پیام خراسان

آخرين مطالب

مقالات

آتش‌نشان، فداکار گمنام

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی بیشتر ما زمانی که یکی از اعضای خانواده، دوستان و یا نزدیکان درخطر باشد، اقدامات شجاعانه انجام می‌دهیم و کمتر کسی را دیده‌ایم که برای نجات جان فردی که نمی‌شناسد، جان خود را به خطر اندازد. نجات جان یک انسان و حتی یک حیوان تنها از یک آتش‌نشان برمی‌آید.

جزیره‌ای عمل کردن مهدهای کودک و محتوایی که مشخص نیست

پیام خراسان - گناباد ـ سپردن کودکان به عنوان آینده‌سازان کشور به مهدکودک‌ها که متولی مشخص و محتوای واحدی ندارد، در حالی صورت می‌گیرد که هفت سال نخست زندگی، جزو مهمترین مراحل تربیت فرد به شمار می رود.

کروناویروس و کاهش ۱.۲ میلیارد گردشگر در جهان

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی گردشگری موتور مهمی در رشد اقتصادی بسیاری از کشورهاست. بخش گردشگری توانایی منحصربه‌فردی در ایجاد توسعه اقتصادی دارد و فرصت‌های بی‌نظیری در شهرهای بزرگ و جوامع روستایی که ممکن است سال‌های آینده ساکنان آن را ترک کنند، فراهم می‌کند.

از کُرک فروشی کنار خیابان تا شالی که گردن ملکه انگلیس نشست

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی گرم و نرم، سبک و ظریف است اما بسیار گران قیمت؛ طرفدار بسیار دارد از خاورمیانه گرفته تا اروپا تا آنجا که شال ملکه انگلیس شده و یا پالتوهای گران قیمت کشمیری بر تن اروپاییان اما آنچه که نصیب همه تولیدکننده های مواد اولیه اش یعنی کُرک بزهای معروف خراسان جنوبی می شود تنها ۱۰۰ میلیون تومان ناقابل در سال است.

دانشگاه و دفاع مقدس

پیام خراسان - مشهد- دفاع مقدس صحنه رشادت‌ها و جانفشانی‌های تمام آحاد کشور بود و دانشگاهیان نیز در این میان نقش پر رنگی داشتند و با توجه به توانایی‌های خود یا اسلحه بر دوش گرفتند و به طور مستقیم با دشمن رو به رو شدند و یا در سنگرهای مهندسی، تجهیزاتی را طراحی و ساختند که به دلیل تحریم در اختیار ما قرار نداشت.

کشتیرانی پایدار برای سیاره پایدار

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی روز جهانی دریانوردی، سالانه در تاریخ ۲۴ سپتامبر، به‌منظور نشان دادن سهم صنایع بین‌المللی دریایی در اقتصاد جهان، به‌ویژه کشتیرانی برگزار می‌شود. روز جهانی دریانوردی بر اهمیت ایمنی کشتیرانی، امنیت دریایی و محیط دریایی تمرکز دارد. مراسم این روز توسط سازمان ملل و از طریق سازمان بین‌المللی دریانوردی (IMO) برگزار می‌شود.

روایتی از مظلومیت و آزادگی/آزادگانی که هیچگاه به وطن برنگشتند

پیام خراسان - بیرجند- رزمنده و آزاده دوران دفاع مقدس خراسان‌جنوبی گفت: خاطرات بسیار تلخی از مظلومیت اسراء و آزادگانی داریم که در همان اردوگاه‌ها بعثی مظلومانه شهید شدند و حتی جنازه‌شان به وطن برنگشت.

پیچیدن عطر دفاع مقدس در خزان فصل‌ها

پیام خراسان - بجنورد- خزان که می‌رسد، آخرهای تابستان، در کوچه پس‌کوچه‌ها و خیابان‌ها، چفیه ایثار و سنگر دلاورمردی شکوفه می‌دهند و عطر جهاد و شهادت در همه جا پراکنده می‌شود.

مزاحمت به قیمت جان

پیام خراسان - مشهد- "مزاحمت تلفنی" برای دستگاه‌های امدادی، اورژانس و آتش‌نشانی معضلی است که همه شهرها با آن مواجهند و به رغم اقدامات فرهنگی، بازی با جان و مال مردم برای عده‌ای به تفریح تبدیل شده است.

فراز و نشیب‌های فئودالیسم در ایران

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی دولت و جامعه فئودالی در تاریخ ایران کی و چگونه آغاز شد و چه تحولاتی را رقم زد؟ دگرگونی‌ها در تاریخ ایران نتیجه قدرت‌های فئودالی و دوره‌هایی است که بازتاب عملکرد فئودال‌ها و زمین داران بزرگ بوده و این وضعیت تا دوران قاجار و پهلوی و اصلاحات ارضی ادامه داشت.

ترس موجران از مالیات و دست کوتاه مستاجران از ودیعه

پیام خراسان - مشهد- برخی مستاجران در مشهد می‌گویند ترس موجران از پرداخت مالیات بر درآمد اجاره مسکن باعث شده است آنان از رسمی کردن اجاره‌نامه سرباز زنند و این امر دست مستاجران را برای رسیدن به وام ودیعه مسکن کوتاه کرده است.

بهترین دسته گل خوراکی جهان را مُفت می‌خرند

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی با کیفیت ترین و بیشترین زعفران جهان و به عبارتی گران ترین ادویه جهان را تولید می‌کند اما حاصلش شده مرگ دستش و زمینی که پس از قرن‌ها جایش را می‌دهد به محصول دیگری؛ پی در پی فکر می‌کند چه محصولی ارزش جایگزینی با زعفران دارد؟ هنوز امیدوار است به نتیجه نرسد و زعفران بی‌رقیبش همچنان در زمین‌هایش لبخند بزند.

پشتیبانی جنگ بر دوش زنان اسفراینی/ نقش مادری و همسری در دفاع مقدس

پیام خراسان - بجنورد_ مادران، همسران، خواهران و دختران رزمندگان نقش به سزایی در ترویج ارزش‌ها و فرهنگ روزهای آتش و خون دارند و فرهنگ ایثار و روحیه‌ شهادت طلبی را به مردان، پسران، جوانان منتقل می‌کنند.

داوطلبانه در کویر/زندگی با «نذر آب» جاری شد

پیام خراسان - بیرجند-مناطق محروم و دورافتاده زیادی در خراسان جنوبی وجود دارد که جمعیت هلال احمر با نذر آب ۳ به یاری مردم دربرخی از این مناطق رفته است.

غفلت از خشونت رو به رشد علیه کودکان

پیام خراسان - مشهد- غفلت از خشونت علیه کودکان به عنوان یکی از رایج‌ترین انواع کودک‌آزاری شامل تامین نشدن نیازهای اساسی کودک مانند دریافت نکردن غذای کافی، پوشاک، بهداشت و مراقبت است که به دلیل فرایند پیچیده بررسی و بروز آن نمی‌توان آمار دقیق در این زمینه ارائه کرد.

از دزفول تا مشهد با بانوی ایثارگر/شهرهایمان به تلی ازخاک تبدیل شد

پیام خراسان - مشهد ـ آوارگی بعد از جنگ و بی خانمانی مردم خوزستان باعث شد که بسیاری از خانواده ها خانه و کاشانه خود را ترک کنند، ناهید پورحامد نیز یکی از این افراد است که با خانواده شهر خود را ترک کردند.

شهر مشهد در قاب هشت سال مقاومت

پیام خراسان - مشهد- حال و هوای این روزهای سرزمین خورشید، رنگ و بوی دفاع مقدس و ایثارگری‌های بی بدیل در دفاع از میهن را دارد و در گوشه و کنار شهر مشهد جلوه‌هایی از رشادتهای آن دوران در قاب تصویر تجلی یافته ‌است.

طنزی جدی: مهمترین عامل طلاق، ازدواج است

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی این مساله که به لطیفه‌ای در ادبیات روزمره تبدیل شده است و مهمترین عامل طلاق را ازدواج می‌داند حکایت از حقیقتی تلخ و البته روشنگرانه نیز دارد.

جهان در آینده پلاستیکی باقی‌ می‌ماند

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی کارشناسان، میزان آلودگی پلاستیکی در سواحل جهان را اندازه‌گیری کردند و دریافتند، نیروی انسانی و منابع موردنیاز برای مدیریت این میزان زباله به‌سختی امکان‌پذیر است؛ حتی اگر این امکان محقق شود، جهان در آینده پلاستیکی غیرقابل‌قبول باقی‌ می‌ماند.

چاق‌ها از کینوا چه می‌دانند؟

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی دانه ای باستانی و مادر همه دانه های گیاهی جهان است؛ انقدر مقوی است که غربی ها از آن به جای گندم استفاده می کنند و آنقدر باارزش غذایی بالاست که از ان به عنوان خاویار گیاهی یاد می شود.

روستای بکاول مقصد گردشگری مغفول در تربت‌حیدریه

پیام خراسان - تربت‌حیدریه- روستای "بکاول" بخش مرکزی شهرستان تربت‌حیدریه یکی از جذابیتهای طبیعی و فرهنگی گردشگری واقع در خراسان رضوی است که در صورت معرفی مناسب و تامین زیرساختهای لازم، قابلیت تبدیل به یک مقصد گردشگری موفق را دارد.

نان خوردن به نرخ روز، آری یا نه؟

پیام خراسان - مشهد- نانوایان مشهد می‌گویند، نرخ مصوب نان باید افزایش یابد چون درآمدشان کفاف هزینه‌ها را نمی‌دهد اما کم فروشی، گران فروشی، آردفروشی و پروانه‌های کسب دارای مشکل و دهها تخلف دیگر، باورپذیری گفته آنان را دشوار می‌کند.

کرونا و چالش واکسن آنفلوآنزا

پیام خراسان - مشهد- تامین و توزیع واکسن آنفلوآنزا با توجه به خطر تداخل و همزمانی این بیماری با پاندمی کرونا، شروع فصل پاییز امسال را با دغدغه‌ها و اما و اگرهای بسیار از سوی مردم و متولیان سلامت آنان رو به رو کرده است.

امید با ما چه می‌کند؟

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی روانشناس بالینی مرکز خدمات تخصصی روانشناسی و مشاور جهاد دانشگاهی خراسان‌رضوی با اشاره به اینکه در مغز انسان انتقال‌دهنده‌های عصبی وجود دارد که مسئول حفظ، ایجاد شادمانی، انگیزه و تحرک به سمت آینده است، گفت: طبق بررسی‌های انجام شده افراد امیدوار میزان بیشتری از انتقال‌دهندگان عصبی مثل سروتونین را ترشح‌می‌کنند که سبب می‌شود شادمانی، انگیزه و تحرک بیشتری نسبت به سایر افراد داشته باشند.

تحصیل گران شد/ زنگ خطر ترک تحصیل در مناطق محروم

پیام خراسان - بیرجند- افزایش قیمت بالای لوازم التحریر در خراسان جنوبی در کنار قدرت خرید پایین مردم زنگ خطری برای ترک تحصیل دانش آموزان در مناطق محروم است.

یخ عسلویه معدنی ایران در حال آب شدن

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی گرچه نام استانشان با زرشک و زعفران گره خورده اما به عسلویه معدنی ایران نیز معروف است و تنها ۵ معدن طلایش می تواند خراسان جنوبی را به عرش برساند و ثروت را به این استان سرازیر کند اما هنوز برخی معادنش منجمد مانده اند و یخ سرمایه گذاری در آنها آب نشده است.

کلنگی که ۱۳سال بر زمین ماند/باغ موزه دفاع مقدس در پیچ وخم اعتباری

پیام خراسان - بیرجند-باغ موزه دفاع مقدس خراسان جنوبی که در سال ۸۵ کلنگ احداث آن به زمین زده شد به دلیل مشکلات اعتباری اکنون پس از ۱۳ سال باز هم مسئولان وعده برای آغاز عملیات اجرایی آن را داده اند.

فقط دلالان را می‌خنداند

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی معروف به همیشه خندان است اما اشک تولیدکننده اش را در اورده است؛ هشت سال پایش عرق ریخته تا گوساله گاو شود و هر ساله نوازشش کرده تا شهریور هر سال نتیجه دسترنجش را ببیند اما سود طلایی اش عاید دلال، آن هم تنها در طول بیست روز کاریش می شود.

کهکشان دنباله دار سلیمانی؛ کابوس هرشب پنتاگون

پیام خراسان - مشهد ـ معادلات و تحلیل‌ها از محتوا و کیفیت تشیع پیکر قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس در عراق و ایران نه تنها تمامی رسانه‌ها و اندیشکده‌ها را شگفت زده کرد، بلکه همگی دچار وحشت و کابوس شدند.

کرونا و دغدغه سرویس مدارس

پیام خراسان - بیرجند - تهیه سرویس مدارس با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید و مشکلات به وجود آمده از انتشار ویروس کرونا دغدغه‌ای را برای والدین دانش‌آموزان ایجاد کرده است، هرچند متولیان در این حوزه اعمال دستورالعمل‌های بهداشتی و نظارت را در دستور کار قرار داده‌اند.

خرابی همیشگی جایگاه CNG/ بخش خصوصی پای کار نمی‌آید

پیام خراسان - تایباد ـ پس از آغاز سهمیه بندی بنزین و استقبال مردم از گاز، دو جایگاه CNG تایباد جوابگوی نیاز این شهرستان مرزی نیست، لذا انتظار می‌رود مسئولان در جهت حل این مشکل اقدام کنند.

بارقه‌ امید برای رونق بازار گوهرسنگ‌ها

پیام خراسان - مشهد- سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) به عرصه شناسایی ظرفیت‌های سنگ‌های قیمتی کشور و تقویت فعالیت و رفع موانع در این زمینه ورود کرده است که با این رویداد، فصل جدیدی در بازار گوهرسنگ‌های خراسان رضوی آغاز شده و امید به رونق این بازار و تسهیل صادرات و واردات آن افزایش یافته است.

عشق آتشین، با صدور حکم اعدام یخ زد!

پیام خراسان - با تایید حکم قصاص قاتل عاشق پیشه در دیوان عالی کشور، در حالی عشق خیابانی به اشک پشیمانی گره خورد که جوان ۲۲ ساله به خاطر ...

تدابیر مدیران و نگرانی والدین/ دغدغه های کرونایی ادامه دارد

پیام خراسان - بجنورد- بازگشایی مدارس خراسان شمالی با دل نگرانی خانواده‌ها همراه شد اما مدیران و معلمان سعی دارند با تدابیری خطر ابتلا به کرونا را در دانش‌آموزان کاهش دهند.

صنعت چاپ خراسان جنوبی توانمند اما ناشناخته

پیام خراسان - بیرجند - صنعت چاپ در خراسان جنوبی با ۶۲ سال قدمت امروز ظرفیت‌های متعددی دارد که به گفته فعالان این حوزه، بخشی از این ظرفیت‌ها و قابلیت‌ها ناشناخته مانده است.

کشت کلزا در خراسان رضوی گامی در مسیر تامین امنیت غذایی

پیام خراسان - مشهد- توسعه کشت دانه روغنی کلزا به منظور حرکت در مسیر تامین امنیت غذایی، خودکفایی و کاهش واردات روغن یکی از مسائل مهم در حوزه کشاورزی است که از این حیث خراسان رضوی گامهای بلند و موثری برداشته است.

التماس بزرگترین تولیدکننده زرشک دنیا برای فروش محصولش

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی محصول بزرگترین تولیدکنندگان زرشک در دنیا و ایران به پای برداشت رسیده در حالیکه زرشک پارسالشان در انبارها خاک می خورد؛ حالا مانده اند در چه کنم روزگار و دست به التماس دلال و جهاد کشاورزی و تعاون روستایی

سوءاستفاده تروریسم از بحران کووید-۱۹

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی تروریسم نوعی خشونت مشخص و در طیف وسیع‌تر خشونت باانگیزه ایدئولوژیک است. بانک اطلاعات جهانی تروریسم (GTD)، تروریسم را تهدید یا استفاده واقعی از زور و خشونت غیرقانونی یک فرد غیردولتی برای دستیابی به یک هدف سیاسی، اقتصادی، مذهبی یا اجتماعی از طریق ایجاد ترس، اجبار یا ارعاب تعریف می‌کند.

سیل خون...

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی با کشتار ۱۷ شهریور ۱۳۵۷ دریایی از خون میان شاه و مردم پدید آمد و در پی آن احساسات عمومی علیه رژیم شاه تحریک، نفرت مردم تشدید و جمعیت آتشی‌تر شد.

شوق مدرسه و استرس کرونا

پیام خراسان - بیرجند - سال تحصیلی جدید در شرایطی از ۱۵ شهریور آغاز شد که شوق دانش‌آموزان برای رفتن به مدرسه با نگرانی والدین بابت ویروس کرونا همزمان و همراه شده است.

قیام خونین ۱۷ شهریور آغاز اضمحلال حکومت طاغوت بود

پیام خراسان - بجنورد- شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با صدور بیانیه‌ای یاد و خاطره شهدای گلگون کفن قیام خونین یوم الله ۱۷ شهریور(جمعه سیاه) را گرامی داشت.

پیشروی راه‌آهن بیرجند برای تحقق آرزوی دیرینه

پیام خراسان - بیرجند - یکی از مهمترین طرح‌های زیربنایی که پس از سال‌ها انتظار در خراسان جنوبی عملیاتی شد، پروژه ریلی بیرجند به یونسی گناباد بود که تاکنون عملیات زیرسازی آن ۱۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

رنگ کرونا، زنگ مدرسه و زندگی که تداوم دارد

پیام خراسان - بجنورد- نیمه شهریور رسید و بوی ماه مهر زودتر از هرسال در کوچه و خیابان پیچید، اما پنهان نمی‌توان کرد که کرونا این روزها به دغدغه و دلواپسی عمده خانواده‌هایی تبدیل شده که دانش‌آموز دارند آن هم در استانی مانند خراسان شمالی که تداوم وضعیت قرمز کرونا در آن نگران کننده است.

مهم نیست چقدر پول یا زمان دارید، مهم ...

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی بخشی از برنامه ۲۰۳۰ سازمان ملل متحد درباره توسعه پایدار که در سپتامبر ۲۰۱۵ تصویب شد، اهمیت ریشه‌کنی فقر در همه اشکال و ابعاد آن ازجمله فقر شدید که بزرگترین چالش جهانی و یک ضرورت برای توسعه پایدار است را به رسمیت شناخته است.

ساير مطالب

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 6 مهر 99

430 میلیون دلار تراز بازرگانی خارجی گمرکات خراسان رضوی

قیمت راناپلاس مشخص شد

454 میلیارد ریال تسهیلات کرونا در خراسان جنوبی پرداخت شد

هشدار درباره خسارت‌های احتمالی یخبندان شبانه در خراسان جنوبی

نمودار معاملات مسکن در آینده چگونه خواهد بود؟

شرکت برق خراسان رضوی 990 میلیارد ریال کمبود نقدینگی را تامین کرد

سطح کشت کلزا در خراسان رضوی 2 برابر افزایش یافت

سرمایه‌گذاری صنعتی در خراسان رضوی افزایش یافت

شکوفایی اقتصادی با رونق صنعت توریسم

آغاز توزیع تخم‌ مرغ با نرخ مصوب در کشور

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 5 مهر 99

وجود نگرانی از عرضه زودتر از موعد دام کشتاری به بازار توسط عشایر خراسان شمالی

خرید و فروش ارز مشروط شد

یارانه میلیاردی برای استخر‌های لاکچری تهران

ماجرای بلیط 64 میلیونی تهران - استانبول!

رویترز: افزایش بی‌ سابقه فروش نفت ایران

باغات قهرمانی که بر صورت سوخته باغداران خراسان شمالی لبخند نمی زنند

افزایش حقوق تا 90 درصد شاغلان هم تراز

روزانه 350 تا 400 تانکر فاضلاب خام در کشف‌رود تخلیه می‌شود

طرح بهبود جوجه‌ریزی در خراسان رضوی آغاز شد

ریل باس فعلا به جای قطاربرقی مشهد ـ گلبهار

ضرر 11 میلیارد ریالی اقامتگاه‌های بوم گردی اسفراین در سال جاری

شرکت‌های بیمه‌ای خسارات سیل را در خراسان جنوبی جبران می‌کنند

116 میلیارد ریال به اصلاح خطوط آبرسانی تربت‌حیدریه تخصیص یافت

معدن فیروزه خراسان رضوی مزیت گردشگری دارد

11 طرح راهبردی صنعتی خراسان شمالی در حال اجرا است

85 درصد سرمایه‌گذاری خارجی خراسان‌ رضوی در صنایع معدنی است

قوانین فعالیت معادن سختگیرانه‌تر شده/85 درصد سرمایه‌گذاری خارجی استان در صنایع معدنی است

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 3 مهر 99

صادرات سیگار تقریبا 2 برابر شد

زعفران به صورت قاچاق از تمام مرزهای کشور خارج می‌شود

دسترنج زعفرانکاران در جیب سوداگر خارجی

دسترنج کشاورزان در جیب سوداگر خارجی

خراسان جنوبی؛ در ردیف استان‌های موفق در جلب رضایت فعالان اقتصادی

گلابی از آمریکا و چین قاچاقی وارد ایران می‌ شود!

همسان‌ سازی 90 درصدی حقوق بازنشستگان

ویترین زرشک در سفارتخانه‌های ایران راه‌اندازی می‌شود؟

سرمایه گذاری بنیاد مستضعفان برای محرومیت زدایی در خراسان جنوبی

چرخ تولید 64 واحد صنعتی راکد گناباد دوباره به گردش افتاد

جلوگیری از تعطیلی 60 واحد تولیدی در خراسان رضوی

تولید پسته در شهرستان جغتای خراسان رضوی افزایش یافت

52 میلیارد ریال در حوزه گردشگری خراسان شمالی سرمایه‌گذاری شد

خراسان جنوبی بیشترین میزان رضایت فعالان اقتصادی را جلب کرد

آستان قدس محصول هفت هزار هکتار کلزای خراسان شمالی را خریداری می‌کند

ریل‌گذاری صندوق توسعه ملی برای پروژه راه‌آهن بیرجند

استفاده از ظرفیت‌های داخلی و پوشش بازار 600 میلیون نفری در منطقه

مشکلات صنعتگران قوچان در پیچ‌ و تاب سیستم‌های اداری

پروژه راه‌آهن بیرجند با تسهیلات صندوق توسعه ملی شتاب می‌گیرد

آبرسانی به شهرک گلیان شیروان 30 میلیارد ریال اعتبار می‌طلبد

افزایش قیمت ماشین‌آلات مشکل عمده معدن کاران خراسان رضوی است

تامین نهاده دامی در خراسان رضوی بیش از میانگین کشوری است

1800 واحد مسکن مهر در شهر جدید بینالود ناتمام مانده است

1250 نفر در خراسان جنوبی مشمول دریافت وام ودیعه مسکن شدند

14 میلیون لیتر سوخت کشت پاییزه در خراسان شمالی تامین شد

تخم‌مرغ در صدر افزایش قیمت کالا‌ها

وزیر اقتصاد: برخی دنبال بُزخری سهام مردم هستند

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 2 مهر 99

بیم و امید معرفی استاندار خراسان رضوی به عنوان وزیر پیشنهادی صمت

کسری 80 هزار واحدی مسکن در خراسان رضوی

خودرو یکساله چقدر گران شد؟

استقبال از سرمایه‌گذاری برای ایجاد کشتارگاه‌های صنعتی و فرآوری

خرید گندم تولیدی کشاورزان خراسان شمالی ازسرگرفته شد

خرید توافقی زرشک از کشاورزان خراسان جنوبی آغاز شد

جنگ امروز در عرصه اقتصاد است / باید این سنگر حفظ شود

روستاها چه چالش‌های مهمی دارند؟

تخم‌ مرغ ارزان چه زمان به بازار می‌ آید؟

هزار و 250 نفر در خراسان جنوبی مشمول دریافت وام ودیعه مسکن شدند

تعیین قیمت خرید تضمینی گندم با نظر کشاورز/ انحصار از دولت خارج شد

عزم بنیاد مستضعفان برای مشارکت 450 میلیارد ریالی در پروژه‌های عمرانی خراسان جنوبی

مواردی از گوشتخوار شدن مرغ‌ها در خراسان رضوی گزارش نشده است

مشارکت 450 میلیارد ریالی بنیاد مستضعفان در پروژه‌های عمرانی درمیان

9 هزار تن گوجه فرنگی در جوین خراسان رضوی تولید شد

380 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری صنعتی در نهبندان ثبت شد

نرخ جدید هر کیلو تخم‌ مرغ مشخص شد

عقب‌ نشینی شاخص بورس در آخرین روز تابستان

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 1 مهر 99

آغاز ساخت گلخانه 100 هکتاری شیروان تا دو هفته آینده

خط فقر 10 میلیون تومان شد

فاصله 20 میلیونی قیمت پرواز‌ تهران - استانبول!

معرفی صادرکنندگان برگزیده خراسان رضوی در آبان ماه 99

53 میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی در شیروان جذب شد

آستان قدس کلزاکاران خراسان شمالی را حمایت می‌کند

جزئیات پرداخت وام به «بازنشستگان»

درآمد عمومی خراسان جنوبی بیش از عدد مصوب تحقق یافت

بخشودگی اجاره‌بهای اماکن تجاری موقوفات خراسان رضوی

42 هزار تن گوشت قرمز در خراسان رضوی تولید شده است

حل مشکلات کشف‌رود تا یک سال و نیم آینده

آغاز خرید توافقی زرشک‌های انبار شده در خراسان جنوبی

قیمت تعیین‌ شده برای خرید تضمینی گندم کم نیست

8500 میلیارد ریال تفاهمنامه با معینهای اقتصادی گناباد منعقد شد

تولید تخم مرغ در تایباد افزایش یافت

کرونا 110 میلیارد ریال خسارت به گردشگری داورزن وارد کرد

رهاسازی بچه ماهی در باخرز افزایش یافت

70 هزار مترمکعب آب بین عشایر خراسان شمالی توزیع شد

سهم 12 درصدی خراسان رضوی در تولید ناخالص کشور

جزئیات طرح مجلس برای تنظیم بازار خودرو

شاخص کل بورس باز هم کاهشی شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 31 شهریور 99

کاهش 16 درصدی صادرات کالا از خراسان شمالی