پیام خراسان

آخرين مطالب

اجتماعي

هدف همه مسئولان استان کاهش نرخ مرگ‌ومیر کروناست

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی استاندار خراسان رضوی گفت: هدف همه مسئولان استان این است که نرخ مرگ و میر ناشی از ابتلا به ویروس کرونا کاهش پیدا کند و امیدواریم در این زمینه موفقیت‌های خوبی حاصل شود.

کرونا و توصیه‌های دندانپزشکی+ ویدیو

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی دندانپزشک مرکز خدمات تخصصی دندانپزشکی جهاد دانشگاهی خراسان رضوی گفت: در این روزها لازم است تعداد مسواک زدن و نخ دندان کشیدن را افزایش دهیم.

دمای هوا در کوسه شیروان به 11 درجه زیر صفر رسید

پیام خراسان - بجنورد- کارشناس اداره پیش‌بینی اداره کل هواشناسی خراسان شمالی گفت: روستای کوسه در بخش سرحد شهرستان شیرون، با کمینه دمای 11 درجه سانتیگراد زیر صفر سردترین نقطه استان در شب گذشته بود.

117 هزار و 663 خودرو در جاده‌های خراسان‌رضوی بازگردانده شد

پیام خراسان - مشهد- جانشین رییس پلیس راه ‌خراسان‌رضوی گفت: 117 هزار و 663 دستگاه خودرو با شیوع کرونا و از ابتدای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در هشتم فروردین ماه تا کنون در جاده‌های این استان به مبدا حرکت خود برگشت داده شد.

توزیع نان رایگان در 313 نانوایی حاشیه شهر مشهد

پیام خراسان - مشهد - به همت معاونت محرومیت‌زدائی آستان قدس رضوی به مناسبت شب میلاد منجی عالم بشریت مهدی موعود(عج) 313نانوایی حاشیه شهر مشهد نان رایگان در میان مردم توزیع شد.

زوج خیر قوچانی حامی تحصیلی پنج معلول شدند

پیام خراسان - قوچان - زوج خیر قوچانی حامی پنج معلول محصل یتیم شدند و پرداخت هزینه تحصیلی آنان را تا اتمام دوره متوسطه و سن 18 سالگی بر عهده گرفتند.

دمای هوا در کوسه شیروان به 11درجه سانتیگراد زیرصفر رسید

پیام خراسان - بجنورد- کارشناس اداره پیش‌بینی اداره کل هواشناسی خراسان شمالی گفت: روستای کوسه در بخش سرحد شهرستان شیرون، با کمینه دمای 11 درجه سانتیگراد زیر صفر سردترین نقطه استان در شب گذشته بود.

میانگین بارندگی در جنوب غرب خراسان رضوی افزایش یافته است

پیام خراسان - مشهد- رییس اداره هواشناسی کاشمر گفت: میانگین بارش در شهرستان‌های خلیل‌آباد و کاشمر واقع در جنوب غربی خراسان رضوی از ابتدای امسال تاکنون نسبت به مدت مشابه پارسال 11 درصد بیشتر شده است.

6 هزار زندانی خراسان رضوی به مرخصی نوروزی رفتند

پیام خراسان - مشهد- مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی خراسان رضوی گفت: در راستای سیاست‌های قوه قضائیه و اجرای بخشنامه رییس این قوه 6 هزار و 172 نفر از زندانیان استان به مرخصی نوروزی رفتند.

خراسان شمالی با بیش از 29 هزار نام مهدی

پیام خراسان - بجنورد - مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: 29 هزار و 267 نفر از مردان این استان نام مبارک حضرت مهدی (عج) و یا ترکیبات آن را بر خود دارند.

امنیت و اقتدار ایران اسلامی حاصل تلاش بی وقفه سربازان گمنام امام زمان(ع) است

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی گفت: امنیت، آسایش و اقتدار مثال زدنی ایران اسلامی، حاصل خون شهیدان، فداکاری ایثارگران و جانبازان و تلاش بی وقفه و خستگی ناپذیر مجموعه خدوم، هوشیار و موقعیت شناس نیروهای امنیتی و اطلاعاتی، به ویژه سربازان گمنام امام زمان(ع) در وزارت اطلاعات است که همواره با مجاهدت، تکیه بر سلاح ایمان و پیروی از فرامین مقام معظم رهبری، بسترساز امنیت برای رشد و توسعه ایران اسلامی بوده‌اند.

تداوم تعطیلی مترو و اتوبوس مشهد تا اطلاع ثانوی

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد از موافقت شورای اسلامی شهر با ادامه تعطیلی فعالیت قطار شهری و اتوبوسرانی تا اطلاع ثانوی خبرداد.

رزم‌حسینی: وضعیت خراسان رضوی همچنان قرمز است

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی استاندار خراسان رضوی گفت: به منظور حفظ جان مردم و کنترل ویروس کرونا، فعالیت خطوط اتوبوسرانی و مترو در مشهد متوقف شده و تصور می‌کنم با شرایط موجود، تصمیمات اتخاذ شده در این زمینه تا پایان فروردین ادامه پیدا می‌کند.

1.8 درصد از خانوارهای خراسان شمالی مشمول دریافت سبد معیشتی شدند

پیام خراسان - ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: 1.8 درصد از خانوارهای خراسان شمالی مشمول دریافت سبد معیشتی خانوار که دولت برای حمایت از خانواده های آسیب پذیر در زمان شیوع ویروس کرونا ارائه داد، شدند.

ادامه روند اجرای پروژه‌های عمرانی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در خراسان جنوبی

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: پیمانکاران مکلفند ضمن رعایت تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی، پروژه‌های عمرانی را بدون وقفه ادامه دهند.

تحمل شرایط فعلی با همدلی ساده‌تر می‌شود

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی مدیر کل آموزش‌وپرورش خراسان رضوی گفت: وقتی بحرانی در کشور ایجاد می‌شود لازم است همدلی‌ها، مهربانی‌ها، کمک‌ها و مساعدت‌ها بیشتر شود.

عملیات ضدعفونی شهر مشهد هنگام بارش باران متوقف می‌شود

پیام خراسان - مشهد- دبیر پشتیبانی و مقابله با ویروس کرونا در معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: به دلیل رقیق شدن مواد ضدعفونی کننده در زمان بارش باران، انجام عملیات گندزدایی و ضدعفونی معابر شهری موثر نیست لذا هنگام بارندگی عملیات ضدعفونی متوقف می‌شود.

کاهش 40 درصدی درآمد تاکسیران‌های مشهدی

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: این روزها، تاکسیران‌های سطح شهر، بیش از 40 درصد افت درآمدی نسبت به روزهای معمول سال خود دارند.

هنر انقلاب اسلامی باید با دوری از تجملات، روایتگر پیروزی‌های ملت باشد

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: هنر انقلاب اسلامی باید معارف الهی را منتشر کند، باید دقیق و درست بوده و زیبایی‌ها را تبیین و حقیقت را تبلیغ کند، هنر انقلاب اسلامی باید از شکل تجملات خارج بوده و پیروزی‌های ملت غیور ایران اسلامی را روایت کند.

برف، عشایر خراسان شمالی را به ماندن در قشلاق مجاب کرد

پیام خراسان - بجنورد - عشایر خراسان شمالی، مستقر در مناطق قشلاقی استان گلستان، که از چند روز قبل با سرسبزی نسبی مراتع ییلاقی، به بازگشت بهاره تمایل نشان می‌دادند، با بارش برف دیشب و امروز، مجاب شدند تا مدت بیشتری را در مراتع گرمسیری بمانند.

هشدار رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، موج دوم کرونا

پیام خراسان - مشهد- رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به افزایش رفت و آمد مردم در خیابانها و کم‌توجهی به لزوم رعایت طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، نسبت احتمال به آغاز موج دوم شیوع بیماری همه‌گیر کرونا در مشهد و خراسان رضوی هشدار داد.

کشف بیش از 44 کیلوگرم مواد مخدر در عملیات مرزبانان خراسان رضوی

پیام خراسان - مشهد - فرمانده مرزبانی خراسان رضوی گفت:با هوشیاری مرزبانان استان و ایجاد گشت‌ و کمین‌های مستمرریال، 44 کیلو و 200 گرم مواد مخدر نوع تریاک، شیشه و هروئین از قاچاقچیان کشف شود.

مدیر شبکه بهداشت خلیل‌آباد: اگر مردم در خانه نمانند کرونا دوباره اوج می‌گیرد

پیام خراسان - مشهد- مدیرشبکه بهداشت و درمان خلیل‌آباد واقع در جنوب غرب خراسان رضوی گفت: بدون تعارف باید هشدار داد اگر مردم همچنان در خانه نمانند، با حضور غیرضروری در خیابانها و دورهمی‌های خانوادگی علاوه بر هدر رفتن زحماتی که تاکنون برای مبارزه با کرونا متحمل شده‌ایم، موج جدیدی از این بیماری و افزایش شمار خانواده‌های داغدار را شاهد خواهیم بود.

بارش برف در خراسان رضوی تا امشب ادامه دارد

پیام خراسان - مشهد- رییس مرکز پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش برف در آخرین روزهای نخستین ماه فصل بهار که از دیشب در مناطق مختلف خراسان رضوی به ویژه نواحی شمالی استان آغاز شده، تا پایان وقت امشب 20 فروردین ادامه خواهد یافت.

شهردار: 80 درصد معابر بجنورد زیرسازی مناسبی ندارد

پیام خراسان - بجنورد - شهردار بجنورد اعلام کرد: تنها 20 درصد معابر این شهر از زیرسازی مناسب برخوردار است و متاسفانه 80 درصد معابر و گذرگاه‌های مرکز استان خراسان شمالی از این نظر وضعیت نابسامانی دارد.

زلزله طبس را لرزاند

پیام خراسان - بیرجند - زمین لرزه‌ای به بزرگی 3.6 در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) بامداد امروز (چهارشنبه) حوالی مرکز شهرستان طبس در استان خراسان جنوبی را لرزاند.

تردد کشنده در گردنه‌های خراسان شمالی ممنوع شد

پیام خراسان - بجنورد- رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان شمالی گفت: بارش برف که از نخستین ساعات بامداد چهارشنبه آغاز شده و همچنان ادامه دارد، باعث ممنوعیت تردد کشنده‌ در گردنه اسدلی محور بجنورد به اسفراین و گردنه امین الله محور بجنورد به آشخانه شده است.

هشدار علوم پزشکی اسفراین نسبت به افزایش بیماران کرونایی

پیام خراسان - بجنورد_ ایرنا_ رییس دانشکده علوم‌ پزشکی اسفراین نسبت به سیر صعودی ابتلای به بیماری کرونا در این شهرستان هشدار داد و گفت: با پایان تعطیلات نوروزی، تعداد بیماران کرونایی بستری در بیمارستان اسفراین افزایش یافته است.

برف بهاری، زمستان را به خراسان شمالی بازگرداند

پیام خراسان - بجنورد- بارش برف در بیستمین روز از فروردین، بجنورد، مرکز خراسان شمالی و بسیاری از دیگر نقاط این استان را سفیدپوش کرد و به این خطه سیمایی زمستانی بخشید.

بارش برف و باران در 10 شهرستان خراسان رضوی

پیام خراسان - مشهد- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: برف و باران از شب گذشته تاکنون در 10 شهرستان این استان باریده است و تاکنون بیشترین میزان بارش از قوچان گزارش شده است.

جاده‌های خراسان رضوی برفی و بارانی است

پیام خراسان - مشهد- جانشین رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: بارش برف و باران در استان منجر به لغزندگی سطح جاده‌ها شده‌ است.

٤٠ کیلوگرم موادمخدر در مرزهای خراسان رضوی ضبط شد

پیام خراسان - مشهد- فرمانده مرزبانی خراسان رضوی گفت: مرزبانان توانستند بیش از ٤٠ کیلوگوم مواد مخدر صنعتی و سنتی را در مرزهای شرقی این استان از قاچاقچیان ضبط کنند.

نامگذاری بیش از 29 هزار نفر در خراسان شمالی با نام مهدی

پیام خراسان - ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: طبق آمار پایگاه اطلاعات جمعیت ثبت احوال، 29 هزار و 267 نفر در این استان با نام مبارک حضرت مهدی(عج) و ترکیبات آن مزین هستند.

از کاهش جابجایی مسافر در راه‌آهن شرق تا اقداماتی برای مقابله‌ با کرونا

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل راه‌آهن شرق با اشاره به کاهش مسافران جابه‌جا شده با قطار نسبت به مدت مشابه سال گذشته، گفت: اقدامات لازم برای ضدعفونی ایستگاه‌ها برای جلوگیری از شیوع کرونا در حال انجام است.

راننده اورژانس بجنورد، امید را ابزار مصاف با کرونا کرد

پیام خراسان - بجنورد- راننده آمبولانس اورژانس 115 بجنورد، که در حین ماموریت به بیماری کرونا مبتلا شده بود، پس از 12 روز کارزار و کشمکش، این ویروس را به خاک نشانده و از بیمارستان مرخص شد.

70 واحد صنفی متخلف در سبزوار پلمب شد

پیام خراسان - سبزوار- رییس اتاق اصناف سبزوار گفت: طی 24 ساعت اخیر 70 واحد صنفی به خاطر سرپیچی از اجرای مصوبه ستاد ملی مدیریت و مبارزه با کرونا مبنی بر تعطیلی موقت در این شهرستان مهر و موم شد.

کرونا و فرصت یادگیری مهارت‌های زندگی

پیام خراسان - مشهد- شیوع کرونا و لزوم ماندن در خانه برای قطع زنجیره انتقال آن این فرصت را ایجاد کرده است که با مشکلات درونی خود بیشتر آشنا شویم و به تقویت مهارت‌های ارتباطی خود بپردازیم لذا باید این فرصت را غنیمت شمرد.

از آغاز 40 پروژه بهداشت و درمان تا افزایش تخت‌های بیمارستانی در خراسان جنوبی

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی با اشاره به افزایش تعداد تخت‌های بیمارستانی استان، گفت: 40 پروژه مهم در بخش بهداشت و درمان در استان آغاز شده و آمادگی داریم با تخصیص 60 میلیارد تومان این پروژه‌ها را به پایان رسانده تا شاهد جهش خوبی در زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی در استان باشیم.

اعمال قانون 1011 دستگاه خودرو در مشهد در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی مرکز اطلاع‌رسانی پلیس خراسان رضوی، خبر "اعمال قانون 10 هزار خودرو در مشهد در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی" را که روز گذشته اعلام کرده بود، اصلاح کرد.

بخش خدمات؛ در صدر میزان اشتغالزایی در خراسان جنوبی

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی گفت: بیشترین میزان اشتغال در زمستان 98 مربوط به حوزه‌های خدمات با 43.8 درصد، صنعت با 39.1 درصد و کشاورزی با 24.3 درصد است که خراسان جنوبی به سبب کاهش نرخ بیکاری در کشور اول شود.

با انسجام ملی و هم‌افزایی دستگاه‌ها از شرایط سخت کشور عبور می‌کنیم

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی معتمدیان گفت: اخیرا در شرایطی که همه دنیا بویژه کشورهای مدعی توسعه یافتگی در مبارزه با کرونا ناتوان و مستاصل شده‌اند، با انسجام، وحدت و همدلی همه ارکان نظام با رهبری مقام معظم رهبری، قوای سه گانه، نیروهای مسلح و گروه‌های مردمی و جهادی و نگاه مسئولانه عموم مردم به جهانیان ثابت کرد که می‌توان از این شرایط سخت عبور کرد.

برپایی ایستگاه‌های سیار شستن دست در رومانی

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی در شهر بوزائو در رومانی، ایستگاه‌های شستشوی دست در مناطق مرکزی شهر، به‌عنوان اقدامی مؤثر برای مبارزه با شیوع کروناویروس راه‌اندازی شده است.

ساير مطالب

چراغی برای رفتگان در روزهای خانه نشینی کرونایی

محدویت‌های ورودی به خراسان‌رضوی پابرجاست

شهریه مدارس غیردولتی برای برنامه‌های غیرآموزشی باید بازگردانده شود

عوامل پنهان شهرنشینی، عاملی مؤثر در افزایش سیل

کاهش شدید دما و بارش برف و باران در خراسان رضوی

متخصصان نتایج مطالعات کرونایی را به ما بدهند تا شهر را پلکانی به وضع عادی برگردانیم

مردم از ترددهای غیرضروری بپرهیزند

رزمایش پدافند بیولوژیکی ـ بیرجند

تب‌سنجی بیش از 310 هزار مسافر عبوری از خراسان شمالی

ملزومات بهداشتی 35 هزار بیمار خاص در خراسان رضوی فراهم شد

رزمایش شهدای سلامت در خراسان جنوبی آغاز شد

ستاد کرونا خراسان جنوبی: مردم از تردد غیرضروری پرهیز کنند

جهان با کمبود 6 میلیون پرستار روبروست

از جمع‌آوری رایگان زباله‌های بیمارستانی بیرجند تا اختصاص بودجه برای ملزومات کرونایی

برف و باران و سرما خراسان رضوی را فرا می‌گیرد

رانندگان 140 خودروی متخلف در خراسان‌ رضوی جریمه شدند

قرارگاه حمایت از آسیب‌دیدگان کرونا در گناباد تشکیل شد

پرونده ثبت ملی 17 اثر تاریخی چناران به جریان افتاد

تشکیل 6 پرونده قضایی برای قطع تاغزارهای روستای نامن

آمار مرگ‌ومیر مبتلایان به کروناویروس در چین صفر شد

هلال احمر خراسان جنوبی آماده دریافت کمک‌های مردم در روز برات

برف و باران همراه با افت دما خراسان رضوی را فرا می‌گیرد

رانندگان 140 خودروی متخلف در جاده‌های خراسان‌رضوی جریمه شدند

اقدام خیرین سلامت خراسان جنوبی برای جذب کمک‌های مردم

هشدار هواشناسی درباره وقوع یخبندان در خراسان جنوبی

103 واحد صنفی در خراسان جنوبی پلمب شد

موج افزایش بیماران کرونا در خراسان جنوبی / مردم خطر را جدی بگیرند

هلال‌احمر خراسان‌جنوبی آماده دریافت کمک‌های مردم در روز برات

قطع جمع‌آوری صدقات در خراسان شمالی هم‌زمان با شیوع کرونا/ پرداخت صدقات به‌صورت غیرحضوری

شهروندان بجنوردی از سیستم حمل و نقل عمومی استفاده نکنند

تا بازگشت شرایط به حالت عادی اتوبوس و مترو باید تعطیل باشد

رعایت فاصله اجتماعی در طبیعت نیز حکم‌فرماست

موارد ابتلا به کروناویروس در کره جنوبی کمتر از 50 نفر شد

کاهش آلودگی صوتی هلند با خانه‌نشینی در روزهای کرونایی

سقوط مرگبار نگهبان ساختمان درحال احداث از ارتفاع 20 متری در مشهد

73 درصد جمعیت شهرستان مشهد غربالگری سلامت شده‌اند

اعمال قانون 10 هزار خودرو در مشهد در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی

با احساسات خود بعد از ابتلا به کرونا چگونه برخورد کنیم؟

نقش مشکلات از گلیم سوزنی و سیاه چادربافی نهبندان برچیده می‌شود

کشف محموله 3 میلیارد ریالی مواد ضدعفونی در فردوس

جلوگیری از ورود و خروج 1877 خودرو در خراسان جنوبی

تحقق جهش تولید با افزایش صادرات و جلوگیری از خام‌فروشی محصولات کشاورزی

اجرای پویشی برای اهدای خون بانوان در خراسان جنوبی

بارش‌های نوروزی خراسان شمالی 31 درصد کاهش داشت

دمای بیشتر مناطق خراسان شمالی به کمتر از صفر درجه می‌رسد

صدور پایان کار برای سه هزار و 662 مسکن سیل‌زده خراسان شمالی

جاده‌های خراسان شمالی مه‌آلود و لغزنده است

هلال احمر خراسان رضوی اقلام بهداشتی توزیع کرد

پزشکان مشهدی روزانه 2500 مشاوره پزشکی رایگان می‌دهند

6 پرونده تخریب جنگل‌های تاغ در داورزن تشکیل شد

کمک 1.5 میلیارد ریالی به مددجویان بهزیستی کاشمر

سیلاب موجب آبگرفتگی در شهر سرخس شد

مورد مثبت کرونا در مراکز بهزیستی خراسان جنوبی گزارش نشد

بخش زنان و زایمان بیمارستان ولی عصر بیرجند جداسازی شده است

کشف محموله 3 میلیارد ریالی مواد ضد عفونی در فردوس

بیش از 92 درصد خانوارهای خراسان جنوبی غربالگری شدند

اقدام مجمع خیرین سلامت خراسان جنوبی برای جذب کمک‌های مردم

بارندگی و افت محسوس دما/کشاورزان اقدامات پیشگیرانه را انجام دهند

توجه جدی به خادمین و مدافعان سلامت ضروری است

آزمایشگاه تشخیص کرونا در گناباد راه‌اندازی می‌شود

9 مورد جدید ابتلاء به کرونا در خراسان‌جنوبی شناسایی شد

زندان‌های خراسان‌جنوبی از نظر ابتلاء به کرونا در وضعیت سفید است

مادر شهید خاوند از شهرستان فردوس به فرزند شهیدش پیوست

160 فقره تصادف در جاده های خراسان جنوبی رخ داد

آمار مبتلایان به کرونا در خراسان‌جنوبی به 351 نفر رسید

محکومیت دو قاچاقچی سوخت در شهرستان نهبندان

بسته‌های اقلام بهداشتی بین 180 کودک کار خراسان‌جنوبی توزیع شد

آتش‌نشانان بیرجندی سال گذشته جان 806 نفر را نجات دادند

رزمایش پدافند بیولوژیکی شهدای سلامت در خراسان‌جنوبی آغاز شد

16 هزار نفر در خراسان رضوی بیمه بیکاری دریافت می‌کنند

حضور 2604 نفر از کارکنان در ادارات خراسان شمالی

ثبت بیش از 17 هزار ولادت با نام حضرت علی اکبر(ع) در خراسان شمالی

پویش مردمی شکرانه سلامت برای کمک به نیازمندان خراسان شمالی

غربالگری 84 درصد از سالمندان خراسان شمالی

خیران خراسان‌شمالی بیش از 6 میلیارد تومان برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا کمک کردند

کاهش 77 درصدی رفت و آمد افراد در هند

بارش شدید باران در بیشتر نقاط  خراسان رضوی

کرونا و دو قطبی‌ شدن ادارات+ ویدیو

آماده‌باش 500 آتش‌نشان در مشهد به دلیل تغییرات جوی و بارش باران

مراجعه به پزشک بدون ترک خانه در سوئد

طرح تفصیلی نوسازی بافت پیرامون حرم رضوی ظرف 6 ماه آینده تدوین می‌شود

مهلت مشمولان گروه پزشکی و پیراپزشکی تا پایان فروردین برای ثبت درخواست اعزام به خدمت

راه‌اندازی سامانه اخذ مجوز ورود به طرح ترافیک در مشهد

انجام 45 ماموریت توسط آتش‌نشانی در پی بارش باران امروز در مشهد

هنوز از پیک کرونا عبور نکرده‌ایم/لزوم تشدید فاصله‌گذاری اجتماعی

نقش فضای مجازی در شکست کرونا+ ویدیو

زیرساخت آموزش مجازی برای دانش‌آموزان خراسان جنوبی فراهم شد

از اختصاص 500 میلیون تومان برای تأمین تجهیزات درمانی تا احداث بیمارستان زیرکوه

موانع سرمایه‌گذاری در خراسان جنوبی برای رسیدن به جهش تولید برداشته می‌شوند

آشنایی کشاورزان با دستاوردهای علمی و تحقیقاتی؛ راهکاری برای تحقق جهش تولید

توجه به محلات حاشیه و کم‌برخوردار خراسان جنوبی برای مقابله با کرونا

گندزدایی 18 روستای خوسف به همت جمعیت هلال احمر

بهره‌مندی 350 فراگیر از آموزش‌های آنلاین جهاددانشگاهی خراسان جنوبی

اعمال قانون 206خودرو درخراسان‌شمالی طی اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی/ پلمب193واحدمتخلف در استان

پسماندهای عفونی چگونه مدیریت می‌شوند؟

جریمه 88 میلیون ریالی حامل اقلام بهداشتی در فردوس

کاهش 5 درصدی مراجعه به پایگاه‌های اهداء خون در خراسان رضوی

سه هزار خودرو در خراسان رضوی اعمال قانون شدند

140 هزار واحد خون در خراسان رضوی تولید شد

شورای محرومیت‌زدایی در خراسان جنوبی تشکیل می‌شود