پیام خراسان

آخرين مطالب

اجتماعي

2000 عنوان مجرمانه داریم

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی یک حقوقدان گفت: ما در کشور ایران حدود 2000 عنوان مجرمانه داریم این بدان معناست که تکان بخوریم جرم است.

170 هزار شغل در کمیته امداد ایجاد می‌شود

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: پیش‌بینی می‌شود امسال به‌طور قطع 170 هزار فرصت شغلی در کمیته امداد ایجاد شود.

جنگ‌طلبان برای واقعیت انسان اعتباری قائل نیستند

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی دانشیار انسان‌شناسی و فرهنگ پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی گفت:خشونت‌طلبان، جنگ‌طلبان و تمام کسانی که جرم‌ها و سرکوب‌ها را بر بشر تحمیل کرده‌اند، نخواسته‌اند برای واقعیت انسان‌ها اعتباری قائل شوند.

صنف پزشکی کمترین فرار مالیاتی را دارد

پیام خراسان - ایسنا/خراسان شمالی نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، جامعه پزشکی را جزء متعهدترین اقشار جامعه برشمرد و گفت: کمترین فرار مالیاتی و قانونی مربوط به صنف پزشکی است.

کاهش ولادت ها نگران کننده است

پیام خراسان - ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اعلام این خبر گفت: آمار ثبت ولادت ها در سال جاری بیش از 300هزار ولادت کمتر از سال 94 بوده است.

واگیری آنفلوانزا در منازل بیش از مدارس است

پیام خراسان - ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل دفتر سلامت جمعیت،خانواده ومدارس وزارت بهداشت گفت: واگیری آنفلوانزا در منازل بیش از مدارس است.

اهدای عضو به 5 بیمار زندگی دوباره بخشید

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی اهدای اعضای بیمار مرگ مغزی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد موجب نجات و ادامه زندگی 5 بیمار نیازمند به عضو شد.

آنفلوانزا تا 2 هفته آینده فروکش می‌ کند

پیام خراسان - مدیرکل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت گفت: بیماری آنفلوانزا در کشور کنترل‌ شده است و تا 2 هفته آینده فروکش می‌کند

مهارت‌های سنتی ساختن و نواختن دوتار ثبت جهانی شد

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی تهیه‌کننده، تدوین‌گر نهایی و مدیر پرونده‌ مهارت‌های سنتی ساختن و نواختن دوتار گفت: پرونده مهارت‌های سنتی ساختن و نواختن دوتار در چهاردهمین نشست کمیته بین دولتی کنوانسیون پاسداری از میراث فرهنگی ناملموس به ثبت جهانی رسید.

آیا از خانه‌های خالی و ماشین دوم مالیات اخذ می‌شود؟

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی گفت: زیرساخت مالیات بر خانه‌های خالی در طرح جامع مالیاتی پیش‌بینی و ایجاد شده است و در صورت تکمیل، راه‌اندازی و اتصال بانک اطلاعاتی سامانه ملی اسکان به سامانه‌های طرح جامع مالیاتی، این امر محقق خواهد شد.

سالانه 88 هزار زوج به جمعیت نابارور کشور اضافه می‌شوند

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی عضو هیئت علمی گروه زنان و مامایی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: شیوع ناباروری در کشور، 11 تا 19 درصد است و در هرسال 88 هزار زوج نابارور به این تعداد اضافه می‌شوند.

پرداخت روزانه 25 میلیارد تومان هزینه برای درمان بیمارانی که دخانیات مصرف می کنند

پیام خراسان - ایسنا/خراسان شمالی نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: روزانه 25 تا 30 میلیارد تومان اعتبار برای درمان بیمارانی که دخانیات استفاده می کنند، هزینه می شود.

ضرورت راه‌اندازی مشاوره تلفنی مامایی

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی مشاور وزیر بهداشت در امور مامایی گفت: اگر باروری نباشد و جمعیتی وجود نداشته باشد، تلاش‌های ما بی‌ثمر خواهد بود.

سالانه حدود 224 هزار سقط غیرقانونی‌ داریم

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: جمعیتی که باید بارور باشد، بارور نیست و در جاهایی که فقر است و اقتصاد ضعیف است، باروری بیشتر است.

اجرای طرح آموزش های هنگام ازدواج در 428 مرکز کشور

پیام خراسان - ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل دفتر سلامت، جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت با اشاره به اجرای طرح آموزش های هنگام ازدواج از دو هفته آینده در خراسان شمالی گفت: این طرح در 428 مرکز در کشور اجرا می شود.

استقرار 543 دستگاه سنگین و نیمه‌سنگین در جاده‌های مواصلاتی

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی رئیس‌پلیس راه خراسان رضوی گفت: برای اولین‌بار بعد از انقلاب ستاد فرماندهی امنیت زمستانی در سه سطح و در کشور تشکیل شد و واحد عملیات آن شبانه‌روز در حال فعالیت است.

محمدعلی نجفی باردیگر به قتل عمد محکوم شد

پیام خراسان - محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران در پرونده قتل میترا استاد همسر دومش، بار دیگر از سوی شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران به قتل عمد محکوم شد

مراقبت‌های مامایی از سنتی به نوین در حال تغییر است

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی یک عضو هیأت‌علمی گروه مامایی پرستاری و مامایی دانشگاه علوم‌پزشکی مشهد گفت: در حال حاضر مراقبت‌های مامایی از سنتی به نوین در حال تغییر است و صرفاً بر ابعاد جسمانی فرد تاکید ندارد.

ماماها می‌توانند از 80 درصد مرگ‌های مادر-نوزادی پیشگیری کنند

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی یک دانشیار دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: 87 درصد مراقبت‌ها توسط ماماها انجام می‌شود که این امر باعث شده دوسوم مرگ‌ومیر مادر و کودک در سطح جهان کاهش پیدا کند.

تعداد فوتی‌ های حادثه آتش‌ سوزی سقز افزایش یافت

پیام خراسان - مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی کردستان گفت: با فوت یکی از مصدومان حادثه آتش‌سوزی تالار عروسی مانگه‌شو در شهر سقز، تعداد جانباختگان این حادثه به 12 نفر رسید

سرنوشت نوزاد رها شده در شهرضا

پیام خراسان - مدیرکل روابط عمومی اداره بهزیستی اصفهان گفت: نوزاد رها شده در یکی از خیابان‌های شهرستان شهرضا هم‌اکنون در شیرخوارگاه این شهر تحت مراقبت قرار دارد.

وضعیت آب و هوای کشور طی چهار روز آینده

پیام خراسان - کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از امروز چهارشنبه ( 20 آذرماه ) تا چهار روز آینده بارش‌ها با شدت و ضعف در کشور تداوم دارد که امروز به علت شدت بارش‌ها در بخش جنوبی، احتمال آبگرفتگی معابر، طغیان رودخانه‌ها ، بارش تگرگ و مواج شدن آب‌های جنوبی وجود دارد

جامعه‌شناسی را نباید مسؤول مسائل اجتماعی بدانیم

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی یک استادیار دانشگاه فردوسی گفت: اگر جامعه‌شناسی را مسؤول مسائل اجتماعی بدانیم، یک رویکرد کاملا اشتباه است. در چنین مسائلی باید حقوق‌دان، مدیریت، اقتصاد و ... نیز مسئول باشند، زیرا ماهیت مسائل اجتماعی به گونه‌ای است که تمام مسائل در آن جای دارد.

ترخیص موتورسیکلت‌های پارکینگی با 100هزار تومان

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی فرمانده انتظامی خراسان رضوی با بیان اینکه «در خراسان رضوی تعداد زیادی موتورسیکلت در پارکینگ‌ها رسوب کرده‌اند»، گفت: جلسه‌ای به مناسبت دهه فجر تشکیل شد و به این توافق رسیدیم که رقم 100 هزار تومان را به صورت ثابت برای موتورهایی که بالای یک سال است در پارکینگ خوابیده است، اخذ کنیم و در قبال دریافت اسناد، موتورسیکلت را به متقاضیان بازگردانیم.

وجود 292 پروژه مشکل‌دار در بافت پیرامونی حرم/ از ابتدا با فعالیت‌های بازرگانی شهرآرا مخالف بودم

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی شهردار مشهد گفت: «سروسامان‌دادن به وضعیت مالی شهرداری»، «طراحی پروژه‌های زیرساختی» و «راه‌اندازی فعالیت‌های زیرساختی و عمرانی» سه راهبرد اصلی شهرداری در 6 ماه اول شهرداری من بود.

نرخ سزارین را تا 12.5 درصد کاهش داده‌ایم

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی معاون درمان دانشگاه علوم‌پزشکی مشهد گفت: نرخ زایمان سزارین از 56 درصد شروع شد و در حال حاضر به 50.7 درصد رسیده است.

وجود 292 پروژه مشکل‌دار در بافت پیرامونی حرم/ ایمنی شهر مشهد پایین است

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی شهردار مشهد گفت: «سروسامان‌دادن به وضعیت مالی شهرداری»، «طراحی پروژه‌های زیرساختی» و «راه‌اندازی فعالیت‌های زیرساختی و عمرانی» سه راهبرد اصلی شهرداری در 6 ماه اول شهرداری من بود.

هوشمندسازی جمع‌آوری زباله خشک به اقتصاد خانواده‌ها کمک می‌کند

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی جشنواره فصلی، فرهنگی و آموزشی محله پاک، ویژه مناطق 3، 4، 5، 6 در فرهنگسرای غدیر با حضور شماری از مسئولان شهرداری و بیش از 400 نفر از شهروندان مشهد مقدس برگزار شد و طی آن 10 نفر از شهروندانی که در فصل گدشته در زمینه جمع‌آوری پسماند خشک، بیشترین همکاری را با مدیریت مپ داشتند، تشویق شدند.

نقش مراسم سنتی کریسمس در افزایش آلودگی پلاستیک

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی بسیاری از آمریکایی‌ها در مهمانی "ژاکت زشت کریسمس" شرکت می‌کنند و در انگلیس نیز این مراسم به شکلی دیگر برگزار می‌شود. در حال حاضر، موسسه خیریه محیط‌زیست هابوب، مراسم ژاکت‌های زشت را به‌عنوان یکی دیگر از عوامل ایجاد بحران آلودگی پلاستیک شناسایی کرده است.

سه راهبرد اصلی شهرداری مشهد به روایت کلائی

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی شهردار مشهد گفت: «سروسامان‌دادن به وضعیت مالی شهرداری»، «طراحی پروژه‌های زیرساختی» و «راه‌اندازی فعالیت‌های زیرساختی و عمرانی» سه راهبرد اصلی شهرداری در 6 ماه اول شهرداری من بود.

پاکسازی محیط‌زیست با بزرگ‌ترین دیوار سبز اروپا

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی هتل Citicape House واقع در لندن، با متراژ 40 فوت مربع دارای بزرگ‌ترین دیوار سبز اروپاست و استانداردی در توسعه سبز شهری محسوب می‌شود. این مکان نه‌فقط به‌عنوان یک هتل پنج ستاره طراحی‌شده، بلکه دیوار زنده‌ای است که سالانه 8 تن آلودگی هوا را جذب می‌کند.

جامعه‌شناسی را نباید مسئول مسائل اجتماعی بدانیم

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی یک استادیار دانشگاه فردوسی گفت: اگر جامعه‌شناسی را مسئول مسائل اجتماعی بدانیم، یک رویکرد کاملا اشتباه است. در چنین مسائلی باید حقوق‌دادن، مدیریت، اقتصاد و ..... نیز مسئول باشند، زیرا ماهیت مسائل اجتماعی به گونه‌ای است که تمام مسائل در آن جای دارد.

122 امدادگر در 27 پایگاه در جاده‌های خراسان جنوبی امدادرسانی می‌کنند

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: 27 پایگاه ثابت و سیار در طرح زمستانی پلیس و نیروهای امدادی استقرار خواهند داشت که 122 نفر در روز در این پایگاه‌ها آماده خدمت‌رسانی هستند.

جاده‌های خراسان شمالی کمتر از کشور قربانی می‌گیرند

پیام خراسان - بجنورد- آمار مرگ‌ و میر بر اثر حوادث رانندگی در استان خراسان شمالی سالانه 20 نفر به ازای 100 هزار است و حال آنکه این میانگین این رقم در جاده‌های کشور 24 کشته در 100 هزار نفر است.

بهره‌مندی 85 درصد مدارس خراسان جنوبی از سیستم گرمایش مرکزی

پیام خراسان - بیرجند - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی گفت: اکنون 85 درصد مدارس خراسان جنوبی مجهز به سیستم گرمایش مرکزی هستند که این آمار تا قبل از دولت یازدهم 35 درصد بود.

پیش بینی بارش پراکنده در خراسان جنوبی

پیام خراسان - بیرجند - کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: با تاثیر امواج کم‌ دامنه به تدریج از ظهر امروز تا عصر فردا (پنجشنبه) رگبار و رعد و برق خفیف در اغلب نقاط استان پیش بینی می‌شود.

هزار و 500 واحد مسکن محرومان در خراسان جنوبی آماده بهره‌برداری است

پیام خراسان - بیرجند - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی گفت: از سهمیه پنج هزار واحد مسکن محرومان که در تعهد بنیاد مسکن استان بوده، یک هزار و 115 واحد تکمیل شده است و پیش بینی می‌شود با احتساب واحدهای مددجویی این رقم به یک هزار و 500 واحد برسد.

ساير مطالب

توزیع بیش از 8 هزار تن کالای اساسی در خراسان جنوبی

دولت درباره شایعه قطع اینترنت توضیح داد

حضور نیروها در دوره های آموزشی تخصصی مهمترین نیاز هلال احمر خراسان شمالی

ایستگاه کوهسنگی قطارشهری مشهد فردا به بهره‌برداری می رسد

راه‌حل رفع بوی نامطبوع در تهران

انجمن هموفیلی خراسان شمالی بعد از گذشت یک سال دفتر ندارد

فردا از ایستگاه کوهسنگی قطارشهری بهره‌برداری می‌شود

کشف و توقیف بیش از 2 هزار قطعه مرغ غیرمجاز در سربیشه

سرقت؛ انگیزه قتل زن میان‌ سال در بهشت‌ زهرا

اولین جشنواره منطقه‌ای فیلم کوتاه و عکس "کویر و زندگی" برگزار می‌شود

چه کنیم تا در تله آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان گرفتار نشویم؟

آغاز پویش تأمین جهیزیه مددجویان بهزیستی در خراسان جنوبی

نامه محرمانه به شهردار تهران در مورد «بام‌لند»

پزشکان درمان اعتیاد در خراسان شمالی انگیزه‌ای برای کار کردن ندارند

خلق هنر در بازی چوب و آتش/ بازار فروش را برای هنرمندان مهیا کنید

روایتی خواندنی از یک وقف شیرین

اتمام پروژه‌های آبخیزداری نهبندان زودتر از موعد مقرر

فعالیت 4850 دانشجوی خراسان جنوبی در کانون‌های هلال احمر

فوت پدرزن به خاطر ارتباط پنهانی داماد با زن غریبه

میزان غذای ما در آینده چقدر خواهد بود؟

جزئیات واژگونی اتوبوس در محور دامغان - سمنان

چاقوی عروس 18 ساله زیر گلویِ طعمه‌ ها!

بارش 14.5 میلی متری باران در منطقه "قلی" در شهرستان جاجرم

راه‌حل‌های کاهش آلودگی هوا در مشهد

لغزندگی جاده‌ها در پی بارش برف و باران

13 شهرستان خراسان رضوی بارانی شد

آمارهای مخفی آنفلوانزا در خراسان جنوبی/تخت های ایزوله جوابگو نیست

قتل به خاطر خبرچینی یک دختر

هوای مشهد همچنان ناسالم است

تمامی محورهای مواصلاتی خراسان جنوبی باز است

جاده‌های خراسان رضوی لغزنده است

سه هزار و 324 طرح اشتغال مددجویان کمیته امداد خراسان رضوی اجرا شد

زباله‌گردی در بیرجند با تمیزترین شهر کشور منافات دارد

خراسان جنوبی عاری از آنفولانزای فوق حاد پرندگان/مردم مراقبت کنند

ادامه بارندگی ها درخراسان جنوبی/ بارش 26 میلی متری باران در استان

بازدید سرزده فرماندار زیرکوه از برخی ادارات شهرستان

بازدید سرزده فرماندار شهرستان از بخشداری ارسک

تشکیل کارگروه اجتماعی،فرهنگی،سلامت،بانوان و خانواده شهرستان سربیشه

رانندگان هنگام رانندگی در محورهای خراسان شمالی احتیاط کنند

هوای مشهد همچنان آلوده است

بارش برف و باران جاده‌های خراسان شمالی را لغزنده کرد

روند ابتلای به آنفلوآنزا در کاشمر رو به کاهش است

جاده‌های خراسان رضوی بارانی و لغزنده است

3324 طرح اشتغال مددجویان کمیته امداد خراسان رضوی اجرا شد

خیّرین خراسان رضوی در حال ساخت 726 کلاس درس هستند

برخی جاده‌های خراسان رضوی لغزنده است

حمل و نقل جاده‌ای؛ نیازمند برنامه‌ریزی و فرهنگ‌سازی

چند تصادف در جاده‌های خراسان جنوبی رخ داد؟

255 قلم تجهیزات پزشکی به کشورهای مختلف دنیا صادر می‌کنیم

کشف بیش از 117 کیلوگرم هروئین پودری در عملیات مشترک پلیس خراسان جنوبی و تهران

راه‌اندازی صندوق ضمانت تسهیلات اشتغال زنان سرپرست خانوار در خراسان شمالی

مرگ روزانه 15 نفر به دلیل آلودگی هوا

حمل و نقل عمومی رایگان در مراسم کریسمس راهکاری در کاهش آلودگی

آیا کاشت درخت در شهرها در مقابله با تغییرات آب وهوایی کافی است؟

به 255 کشور دنیا تجهیزات پزشکی صادر می‌کنیم

راهکار اروپا در کاهش آلودگی هوای شهرها

شهادت سه مامور ناجا در بندر لنگه

تلفات آنفلوانزا به 81 نفر رسید

ادامه برف و باران در کشور تا دو روز آینده

بوی نامطبوع باز هم بخشی از تهران را فرا گرفت

استفاده از گوشی همراه در زمان فعالیت به سر و گردن آسیب می‌رساند

کلیدواژه اصلی‌مان در امور شهری، حال خوب مردم است

آیا رفتار آنلاین کاربران کنترل می‌شود؟

فضای دانشگاه باید برای دانشجو امن باشد، نه امنیتی

اهدای گل زعفران برای کمک به امامزادگان سرایان

تدوین سند سیستم مدیریت هوشمند اقلیمی در پناهگاه حیات‌وحش "نایبندان"

ناوگان حمل و نقل دانشجویی در بجنورد ساماندهی می‌شود

310 بیمار مبتلا به اوتیسم در خراسان رضوی خدمات‌رسانی می‌شوند

3 فوتی در حوادث رانندگی خراسان جنوبی

مصوبه دولت، گرمه را صاحب مدرن‎‌ترین آبیاری روستایی کشور کرد

تعداد جانباختگان مبتلا به آنفلوآنزا در خراسان شمالی به 6 نفر رسید

30 هزار سفیر سلامت خانوار در سبزوار فعالیت دارند

آلودگی هوای مشهد به مرز هشدار رسید

واحدهای مسکونی روستایی خراسان شمالی بیمه می شود

پروازهای فرودگاه مشهد برقرار شد

پروازهای بعداز ظهر فرودگاه ایلام لغو شد

کاهش دید افقی پروازهای فرودگاه مشهد را متوقف کرد

جلسه ستاد توسعه گلخانه های شهرستان برگزار گردید

تشکیل جلسه شورای هماهنگی ثبت احوال شهرستان سربیشه

کاهش حوادث جاده‌ای؛ نیازمند فعالیت‌های پژوهشی

توسعه پوشش شبکه‌های دیجیتال خراسان جنوبی

بهبود 8 کودک و نوجوان مبتلا به سرطان در خراسان شمالی

افزایش میزان ابتلا به سرطان با بارندگی

ایسنا رسانه‌‎ای که با رعایت سیاست‌ها در مطالبه‌گری فعال است

تعطیلی مدارس گلستان تا ظهر سه‌ شنبه

بسیج زنان: همه برای افزایش جمعیت اقدام کنند

ساماندهی دکل‌های مخابراتی وابسته به تعیین‌تکلیف نقاط احداث است

ایسنا؛ الگوی رسانه‌ها / رسانه‌‎ای که با رعایت سیاست‌ها در مطالبه‌گری فعال است

چه خودروهایی در خراسان رضوی بیشتر سرقت می‌شوند؟

رشد 11درصدی تردد وسایل نقلیه/78 هزار تخلف‌ سرعت در رانندگی ثبت شد

عقب‌ نشینی شهرداری تهران درباره بلیت اتوبوس

احتمال بارش‌های پراکنده در مشهد

اهالی 42 روستای خراسان شمالی با تانکر آبرسانی می‌شوند

کیفیت هوای مشهد در شرایط پاک قرار دارد

سیستم تصفیه فاضلاب و پساب کارخانه قند شیروان نیازمند اصلاح است

پساب 2 کارخانه شیروان برای مردم مشکل‌ساز شده است

چه خودروهایی در استان بیشتر سرقت می‌شوند؟

بارش‌ها در خراسان رضوی شدت می‌گیرد

چه خودروهایی در استان بیش‌تر سرقت می‌شوند؟

جاده‌های کوهستانی خراسان‌رضوی مه‌آلود است

واژگونی خودرو در چناران 12 نفر را راهی بیمارستان کرد

برگزاری طرح ملی پویش نهال کاری با عنوان نهضت سبز

مه، تردد خودروها را در گردنه‌های خراسان شمالی کند کرد

هوای مشهد دوباره پاک شد

پیام فرماندار زیرکوه بمناسبت روز دانشجو

درمان مصدومیت دیاباته در دمای منفی 100 درجه!!

گفتمان‌های ارزشی در محیط دانشگاه گسترش یابد

پیش‌ بینی بارش برف و باران تا روز سه‌ شنبه

عروسی‌ خون در سقز، عزای عمومی در کردستان

بنیاد شهید: کشته‌ شدگان آبان شهید هستند

خودکشی دو دختر در ایستگاه متروی شهرری

تصاویر جدید از صحنه‌ تیراندازی خونبار افسریه

فوری: تیراندازی در افسریه تهران؛ فعلا یک کشته

کاهش 55 درصدی مراکز پسماند استان خراسان رضوی

بسیاری از کشورهای حوزه خلیج فارس آثار هنرمندان ما را جذب می‌کنند

تلفات توزیع برق در خراسان جنوبی؛ کمتر از میانگین کشوری

فعالیت 2000 صنعتگر در درمیان خراسان جنوبی

1400 میلیارد تومان برای طرح‌های توزیع نیروی برق در کشور اختصاص می‌یابد/ هوشمندسازی مشترکان

احیای 2500 هکتار از اراضی خراسان جنوبی با مشارکت بنیاد برکت

هر 18 ثانیه یک زن در جهان مورد آزار قرار می‌گیرد

فقر و تخریب محیط زیست، مهمترین تهدیدهای زندگی شهری است

سهم 42 درصدی زنان مشهدی از شکایت‌ها

درآمدزایی باید پایدار باشد/ساخت‌وساز روزی به پایان می‌رسد

توزیع نابرابر امکانات، تهی‌دستی زنان را بازتولید می‌‎کند

واکسن آنفلوانزا کمیاب، مردم در هول و احتکار

وکیل مستقل، از لوازم یک دادرسی عادلانه است

حمله بزرگ ملخ‌ ها به ایران تا 3 روز آینده

توسعه صنعت خراسان جنوبی در گرو تأمین و تکمیل زیرساخت‌ها

احیای راه‌های شریانی حیاتی خراسان جنوبی با تزریق اعتبارات

هلاکت عامل شهادت 13 پلیس در کرمان

قاچاق زنان پاکستانی به چین به بهانه ازدواج

نگاه منفی به سرمایه‌گذاری وجود دارد/شهرداری باید به اهداف و پیمان‌های خود پایبند باشد

روزانه در مشهد 2 هزار تن زباله تولید می‌شود/کاهش 55 درصدی مراکز پسماند استان

فعالیت 2 هزار صنعتگر در درمیان

شهرها در معرض اتهام همیشگی شهرفروشی هستند

استفاده مفرط از صفحات نمایشی از دوران کودکی آغاز می‌شود

ضرورت ترویج و توسعه فرهنگ خودامدادی و داوطلبی در جامعه

درخشش معلولان خراسان جنوبی در دومین جشنواره ملی رسانه‌ای معلولان کشور

توقیف 3 دستگاه خودروی حامل 51 راس دام قاچاق در نهبندان

تردد بیش از 30  هزار نفر مسافر در پایانه مرزی ماهیرود

سقوط پل عابرپیاده در صدمتری مشهد/ 2 زن و 5 مرد مصدوم شدند

امنیت سرمایه مؤثرترین مؤلفه در جذب سرمایه‌گذار خارجی است

هدف از برگزاری نمایشگاه، انعقاد تفاهم‌نامه‌ در پروژه‌های غیرساختمانی است

امنیت سرمایه موثرترین مؤلفه در جذب سرمایه‌گذار خارجی است

حضور 5 غرفه از سرایان در چهارمین نمایشگاه میراث فرهنگی

فعالیت 230 کارگاه پارچه بافی و سنگ‌های قیمتی در خوسف

وقتی هنر ایرانی در ایران جایگاهی ندارد

بانک جامع آثار و اطلاعات رضوی تا یک سال آینده به بهره برداری می‌رسد

بهره‌گیری از توان سمن‌ها و بخش خصوصی در برگزاری جشنواره‌های هنری

38 هزار لیتر سوخت قاچاق در مشهد کشف شد