پیام خراسان

آخرين مطالب

اقتصادي

صنایع معدنی 52 درصد صنعت خراسان جنوبی را تشکیل می‌دهند

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی اظهار کرد: 52 درصد از صنایع استان صنایع معدنی است که در مجموع شش هزار نفر در این بخش فعالیت دارند.

سیاست های ریاضتی موجب افزایش قیمت زمین و مسکن می شود

پیام خراسان - بیرجند-رئیس سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان بابیان اینکه سیاست های ریاضتی موجب افزایش قیمت زمین و مسکن شده است، گفت: سیاست انقباضی را کنار بگذاریم و محدوده های شهری را افزایش دهیم.

31 میلیارد ریال پروژه در ورودی های بیرجند اجرایی شد

پیام خراسان - بیرجند- سرپرست اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خراسان جنوبی از انجام عملیات ساماندهی مبادی ورودی و خروجی پلیس‌راه و پمپ‌بنزین معصومیه بیرجند با اعتباری بالغ بر 31 میلیارد ریال خبر داد.

با 200 تا 300 میلیون چه خودرویی می‌ توان خرید؟

پیام خراسان - آنچه در زیر می‌آید قیمت روز خودروهای صفر بازار تهران طی بهمن ماه 98 است که بین 200 تا 300 میلیون تومان در سطح بازار قیمت خورده است

ورود کمیسیون های اتاق بازرگانی برای بررسی بخش های دولتی قابل واگذاری به بخش خصوصی

پیام خراسان - ایسنا/خراسان شمالی استاندار خراسان شمالی گفت: کمیسیون های اتاق بازرگانی بجنورد بررسی های لازم را به منظور شناسایی بخش های دولتی قابل واگذاری به بخش خصوصی در این استان را انجام دهند.

توضیحات اداره کل دامپزشکی خراسان شمالی درباره تلفات توکاهای بجنورد

پیام خراسان - ایسنا/خراسان شمالی مرور حقایق مستند مربوط به تلفات شمار معدودی از توکاها در شهر بجنورد، مرکز خراسان شمالی، هر گونه شایعات و اظهارنظرهای غیرواقعی و غیرعلمی در این مورد را به خوبی رد می کند.

هاب شتر؛ پتانسیلی که برکت می‌دهد

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی فرماندار نهبندان گفت: اجرای طرح هاب شتر سهم مهمی در تولید اشتغال خواهد داشت و برای تبدیل شدن این منطقه به هاب و قطب پرورش شتر، زیرساخت‌هایی لازم است که بخشی از آن انجام و بخشی در حال اجراست.

20 معدن کاشمر غیرفعال است

پیام خراسان-رییس اداره صنعت، معدن و تجارت کاشمر گفت: تاکنون در شهرستان کاشمر برای 37 معدن پروانه صادر شده که ازاین تعداد 17 معدن فعال و 20 معدن دیگر غیر فعال هستند.

افتتاح یک طرح تعاونی در خراسان‌شمالی همزمان با سراسر کشور با حضور معاون اول رئیس جمهور

پیام خراسان - ایسنا/خراسان شمالی معاون اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی از افتتاح یک طرح در این استان همزمان با سراسر کشور با حضور معاون اول رئیس جمهور طی ظهر امروز خبر داد.

تاکنون آیین‌نامه اجرایی از طرح اوسک به دست ما نرسیده است

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی رئیس اتحادیه صادرکنندگان زعفران گفت: طرح اوسک فعلا در حد کاغذ است و باید در عمل دیده شود که چه تاثیری بر بازار زعفران خواهد گذاشت، ضمن اینکه آیین‌نامه اجرایی در خصوص این طرح نیز به دست ما نرسیده و تنها در مورد آن شنیده‌ایم.

وعده تازه بانک مرکزی برای کاهش نرخ دلار

پیام خراسان - رئیس کل بانک مرکزی با تاکید بر اینکه اجازه ادامه تلاطم در بازار ارز را نمی‌دهیم گفت: تصمیم اجلاس اف ای تی اف تاثیری در روابط و معاملات ما نخواهد داشت

هاب شتر؛ پتانسیلی که برکت می‌گیرد

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی فرماندار نهبندان گفت: اجرای طرح هاب شتر سهم مهمی در تولید اشتغال خواهد داشت و برای تبدیل شدن این منطقه به هاب و قطب پرورش شتر، زیرساخت‌هایی لازم است که بخشی از آن انجام و بخشی در حال اجراست.

موسسه پزشکی غیرمجاز در بیرجند تعطیل شد

پیام خراسان - بیرجند - مدیرکل تعزیرات حکومتی استان خراسان جنوبی از صدور حکم تعطیلی یک موسسه پزشکی غیرمجاز در بیرجند از سوی تعزیرات حکومتی خبر داد.

180 هکتار گلخانه جدید در خراسان رضوی راه‌اندازی شد

پیام خراسان - مشهد- مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: امسال 180 هکتار گلخانه در این استان به سطح زیر کشت این شیوه از تولید محصولات کشاورزی افزوده شده است.

ساماندهی عرضه فلزات گران‌بها در خراسان رضوی آغاز شد

پیام خراسان - مشهد- اجرای طرح ساماندهی عرضه فلزات گران‌بها شامل جواهر، نقره و طلا در خراسان رضوی از سوی کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز این استان آغاز شد.

فراوانی گوشی همراه، گرانی دلار را کم اثر کرد

پیام خراسان - مشهد- نایب رییس کمیته تخصصی تلفن همراه اتاق اصناف ایران گفت: فراوانی برندهای مختلف گوشی تلفن همراه در بازار، تاثیر افزایش قیمت دلار بر این کالا را کاهش داد.

قیمت گوشت مرغ در مشهد کمتر از نرخ مصوب کشوری است

پیام خراسان - مشهد- مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف مشهد گفت: قیمت گوشت مرغ کشتار روز در بازار مشهد از قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار کشور کمتر است و هیچ کمبودی در عرضه آن نیز وجود ندارد.

حدود 36 کیلومتر رودخانه خراسان شمالی لایروبی و بازگشایی شد

پیام خراسان - بجنورد- معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی گفت: امسال حدود 36 کیلومتر از رودخانه‌های این استان در شهرستان‌های مختلف، لایروبی و بازگشایی شده است که این اقدام تا پایان سال ادامه دارد.

لیست خودرو‌های 70 تا 100میلیونی در بازار

پیام خراسان - آنچه در زیر می‌آید قیمت روز خودروهای صفر بازار تهران طی بهمن ماه 98 است که بین 70 تا 100 میلیون تومان در سطح بازار قیمت خورده است

اختصاص زمین برای ساخت 3000 واحد مسکونی در بجنورد به منظور اجرای طرح اقدام ملی مسکن

پیام خراسان - ایسنا/خراسان شمالی معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی از اختصاص زمین برای ساخت سه هزار واحد مسکونی در بجنورد به منظور اجرای طرح اقدام ملی مسکن خبر داد.

خداحافظی با اقتصاد تک محصولی با بهادادن به کارآفرینی

پیام خراسان - رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان جنوبی گفت: توجه به بخش خصوصی، بهبود فضای کسب و کار، کارآفرینی، افزایش تولید داخلی و ثروت ملی جدای از اینکه می‌تواند وابستگی کشورمان به اقتصاد تک محصولی و نفت را کاهش دهد، زمینه اشتغال و رونق اقتصادی را فراهم می‌کند.

586 پرونده تخلف عرضه کالاهای اساسی در خراسان رضوی رسیدگی شد

پیام خراسان - مشهد – معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال تاکنون در پی نظارت بر قیمت پنج قلم کالای اساسی 86 پرونده تخلف در سطح عرضه کالا به ارزش 820 میلیارد ریال رسیدگی شده است.

586 پرونده تخلف در عرضه کالاهای اساسی در خراسان رضوی رسیدگی شد

پیام خراسان - مشهد – معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال تاکنون در پی نظارت بر قیمت پنج قلم کالای اساسی شامل گوشت قرمز، گوشت مرغ، برنج، قند و شکر 586 پرونده تخلف به ارزش 820 میلیارد ریال در سطح عرضه کالا رسیدگی شده است.

مطالبات پیمانکاران پروژه جاده بیرجند- نهبندان صفر شد

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی گفت: علی رغم همه محدودیت‌های مالی که کشور با آن مواجه است، تلاش بر این بوده تا مطالبات پیمانکاران پرداخت شود؛ به عنوان مثال در حال حاضر، مطالبات پیمانکاران پروژه جاده بیرجند- نهبندان صفر شده که امری بی سابقه است.

بنزین تک نرخی نمی‌ شود

پیام خراسان - سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تک نرخی شدن بنزین را تکذیب کرد و گفت: تاکنون مصوبه‌ای در این رابطه به شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ابلاغ نشده است

پیش‌ بینی افزایش دستمزد کارگران در سال آینده

پیام خراسان - یک کارشناس حوزه کار با پیش‌بینی افزایش حداقل دستمزد کارگران، گفت: علاوه‌بر افزایش نقدی دستمزد باید بن خواروبار و کمک‌هزینه مسکن کارگران در سال آینده افزایش قابل‌توجهی داشته باشد

تعیین سهمیه کشت گوجه‌فرنگی در خراسان رضوی

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: کشاورزان جهت آگاهی از سهمیه تعیین شده کشت گوجه‌فرنگی به مدیریت‌های جهاد کشاورزی شهرستان‌ها مراجعه کنند.

طرح گام همچون شمشیری دولبه است

پیام خراسان - یک کارشناس بورس در خصوص احتمال موفقیت طرح گام گفت: در ایران به این دلیل که رشد اقتصادی وجود ندارد، طرح گام همچون شمشیری دولبه است، زیرا این اتفاق هم ممکن است باعث تشدید تورم و هم در صورت مدیریت درست، باعث کنترل تورم شود.

برخورد بالابر سنگین به شبکه 20 هزار ولت، علت قطعی برق منطقه قاسم‌آباد

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق مشهد گفت: قطعی برق قاسم‌آباد به دلیل برخورد یک خودروی بالابر سنگین به شبکه 20 هزار ولت بود که وقتی شبکه 20 هزار ولتی ما قطع می‌شود، 5 تا 6 هزار مشترک ما بدون برق می‌شوند.

معمای دلالی این روز‌ها در بازار خودرو

پیام خراسان - کلمه «دلال» تبدیل به کلید واژه ناکارآمدی سیاست‌ گذار کلان خودرو برای توصیف آشفتگی حاکم بر بازار شده است

1664 واحد مسکن مهر مشکل‌دار در خراسان‌شمالی در قالب طرح اقدام ملی تکمیل می‌شوند

پیام خراسان - ایسنا/خراسان شمالی معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: یک هزار و 664 واحد مسکن مهر در این استان در قالب طرح اقدام ملی مسکن اجرایی و تکمیل می شوند.

اوسک و نقش‌آفرینی ایران در بازار جهانی زعفران

پیام خراسان - مشهد- راه‌اندازی سازمان کشورهای صادرکننده زعفران با عنوان لاتین که به اختصار اوسک (OSEC) خوانده می‌شود می‌تواند نقطه عطفی در افزایش نقش‌ آفرینی ایران و سهم آن در بازار جهانی محصول راهبردی و ارزشمند زعفران به عنوان طلای سرخ باشد.

ساير مطالب

جزئیات اعطای سهمیه بنزین نوروزی اعلام شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/11/20

دلار با چه قیمتی سال 98 را به پایان می‌ برد؟

توضیح دولت درباره ساخت مسکن در سوریه

هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در بینالود به بار نشست

بهره برداری از 56 طرح عمرانی ریلی با اعتبار 600 میلیارد تومانی

بجنورد چهره مرکز استان را ندارد/ شهرداری در همکاری با اجرای پروژه"هماگ" کوتاهی کرده است

گام، ساماندهی گردش مالی میان زنجیره‌ها از طریق اوراق است

افتتاح کارگاه سفالگری درآیسک

مسیر ترانزیتی ماهیرود هموار می‌شود

مشعل گاز 23 واحد صنعتی سربیشه روشن شد

شناسایی 39 هزار مورد تغییر کاربری زمین کشاورزی در کشور

636 فرصت شغلی در خوشاب ایجاد شد

پرداخت مرحله‌ جدید عواید فروش سوخت به مرزنشینان خراسان جنوبی

پرداخت مرحله‌ای دیگر از عواید فروش سوخت به مرزنشینان خراسان جنوبی

آغاز عملیات اجرایی طرح صنعتی کنسانتره آهن در نهبندان

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/11/19

جزئیاتی از میزان افزایش کرایه‌ ها در سال 99

زمان واریز عیدی کارمندان مشخص شد

بیشترین پرداختی بیمه ایران در خراسان شمالی در محور بجنورد به جنگل گلستان

52درصد از اصناف خراسان شمالی مشمول پرداخت مالیات نمی‌شوند

میزان مطالبات بانک‌های دولتی خراسان‌شمالی به بیش از 4000 میلیارد ریال رسید

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی معارفه شد

تولید روی خط رونق

اتفاق عجیب در بازار پراید

تاثیر کرونا بر کنگره جهانی موبایل

10 میلیارد ریال کمک جبرانی به کشاورزان داورزن پرداخت شد

کارخانه سنگ ساختمانی در سرخس بهره‌برداری شد

عملیات اجرایی 4 پروژه زیربنایی در راه‌های خراسان جنوبی آغاز شد

احتمال قطع برق در برخی از نقاط خراسان شمالی طی اسفندماه

انویدیا، در کنگره جهانی موبایل شرکت نمی‌کند

وضعیت بازار طلا در آستانه روز مادر

79 درصد از جمعیت یارانه بگیر خراسان شمالی مشمول دریافت بسته معیشتی

برگزاری مجمع عمومی شرکت پدیده با حضور نمایندگان سهامداران

احتمال افزایش دو درصدی قیمت طلا در آستانه روز مادر

بنیاد علوی برای رفع محرومیت از درمیان سرمایه‌گذاری می‌کند

نفع زمین‌های بنیاد مستضعفان برای مردم است

افتتاح همزمان 5 مدرسه در خراسان جنوبی

نیروگاه خورشیدی 220 کیلووات اسفراین به بهره‌برداری رسید

مجمع عمومی شرکت پدیده اسفند ماه امسال برگزار می‌شود

350 میلیارد تومان اعتبار به خراسان جنوبی اختصاص یافت

درمیان منطقه هدف آبادانی و پیشرفت بنیاد علوی شد

تثبیت جمعیت مهمترین هدف در ایجاد اشتغال است

تعیین تکلیف زمین‌های اسدیه درمیان خواسته مردم است

رشد شتابنده پوشش دیجیتال در سطح استان

معین‌های اقتصاد مقاومتی باید آثار فرهنگی از اقدامات خود بر جای بگذارند

زمینه جذب حجم قابل توجهی سرمایه گذاری در صورت تصویب لایحه منطقه «آزاد» سرخس فراهم است

140میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی در سال 98 جذب شده است

629 پروژه اقتصادی به تایید نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی استان رسید

توزیع 29.8 میلیارد ریال اعتبار در بین شهرداری های خراسان‌ رضوی

بانک‌ها 16 پروژه مهم در خراسان‌رضوی را تامین اعتبار می‌کنند

ارائه 250 پروژه سرمایه‌گذاری به سرمایه‌گذاران

معافیت عراق از تحریم‌ های ایران تمدید می‌ شود

بنیاد مستضعفان در کنار دولت برای رفع محرومیت تلاش می‌کند

عواید منابع بنیاد مستضعفان در داخل خراسان جنوبی هزینه می‌شود

تلاش برای ساماندهی خدمت‌رسانی به مناطق محروم خراسان جنوبی

راه‌اندازی خط تولید کارخانه روغن کشی در بیرجند

آغاز پرداخت عیدی مستمری‌ بگیران از دیروز

پرداخت بیش از 60 درصد تسهیلات توسعه مشاغل پایدار روستایی توسط این بانک به بانوان

جزئیات پرداخت عیدی به فرهنگیان

بسترسازی مناسب تولید پوشاک متعارف با مشارکت دستگاه‌های ذینفع

موفقیت برندها با اطلاعات کارت‌های اعتباری کاربران رسانه‌های اجتماعی

افتتاح 3 طرح تولیدی در خراسان شمالی با حضور معاون وزیر صمت

مشتریان کالا‌های ایرانی کدام کشور‌ها هستند؟

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/11/16

افتتاح دو پروژه کشاورزی در شیروان

تامین داروهای مورد نیاز دام کشور با دور زدن تحریم

رشد 3 درصدی تعداد پروانه‌های صادر شده صنعتی نسبت به سال گذشته

بزرگ‌ترین حلقه گمشده در عملیات بازار باز، گرفتن مشاوره‌های دقیق است

ارائه 250 پروژه سرمایه‌گذاری به سرمایه‌گذاران خراسان رضوی

افزایش تولید عسل در خراسان رضوی

واگذاری زمین در چهار شهر خراسان شمالی برای اجرای طرح ملی تولید مسکن

افتتاح واحد پرورش صنعتی بوقلمون گوشتی

آغاز عملیات گازرسانی به 6 روستا در فردوس

امیدواریم تصفیه‌خانه چرم‌شهر تا پایان سال به طور کامل راه‌اندازی شود

امضای 11 هزار هکتار تفاهم‌نامه با ایمیدرو در حوزه مس

اتاق اصناف برای تولید پوشاک شبکه‌سازی می‌کند

امضای 11 هزار تفاهم‌نامه با ایمیدرو در حوزه مس

قدرت خرید ایرانی‌ ها چند درصد کمتر خواهد شد؟

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/11/15

عملیات بازار باز ارز جز جمع‌آوری نقدینگی تاثیر دیگری نخواهد داشت

ساماندهی میادین دام در کشور مهمترین راهکار برای کنترل بروز بیماری های دامی

528 هکتار کشتزار داورزن به سامانه آبیاری نوین تجهیز شد

عملیات گازرسانی به 3 روستا در سرایان آغاز شد

آغاز عملیات گازرسانی به روستاهای چاه طالب و چاه تریخی سرایان

عملیات گازرسانی به 3 روستای شهرستان سرایان آغاز شد

بانک‌های خصوصی منابع خراسان‌شمالی را در خارج استان سرمایه‌گذاری می‌کنند

با شته کلزا چگونه مبارزه کنیم؟

3 هزار و 271 هکتار آبیاری نوین در خراسان جنوبی اجرا شد

خریدار خارجی، فرش کاشان چینی را به فرش کاشان ایرانی ترجیح می‌دهد

کسادی بازار نقره در مشهد

پروژه های عمرانی بدون پیوست زیست محیطی اجرا نخواهد شد

«اوسک» چیست و با زعفران چه می‌کند؟

ایده اوسِک باعث ایجاد یک بورس واقعی می‌شود

زمان واریز و مبلغ عیدی کارگران قراردادی

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/11/14

ادغام آبفا شهری و روستایی تا ماه آینده/امسال بهترین حالت تخصیص بودجه 30 درصد است

نرخ جدید عوارض ورود به طرح ترافیک تصویب شد

افتتاح 675 پروژه در خراسان شمالی

سرنوشت شهرک پوشاک مشهد به کجا رسید؟

هند صادرات ماسک‌های N95 را ممنوع کرد

یارانه 93 هزار تومان می‌شود؟

بلایای طبیعی 16 هزار میلیارد ریال به کشاورزی خراسان رضوی خسارت زد

سفر معاون رئیس جمهور به خراسان شمالی طی امروز

افزایش 51 درصدی خرید تضمینی گندم در خراسان رضوی

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/11/13

راه ورود سرمایه گذاران به خراسان شمالی نباید بسته شود

پلمب الکترونیک از برنامه‌های جدید گمرک ایران است

‌خبرهای خوش استاندار خراسان جنوبی برای دهه فجر

دو دغدغه در اجرای سیاست بازار باز ارز

ضریب نفوذ گاز روستایی خراسان رضوی به 98 درصد می‌رسد

کارت زرد برای 235 واحد صنعتی خراسان جنوبی

تأثیر شیوع ویروس کرونا بر اقتصاد ژاپن

تراز تولید و مصرف برق در خراسان شمالی منفی شد

تورم در خراسان رضوی پایین آمد

استفاده از ظرفیت ستاد تدبیر خراسان‌رضوی برای رفع موانع پیش روی توسعه صادرات

پرداخت حق آبه ضامن حفظ گونه ماهی"زردپر" در خراسان شمالی

نرخ تورم دی ماه در خراسان رضوی به کمتر از میانگین کشوری رسید

خراسان رضوی دومین استان با کمترین نرخ بیکاری در کشور

پدیده وارد بورس می‌شود

قانون را در استان به نفع توسعه خم کرده‌ایم

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/11/12

افتتاح یک هزار و 491 پروژه عمرانی به مناسبت دهه فجر در خراسان رضوی

افتتاح 247 پروژه کشاورزی دهه فجر در خراسان رضوی

32 طرح عمرانی و خدماتی در داورزن به بهره‌برداری می‌رسد

537 پروژه گازرسانی در خراسان جنوبی افتتاح و کلنگ زنی می‌شود

افتتاح 247 پروژه دهه فجر در حوزه کشاورزی خراسان رضوی

388 طرح گازرسانی در خراسان جنوبی آماده افتتاح است

اعتبارات پروژه‌های دهه فجر به موقع نرسید

افتتاح و کلنگ زنی 95 پروژه در شهرستان خوسف همزمان با دهه فجر

دیوان عدالت اداری اجازه دهد، مقررات زائد کسب و کار را حذف می‌کنیم

دیوان عدالت اداری اجازه دهد، بسیاری از مقررات زائد کسب و کار را حذف می‌کنیم

آیا کالاهای چینی آلوده به ویروس کرونا هستند؟

نان از امروز در خراسان شمالی گران شد

اخذ موافقت برای صید 5تن ماهی از سدشیرین دره به منظور افزایش کیفیت آب/ وجود100تن ماهی در سد

صرفه جویی 120 میلیون مترمکعبی در مصرف آب بخش کشاورزی خراسان جنوبی

برنامه های میان مدت دستگاه های اقتصادی برای تحقق شعارسال میوه داد

بانک‌ها گره از کار تولید باز نکردند/ مالیات‌ها کمرشکن شده‌اند

چند نکته مهم درباره یارانه 72 هزار تومانی

افتتاح و کلنگ‌زنی 1614 پروژه طی دهه فجر در خراسان جنوبی

برنامه‌های کوتاه مدت و میان مدت برای تحقق شعار سال اجرایی شد

اختصاص سوخت مرزنشینان خراسان شمالی منتظر مصوبه کارگروه مرکزی تبصره ماده2

افتتاح 41 پروژه کشاورزی در خراسان شمالی طی دهه فجر

هواپیمایی آسمان پرواز بجنورد را لغو کرد

در مصرف گاز خانگی صرفه‌جویی کنید

نمایشگاههای بین‌المللی آب و کشاورزی در مشهد برپا شدند

هفت میلیون روستایی از آب پایدار بهره‌مند شدند

خراسان رضوی در خرید حمایتی محصولات کشاورزی پیشرو است

اجرای 89 طرح در شهرستان مرزی خواف به پایان رسید

توسعه زیرساخت‌ها دستاورد مهم دولت در گناباد است