت درخواست بیمه بیکاری توسط متقاضیان را تشریح کرد.

شیرکانی خبر داد: پرداخت تسهیلات به کارگزاری‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر سراسر کشور

پیام خراسان - مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از پرداخت تسهیلات به کارگزاری‌های این صندوق در سراسر کشور خبر داد.

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد: پایین بودن هزینه ایجاد شغل در طرح های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

پیام خراسان - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به پایین بودن هزینه ایجاد فرصتهای شغلی در طرح های وزارت کار گفت: با اجرای سیاستهای فعال بازار کار برای بیش از ۸۹ هزار نفر زمینه ایجاد شغل یا اشتغال پذیری فراهم شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: کارگران و کارفرمایان کرمانشاه از خدمات مشاوره‌ و وکالتی بهره مند می شوند

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: کارگران و کارفرمایان کرمانشاه از خدمات مشاوره‌ و وکالتی بهره مند می شوند.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: حل مسائل و مشکلات جامعه کار و تولید استان با تعامل و همفکری امکان پذیر است

پیام خراسان - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد معتقد است: حل مسائل و مشکلات جامعه کار و تولید استان با تعامل و همفکری امکان پذیر است.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه آذربایجان شرقی: اهداف و منویات جهش تولید با هم افزایی فعالان اقتصادی محقق می شود

پیام خراسان - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: اهداف و منویات جهش تولید با هم افزایی فعالان اقتصادی در عرصه کار و تولید تحقق پیدا می‌کند.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال تا پایان سال جاری در رسته نساجی و پوشاک استان سرمایه گذاری می شود

پیام خراسان - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال تا پایان سال جاری در رسته نساجی و پوشاک استان سرمایه گذاری می شود.

چهارمین جلسه هیات فنی استانی مراکز مشاوره اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی خراسان رضوی برگزار شد

پیام خراسان - مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از صدور مجوز مراکز مشاوره اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی به مجموعه فرانگران نوین نیکان فرنام و شرکت «ونداد فرتاک آریا» مجوز تخصصی فعالیت در زمینه مشاوره کارآفرینی در بخش کارآفرینی ورزشی خبر داد.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: تقویت مهارت و احیای مهارت آموزی باید در بسته های اقتصادی گنجانده شود

پیام خراسان - یازدهمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان کرمانشاه به ریاست حاتمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و با حضور حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دبیر شورای اشتغال استان، مجتبی قبادی مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری و مدیران کل دستگاه های اجرایی استان، مدیران مؤسسات و بانک های دولتی و خصوصی استان برگزار شد.

مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان: جهاددانشگاهی نهادی تسهیل‌گر برای اشتغال خانگی است

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان، از همکاری جهاددانشگاهی با وزارت تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی به عنوان نهادی تسهیل‌گر در حوزه اشتغال خانگی خبر داد.

مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری: کارگران در حوزه تولید و گردش سرمایه و تحقق شعار سال نقش محوری دارند

پیام خراسان - مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری گفت: کارگران در حوزه تولید و گردش سرمایه و تحقق شعار سال نقش محوری دارند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: جهاد دانشگاهی می تواند در راستای رفع مشکل بیکاری بسیار نقش آفرین باشد

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: جهاد دانشگاهی با تکیه بر فعالیت های علمی و پژوهشی خود می تواند در راستای رفع مشکل بیکاری در استان و به تبع آن، کاهش آسیب های اجتماعی بسیار نقش آفرین باشد.

سمنان با کمترین نرخ بیکاری در ۱۰ سال گذشته

پیام خراسان - نشست اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با فاطمه منصوری معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری و حسن سعدالدین مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان برگزار شد.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: توجه به کارآفرینی و خلاقیت یکی از راهکارهای خروج از شرایط فعلی است

پیام خراسان - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در سفر یک روزه خود به شاهین شهر عنوان کرد: توجه به کارآفرینی و خلاقیت یکی از راهکارهای خروج از شرایط فعلی است.

مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی هرمزگان: ضرورت تجهیز مراکز آموزش فنی و حرفه ای به ابزارهای نوین آموزشی

پیام خراسان - مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: تجهیز مراکز آموزش فنی و حرفه ای و آموزشگاههای آزاد به ابزارهای نوین آموزشی با توجه به نیاز امروز، ضرورت دارد.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: نشاط اجتماعی جامعه کار و تولید استان از اولویت هاست

پیام خراسان - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با بیان این که استان نگاه ویژه ای به نشاط، شادابی و سلامتی کارگران دارد، گفت: نشاط اجتماعی جامعه کار و تولید استان از اولویت هاست.

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز خبر داد : استان البرز پایلوت اجرای بند(ح) تبصره ۱۷ قانون بودجه ۹۹ معافیت مالیاتی موسسات خیریه در کشور

پیام خراسان - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز از پایلوت قرار گرفتن البرز در اجرای جز(۱) بند(ح) تبصره ۱۷ قانون بودجه در جهت معافیت مالیاتی موسسات خیریه در کشور خبر داد.

ساير مطالب

تسهیلات کرونایی در درگز 560 متقاضی دارد

احتمال عدم تکمیل پروژه محور بجنورد به جنگل گلستان تا پایان سال

دوگانه‌سوزکردن رایگان خودروهای عمومی در تربت‌حیدریه آغاز شد

1900 شغل در روستاهای سبزوار ایجاد شد

آیا لغو پذیره‌نویسی دارا دوم قانونی است؟

آخرین وضعیت حضور خراسان رضوی در نمایشگاه اکسپو دبی

هشدار دامپزشکی خراسان شمالی به دامداران درباره تب سه روزه

تازه‌ ترین قیمت رهن و اجاره آپارتمان در تهران

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 20 مرداد 99

برداشت جو در بیش از 7 هزار هکتار مزارع بخش "رخ" تربت حیدریه

تعیین تکلیف 30 واحد صنعتی راکد در شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی

52 درصد از اصناف خراسان شمالی مشمول پرداخت مالیات نمی شوند

افزایش 36 درصدی درآمد مالیاتی خراسان شمالی

راه‌اندازی دو بازار گوهرسنگ در خراسان رضوی

صادارات 4 محموله کالای قاچاق از خراسان جنوبی به خارج از کشور

روزانه 36 تن مواد ضدعفونی کننده در خراسان جنوبی تولید می‌شود

خبر خوش رئیس جمهور چه‌قدر بازار را تکان می‌دهد؟

قیمت حبوبات و پروتئین در بیرجند یکشنبه 19 مردادماه

اعلام جزئیات احتمالی گشایش اقتصادی روحانی

ایجاد 7 هزار پنل خورشیدی در خراسان جنوبی زمینه‌ساز توسعه است

توزیع الکترونیکی گاز مایع در خراسان شمالی آغاز شد

مالیات قطعی مودیان خراسان شمالی منوط به تسلیم اظهارنامه‌های توافقی

صدور 131 تاییدیه ایمنی و کیفیت آسانسور در خراسان شمالی

13 میلیون دلار کالا از بازارچه ماهیرود صادر شد

کروناویروس رکود اقتصادی در انگلیس را رقم زد

نماینده لاهیجان: کالا‌ها دقیقه‌ ای گرانی می‌ شوند

صادرات خراسان رضوی به آسیای میانه نسبت به سال قبل منفی بوده ‌است

راه اندازی دو بازار گوهرسنگ در خراسان رضوی

پیش‌بینی برداشت 23 هزار تن جو از مزارع تربت‌حیدریه

حجم خرید گندم و کلزا در خراسان رضوی به 112 هزار تن رسید

طلای سبز خراسان رضوی یکه‌تاز در کیفیت و کمیت

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 19 مرداد 99

قالیباف: مسائل اقتصادی یک هفته‌ ای حل نمی‌ شود

طرح جدید نمایندگان برای تغییر سهمیه‌ بندی بنزین

املاک مازاد دستگاه‌های اجرایی خراسان رضوی به وزارت اقتصاد اعلام شد

33 میلیارد ریال تسهیلات کارآفرینی در سبزوار پرداخت شد

ایجاد بیش از 2000 شغل در حوزه اصناف خراسان جنوبی

240 هزار تن علوفه مرتع در طبس تولید می‌شود

72 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در خراسان جنوبی پرداخت شد

کرونا، مسافران هوایی خراسان شمالی را 23 درصد کاهش داد

تاثیر عرضه و تقاضا بر بازار مسکن

علل و دلایل گرانی مسکن در مشهد

دیوانه‌ بازار

دلایل افزایش مجدد قیمت تایر

استقبال 90 درصدی ایرانی‌ ها از تعمیر لوازم خانگی!

سپاه سه پروژه آبرسانی را در روستاهای رازوجرگلان اجرا کرد

آغاز برداشت گوجه فرنگی از کشتزارهای غرب خراسان شمالی

بازگشت کوپن؛ واریز یارانه غیرنقدی به حساب‌ ها

سازو کار اخذ مالیات از خانه‌ های خالی تعیین شد

تهران پنجمین شهر گران دنیا در مسکن

پرداخت 95.5 درصد بهای گندم کشاورزان خراسان شمالی

25 میلیارد ریال تسهیلات به مشاغل متضرر از کرونا در سبزوار پرداخت شد

75 واحد مسکن روستایی در تایباد و باخرز در حال ساخت است

خیران هشت دستگاه ضدعفونی دست به بیمارستان امید مشهد اهدا کردند

افغانستان 15 هزار تن کالا از مرز دوغارون ایران ترانزیت کرد

کرونا مصرف آب خراسان شمالی را 20 درصد بیشتر کرد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 16 مرداد 99

هیچ ماده اولیه و ماشین‌آلاتی نباید در گمرک معطل بماند

99 درصد از وجوه کلزاکاران خراسان شمالی پرداخت شد

شاهد کاهش قیمت گوشت در روزهای آینده خواهیم بود

تشکیل 106 پرونده گران‌فروشی مرغ از ابتدای تیرماه

طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع در خراسان رضوی چگونه انجام می‌شود؟

یکه‌تازی خراسان رضوی در پرورش و تولید دام

تجهیز هزا رو 645 هکتار اراضی کشاورزی رازوجرگلان به آبیاری نوین

طرح بهبود تامین آب شرب در ١٠ شهرستان خراسان رضوی اجرایی شد

هفت میلیون قطعه جوجه‌ریزی در تربت‌جام انجام شد

سطح زیر کشت پسته در جوین افزایش یافت

تامین برق طرح آبگیر سطحی سد شیرین‌دره تا 2 هفته دیگر

از عدم آشنایی صنایع با آخرین تکنولوژی‌های روز تا تلاش برای راه‌اندازی واحدهای راکد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 15 مرداد 99

خراسان شمالی دارای 24 پروژه گردشگری در حال ساخت است

تاکید معاون استاندار خراسان شمالی بر افتتاح متمرکز طرح‌های هفته دولت

علت افزایش قیمت مصالح ساختمانی چیست؟

133 هزار نفر در خراسان شمالی سهام عدالت ندارند

310 سازه آبخیزداری مانع سیل‌های مخرب در نهبندان شد

صادرات بیش از 500 تُن محصولات لبنی نیشابور به کشورهای اوراسیا و روسیه

مرکز نوآوری طلا و جواهر کشور در مشهد افتتاح می‌شود

300 سازه آبخیزداری مانع سیل های مخرب در نهبندان

کار دست عشایر خراسان شمالی داده شد

از سرگیری آموزش های هوانوردی در فرودگاه بین المللی بجنورد

فرماندار: دلالی و کمبود زمین عامل گرانی مسکن در بجستان است

اشتغال بیش از 30 هزار نفر در کارخانجات صنایع تبدیلی کشاورزی خراسان رضوی

936 میلیارد ریال تسهیلات حمایتی دولت در خراسان رضوی پرداخت شد

پیش‌بینی کاهش تولید آلو در خراسان رضوی

صنایع بسته‌بندی حلقه مفقوده در رونق اقتصادی گناباد

غنی‌سازی 182 هکتار از جنگل‌های هیرکانی خراسان شمالی

افزایش 5 برابری اعتبارات پیشگیری از سیلاب در خراسان جنوبی

برگزاری نمایشگاه هفته دولت در خراسان شمالی به صورت مجازی

تورم 45 درصدی قیمت برنج در یک سال

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 14 مرداد 99

کلنگ‌زنی طرح انتقال آب دریای عمان به استان‌های شرقی کشور در هفته دولت

جزئیات طرح جدید مجلس درباره یارانه بنزین

تورم روند اجرای پروژه های آبیاری را در خراسان شمالی کند کرده است

واگذاری اختیارات موجب تسهیل امور جهاد کشاورزی خراسان رضوی می‌شود

افزایش 11 درصدی توزیع کود بین کشاورزان خراسان شمالی

تلاش برای روشن کردن دستگاه آیلس در فرودگاه بین المللی بجنورد

سهم تربت‌حیدریه از تسهیلات کرونا 174 میلیارد ریال است

13 هزار تن گندم از کشاورزان خراسان‌جنوبی خریداری شد

ارزآوری 2 میلیون دلاری صادرات طیور از خراسان جنوبی

57 درصد کلزا خراسان شمالی در مانه وسملقان تولید می‌شود