پیام خراسان

آخرين مطالب

اقتصادي

دستگیری ۱۰۰نفر از دلالان ارزی در تهران

پیام خراسان - رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت از ورود پلیس به معاملات کاغذی «طلای آب شده» و همچنین دستگیری ۱۰۰ نفر از دلالان ارزی خبر داد

بیش از ۲۵۲ میلیارد ریال تسهیلات کرونا در بیرجند پرداخت شد

پیام خراسان - بیرجند - فرماندار بیرجند گفت: از ابتدای امسال تاکنون هزار و ۸۳۷ متقاضی در شهرستان بیرجند موفق به دریافت تسهیلات دوران کرونا به مبلغ ۲۵۲ میلیارد و هفت میلیون ریال شده‌اند.

۳۸ میلیارد ریال تسهیلات به عشایر خراسان شمالی اختصاص یافت

پیام خراسان - بجنورد- مدیرکل امور عشایری خراسان شمالی گفت: ۳۸ میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت برای خانوارهای عشایری و به منظور حمایت از زنجیره تولید گوشت قرمز و خرید خوراک دام اختصاص یافت.

۲۸۴ میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون به کشاورزان جوین پرداخت شد

پیام خراسان - سبزوار- سرپرست جهاد کشاورزی جوین در استان خراسان رضوی گفت: با توجه دولت به توسعه بخش کشاورزی ۲۸۴ میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون طی چهار سال گذشته به کشاورزان این شهرستان پرداخت شده است.

۴۷۶ معدن در خراسان رضوی نیمه‌فعال هستند

پیام خراسان - مشهد- سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: هم‌اینک ۴۷۶ معدن از مجموع ۹۰۲ فقره پروانه بهره‌برداری معدنی در این استان به صورت نیمه‌فعال تا راکد هستند.

احتمال ریزش ۴۰ درصدی قیمت خودرو‌ی خارجی

پیام خراسان - نایب رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی پایتخت گفت: اگر دلار تا مرز ۱۸ تا ۲۰ هزار تومان ریزش کند، قیمت کاذب خودروهای خارجی دست‌کم تا ۴۰ درصد فرو خواهد ریخت

آخرین قیمت‌ها در بازار خودرو

پیام خراسان - نوسان بازار ارز و سکه، قیمت‌ها در بازار خودرو را نیز تحت تاثیر قرار داد و بازار خودرو در اولین روز آبان یکی از پرنوسان‌ترین روزهای خود را پشت سر گذاشت.

کرونا هزینه کوچ پاییزه عشایر خراسان شمالی را سنگین‌تر کرد

پیام خراسان - بجنورد- کوچ پاییزه عشایر خراسان شمالی در چند روز اخیر آغاز شده است که شرایط به وجود آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا و ضرورت کوچ ماشینی ۱۶۵ میلیارد ریال به هزینه‌های این قشر افزوده است.

اهداف توسعه کشت گلخانه‌ای در خراسان رضوی تحقق یافت

پیام خراسان - مشهد- مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: ۵۰ درصد هدفگذاری توسعه، ترویج کشت گلخانه‌ای و سازه‌های سبک گلخانه‌ای در این استان با اجرای طرحهای گوناگون ظرف نیمه نخست امسال محقق شد.

۵۰ درصد معادن کشور نیمه‌فعال هستند

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی سرپرست معاونت معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: از ۹۰۵ پروانه بهره‌برداری، ۵۰ درصد به دلایل مختلف از جمله تحریم‌ها، شیوع بیماری کرونا و کمبود بودجه‌های دولتی به صورت نیمه‌راکد و نیمه‌فعال هستند.

افزایش ۶۵ درصدی صدور جواز تاسیس در خراسان رضوی

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان ‌رضوی گفت: از ابتداء سال ۹۹، ۱۷۰۴ فقره جواز تاسیس با پیش‌بینی سرمایه‌گذاری ۱۶ هزار میلیارد تومان و اشتغال ۴۴ هزار نفر در استان صادر شده‌ که نسبت به سال گذشته با افزایش حداقل ۶۵ درصدی مواجه بوده‌ایم.

کاهش شدید دپوی مواد اولیه در گمرکات خراسان رضوی

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان ‌رضوی گفت: مواد اولیه‌ای که در گمرک استان باقی ‌مانده، به‌شدت کاهش یافته ‌است. تا یک ماه پیش ۴۳ هزار تن مواد اولیه در گمرک باقی‌ مانده ‌بود که با تدبیر استاندار اسبق خراسان رضوی، مدیرکل گمرکات و رئیس سازمان صمت، بخش قابل توجهی از دپوی کالا در گمرکات استان مرتفع شد و در حال حاضر مقدار ناچیزی رسوب در گمرکات استان باقی ‌مانده ‌است.

افتتاح ۱۰۰۴ واحد مسکن مهر در خراسان شمالی طی امروز

پیام خراسان - ایسنا/خراسان شمالی طرح سراسری افتتاح، واگذاری گروهی زمین و آغاز عملیات اجرایی طرح اقدام ملی مسکن با حضور رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانس طی امروز یکم آبان ماه برگزار شد.

جزئیات طرح پرداخت یارانه ۶۰ تا ۱۲۰هزار تومانی

پیام خراسان - بعد از اما و اگرهای بسیار در رابطه با طرح تامین کالاهای اساسی توافق برای پرداخت مبلغ بین ۶۰ تا ۱۲۰ هزار تومانی برای هر یک از مشمولان صورت گرفته است.

آنچه باید در مورد نظریه برنده نوبل اقتصاد بدانید

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی عضو هیات علمی گروه اقتصاد دانشگاه فردوسی مشهد گفت: در سال ۲۰۲۰ بار دیگر نوبل اقتصاد به نظریه حراج یا مزایده (auction) داده شد. این نظریه کاربردهای زیادی در اقتصاد داشته و به طور کلی یک هدف ساده دارد و آن هم این است که مکانیسم شفافی ایجاد کند تا بتوانیم منبعی کمیاب را به کسی بدهیم که بیشترین ارزشمندی را برای آن قائل است.

آمار و برنامه‌ریزی، گم شده این روزهای کشور را پیدا خواهد کرد

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی عصر ارتباطات و اطلاعات زمانی معنا می‌یابد که جمع‌آوری اطلاعات و داده‌ها به روز باشد و یکی از نکاتی که در برنامه‌ریزی هر سازمانی می‌توان از آن به ‌عنوان شاخص‌ترین اصل یاد کرد، این است که توسعه بدون برنامه‌ریزی و برنامه‌ریزی بدون آمار و اطلاعات قابل تحقق نیست. آمار و برنامه‌ریزی کمک خواهد که تحقق برنامه‌های توسعه‌ای به عنوان گم شده این روزهای کشور، پیدا شود. از این رو به مناسبت روز ملی "آمار و برنامه‌ریزی" به بررسی این مقوله مهم در کشور می‌پردازیم.

سرمایه‌گذاری ایدرو در طرح‌های ریسندگی و بافندگی خراسان جنوبی

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارات خراسان جنوبی اظهار کرد: با موافقت دولت، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در طرح‌های ریسندگی و بافندگی خراسان جنوبی سرمایه‌گذاری می‌کند.

تسهیلات صندوق توسعه ملی برای صنایع تبدیلی و تکمیلی کشاورزی ابلاغ شد

پیام خراسان - بیرجند - رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: تسهیلات سرمایه در گردش صنایع تبدیلی و تکمیلی کشاورزی ویژه مناطق غیر برخوردار از محل صندوق توسعه ملی ابلاغ شده است.

حال ناخوش نوغانداران خراسان شمالی/ صنعت فرش دورو اسیر بی تدبیری

پیام خراسان - بجنورد- نوغانداران خراسان شمالی علاوه بر اینکه پیله‌های خود را مجبورند ارزان‌تر از پارسال به دلالان بفروشند، برای تولید فرش دورو باید نخ ابریشم را بسیار گران‌تر خریداری کنند.

طرح‌های نساجی خراسان جنوبی با مشارکت ایدرو تکمیل می‌شود

پیام خراسان - بیرجند - سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) با موافقت دولت در تکمیل طرح‌های ریسندگی و بافندگی این استان مشارکت و سرمایه‌گذاری می‌کند.

۳۳ هکتار زمین پیرامون شهرهای خراسان شمالی رفع تصرف شد

پیام خراسان - بجنورد- فرمانده یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: نیمه نخست امسال ۳۳ مورد اجرای احکام قضایی شامل خلع ید، قلع و قمع و رفع تعرض زمین های حریم شهرهای استان صادر و ۳۳ هکتار زمین آزاد شده است.

تقاضای افزایش سهمیه آرد نانوایی‌های مشهد پذیرفته می‌شود

پیام خراسان - مشهد- معاون توسعه و برنامه ریزی فرماندار مشهد گفت: تقاضای افزایش سهمیه آرد نانوایی‌های این کلانشهر پس از بررسی سرانه جمعیت منطقه، پذیرفته شده و سهمیه آنان افزایش می یابد.

رعایت پروتکل‌های بهداشتی در برداشت زعفران ضروری است

پیام خراسان - گناباد- مدیر جهاد کشاورزی گناباد گفت: رعایت مسائل پیشگیرانه و پروتکلهای بهداشتی و بهداشت فردی برای جلوگیری از شیوع و ابتلا به کرونا در زمان برداشت و پرکردن گل زعفران ضروری است.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۳۰ مهر ۹۹

پیام خراسان - هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۲۲۱ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۷هزار و ۹۰۰ تومان است.

مخالفت با افزایش دوباره کرایه‌ ها

پیام خراسان - اعضای شورای شهر تهران با افزایش مجدد کرایه‌های حمل و نقل در۶ ماه دوم سال جاری مخالفت کردند

تلخ کامی آبنبات ریزان بجنوردی با گرانی مواد اولیه

پیام خراسان - ایسنا/خراسان شمالی رئیس اتحادیه آبنبات ریزان بجنورد با اشاره به اینکه سوغات بجنورد نیز همانند سایر کالاها متاثر از نوسانات ارزی بوده است، گفت: قیمت برخی از مواد اولیه برای تولید آبنبات به صورت غیرقابل تصوری بالا رفته است و تامین این مواد برای تولیدکننده به راحتی انجام نمی شود.

چگونگی اجرای طرح برق امید

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی گفت: در طرح برق امید، مشترکان برق به سه دسته کم‌مصرف، خوش‌مصرف و پرمصرف تقسیم می‌شوند که بهای برق مصرفی گروه کم‌مصرف با ۱۰۰ درصد تخفیف محاسبه می‌شود.

۹ معین اقتصادی در مشهد کارت زرد گرفتند

پیام خراسان - فارس / معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری مشهد گفت: پس از بررسی و ارزیابی عملکرد معین‌های اقتصادی شهرستان در اجرای طرح ...

آخرین قیمت‌ ها در بازار خودروهای داخلی و خارجی

پیام خراسان - در حالی که ریزش دلار از روز گذشته آغاز شده بود بازار خودرو از ابتدای امروز وارد روند ریزشی شده است و ریزش قیمت ها در بازار خودرو نیز مانند سایر بازارهای موازی بسیار چشمگیر بوده است به طوری که خودرو پراید ۱۱۱ از ۱۴۸ میلیون تومان به ۱۴۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است

طلای سرخ به کشاورزان فاروجی لبخند نمی زند

پیام خراسان - ایسنا/خراسان شمالی اگر هم اکنون به شهرستان فاروج سری بزنید با صحنه ای مواجه خواهید شد که انگار فرشی از گل های بنفش در اطراف این شهر پهن شده که چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند.

ماسک هزار و ۳۰۰ تومانی در داروخانه‌های خراسان جنوبی عرضه می‌شود

پیام خراسان - بیرجند - معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بیرجند اعلام کرد: ماسک سه لایه پزشکی با قیمت مصوب هزار و ۳۰۰ تومان در داروخانه‌های استان خراسان جنوبی عرضه می‌شود.

۷۸ تن گوشت قرمز در مه‌ولات خراسان رضوی تولید شد

پیام خراسان - تربت‌حیدریه- رییس شبکه دامپزشکی مه‌ولات از تولید و استحصال ۷۸ تن گوشت قرمز سالم و بهداشتی از ابتدای امسال تاکنون در کشتارگاه‌های دام این شهرستان خراسان رضوی خبر داد.

بیش از ۲۰ میلیارد ریال در صنعت شهرستان فردوس سرمایه‌گذاری شد

پیام خراسان - بیرجند - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس گفت: با صدور ۲ فقره پروانه بهره‌برداری صنعتی در این شهرستان، ۲۰ میلیارد و ۴۳۵ میلیون ریال در بخش صنعت سرمایه‌گذاری شد.

۵۹ میلیارد ریال خدمات عمرانی به مددجویان خراسان شمالی ارائه شد

پیام خراسان - بجنورد- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی گفت: نیمه نخست امسال ۵۹ میلیارد ریال خدمات عمرانی در قالب احداث، تعمیر، تکمیل و خرید مسکن به جامعه هدف تحت حمایت این نهاد ارائه شد.

هیجان‌های بازار باعث افزایش قیمت دلار شده بود

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی رئیس انجمن طلا، جواهر، نقره و سنگ‌های قیمتی خراسان‌ رضوی گفت: با کاهش نرخ ارز مردم مجددا به بازار بورس هجوم می‌آورند، دلارها و طلاهای خود را برای ورود به این بازار می‌فروشند و این نقدینگی مجددا به بازار بورس هدایت می‌شود اما به‌ دلیل اینکه ساختار آن درست و واقعی نیست، شاخص بازار بورس نیز مجددا رو به کاهش خواهد رفت.

اداره غله مشکلی برای تامین آرد ندارد

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی رئیس اتحادیه نانوایان مشهد گفت: تعطیلی واحدها پیش از زمانی که سامانه سهمیه آرد باز شود، صحت داشت اما در حال حاضر تعطیلی نانوایی‌ها توجیهی ندارد و اکثر واحدهای تعطیل‌شده سطح شهر به‌ دلیل نداشتن پروانه نمی‌توانند آرد خود را از شبکه تهیه کنند و دلیل تعطیلی آن‌ها همین موضوع است.

درآمد اداره استاندارد نیشابور ۲۰ درصد افزایش یافت

پیام خراسان - مشهد- رییس اداره استاندارد نیشابور گفت: درآمد امسال این اداره تاکنون حدود ۶۰۰ میلیون ریال بوده که نسبت به مدت مشابه پارسال حدود ۲۰ درصد افزایش یافته است.

دست‌های مافیایی صنعت خودرو با بازار چه کرد؟

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی حمایت از قطعه‌سازان داخلی و تسویه مالی ماهانه با آنان، دو گامی است که برای حذف دو مافیای فعال در صنعت خودرو یعنی دست‌های پنهان تأمین قطعه و کالای تولید خودرو و دست‌‎های پشت پرده بخش فروش خودرو، باید برداشته شود.

ورود پرقوت بخش خصوصی برای خرید زعفران خراسان رضوی

پیام خراسان - مشهد- رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: ورود پرقوت بخش خصوصی برای خرید زعفران این استان در حمایت از کشاورزان و تولیدکنندگان این محصول راهبردی برای نخستین بار در قالب و شکل جدید انجام شده است.

ذخیره‌سازی گاز در میدان خانگیران خراسان رضوی افزایش یافت

پیام خراسان - مشهد- مسوول واحد ذخیره‌سازی گاز مخازن شوریجه در منطقه عملیاتی خانگیران سرخس واقع در شمال شرق خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال تاکنون میزان ذخیره‌سازی گاز طبیعی این واحد نسبت به مدت مشابه پارسال ۴۰ درصد بیشتر شده است.

رشد ۱۰ برابری گازرسانی به صنایع خراسان جنوبی

پیام خراسان - بیرجند - نهضت گازرسانی در خراسان جنوبی علاوه بر روستاها در بخش صنعت هم شکل گرفته به طوری که فقط در ۲ سال اخیر سرعت گازرسانی به واحدهای صنعتی و تولیدی استان نسبت به میانگین سنوات قبل بیش از ۱۰ برابر رشد داشته است.

ساير مطالب

سقوط دلار در بازار شبانه دلار مشهد/ ویدئو

مشهد شهری ویژه برای سرمایه‌گذاران است

تهرانی‌ها منتظر برق رایگان باشند

دلایل گرانی گوجه فرنگی و پیاز

کاهش 10میلیون تومانی قیمت‌ ها در بازار خودرو

توجه ویژه شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی به کشاورزی صنعتی

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 29 مهر 99

بازار اجاره مسکن، کمی آرام گرفت

سقف انتقال وجه کارت به کارت چقدر است؟

نیاز خراسان شمالی به 150 هزار ماسک در روز/ هیچ ماسکی وارد استان نمی شود

60 درصد تسهیلات اشتغال مددجویان خراسان شمالی به روستاییان تعلق گرفت

خارجی ها چه اقلامی از خراسان جنوبی می‌برند؟

بیش از 30 میلیارد دلار کالا از کشور صادر شد

افت شدید قیمت گل های زعفران در فاروج

صادرات 30 میلیارد دلاری کشور در 6 ماه نخست سال جاری

بیش از سه میلیون مترمربع از معابر بجنورد آسفالت مناسب ندارد

تولید پسته خوشاب خراسان رضوی از مرز 12 هزار میلیارد ریال گذشت

ترجیح صادرکنندگان به تعطیلی صادرات اما چرا؟

ریزش 10 تا 200میلیونی قیمت خودرو در بازار

همتی: 250 صادر کننده، 7 میلیارد دلار را بازنگرداندند

افزایش 200 درصدی تولید ذرت علوفه‌ای در تربت‌حیدریه پیش‌بینی شد

کشت گلخانه‌ای زعفران توجیه اقتصادی ندارد

آیا ریسک سرمایه‌گذاری در بازار خودرو را می‌پذیرید؟

گازرسانی به 2 ناحیه صنعتی خراسان جنوبی امسال تکمیل می‌شود

کشاورزان خراسان جنوبی دست خالی از بانک برنمی‌گردند

قیمت مرغ در بجنورد پر کشید/ هر روز گران‌تر از دیروز

برداشت سیب‌زمینی در تربت‌حیدریه آغاز شد

15 درصد سیب خراسان رضوی دچار خسارت شده است

تجارتی به نام واکسن کرونا

5 آبان ماه آخرین مهلت ثبت نام مشاغل خانگی در خراسان شمالی

کدام کشور‌ها میلیارد‌ها دلار ایران را مسدود کرده‌ اند؟

پاسخگویی فوری به مطالبات سرمایه گذاران

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 28 مهر 99

پلمب 28 واحد صنفی در خراسان شمالی

هشدار به نانوایی های خراسان شمالی

واکنش رئیسی به سود وامِ خارج از عرف بانک‌ها

بودجه شهرداری بیرجند چهار برابر افزایش یافت

82 میلیارد ریال تسهیلات در بخش گردشگری خراسان شمالی پرداخت شد

بهره‌برداری از اولین گلخانه گرمایش از کف در جوین

وقتی وزن چانه کرونا از وزن چانه نان در نانوایی ها سنگین تر است

شهرداری بجنورد 100 پروژه اقتصاد مقاومتی در دست اجرا دارد

پرداخت570 میلیارد ریال تسهیلات کرونا به متقاضیان حوزه گردشگری خراسان رضوی

نصب سه هزار پنل خورشیدی برای مددجویان خراسان شمالی برنامه‌ریزی شده است

آغاز طرح ملی بهینه‌سازی مصرف گاز در خراسان جنوبی

هزار و 714 میلیارد ریال تسهیلات در خراسان جنوبی پرداخت شد

بسیاری از تولیدکنندگان به ‌جای تولید، سهمیه مواد اولیه‌ خود را می‌فروشند

سال‌ها است که از مشوق‌های صادراتی بی‌خبریم

اصلی‌ترین مشکلات صادرکنندگان از زبان بخش دولتی

کرونا 200 میلیارد ریال به بخش کشاورزی گناباد خسارت وارد کرد

افزایش 15 درصدی برداشت پسته در خراسان رضوی

خراسان رضوی سربلند در جهش تولید گلخانه‌ای

ریالِ ارزان و هجوم عراقی‌ ها به بازار ایران

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 27 مهر 99

چرا خراسان جنوبی در شمار استان‌های دارای کمترین نرخ بیکاری است؟

خراسان جنوبی؛ جزء امن‌ترین استان‌های کشور برای سرمایه‌گذاری

اشتغالزایی بیش از 470 نفر با صدور پروانه‌های بهره‌برداری صنعتی در خراسان جنوبی

آغاز برداشت گل زعفران از مزارع خراسان شمالی/ پیش بینی تولید21 تن زعفران در استان

ساخت‌وساز در خراسان شمالی افزایش یافت

2 روستای شیروان پایلوت صدور سند اراضی کشاورزی انتخاب شد

آخرین قیمت‌ ها در بازار خودرو

موفقیت چین در بازگشت اقتصاد

بعد از مطالعه این گزارش برای ورود به «نتورک مارکتینگ» تصمیم بگیرید

الگوی توسعه مشاغل خانگی؛ راهی امن برای شبکه‌سازی و پایدارسازی اشتغال

خرید تضمینی گندم در خراسان جنوبی 56 درصد افزایش یافت

19 طرح سرمایه‌گذاری گردشگری در خراسان رضوی تصویب شد

گرانی نهاده های دامی موجب طولانی شدن صف های نانوایی در خراسان شمالی شد

پرداخت تسهیلات به سرمایه‌گذاران خراسان جنوبی تمدید شد

سرمایه‌گذاری در بازار طلا و ارز چقدر سودآور است؟

کمبود آرد در غرب خراسان رضوی وجود ندارد

تولید پسته در تربت‌جام افزایش یافت

سه هزار و 500 تن گندم بندری وارد خراسان شمالی شد

ساختارها چگونه بر آتش فقر می‌دمند؟

نرخ واقعی هر کیلو تخم‌ مرغ بالای 15 هزار تومان است

گمانه‌ زنی‌ ها درباره کاهش بی‌ سابقه قیمت دلار

10 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به نابینایان سبزوار پرداخت شد

100 میلیارد تومان در 2 سال به محور بیرجند - قاین اختصاص یافت

هزار واحد مسکن مهر خراسان شمالی آماده افتتاح شد

مسکن ملی، متری 2.7میلیون تومان

قیمت مرغ به مرز 26 هزار تومان رسید

کمال‌گرایی کارخانه تولید حسرت است

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 24 مهر 99

واردات 3500 تن گندم بندری به خراسان شمالی

مسئولان در اداره کشور خود را به الگوگیری از رفتار شهدا مقید کنند

بخاطر مردم رونق حضور سرمایه‌گذار بخش خصوصی را در خراسان شمالی رقم بزنیم

استرداد مجرم بزرگ اقتصادی از اروپا به کشور

آب پاکی رئیس بانک مرکزی روی تنش بازار ارز

نقش عشایر خراسان رضوی در اقتصاد پررنگ‌تر از شمار آنان است

کارگاه پروژه راه‌آهن بیرجند در 2 شیفت کاری فعال است

شاخص صدور پروانه استاندارد در خراسان رضوی رشد کرد

مثلث توسعه اقتصادی نوید بخش رونق بجستان

صدور 58 فقره مجوز معدنی و کشف‌های جدید ذخایر در خراسان جنوبی

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 23 مهر 99

هیچ اختلاسی در اتاق بازرگانی بجنورد انجام نشده است/ صادرات در خراسان شمالی خوابید

قیمت‌گذار جدید خودرو مشخص شد

تنور «ریال‌سوزی» چگونه سرد خواهد شد؟

40 درصد از متقاضیان وام ازدواج خراسان شمالی تسهیلات دریافت کردند

دریافت هزینه از مشترکان جهت کابل‌کشی مجدد ناشی از سرقت، غیر مجاز است

قاچاق مصنوعات چوبی به خراسان رضوی تقریبا صفر است

علت کمبود روغن در بازار خراسان رضوی کاهش تولید است

توزیع سوخت روستایی در شهرستان مرزی تایباد افزایش یافت