پیام خراسان

آخرين مطالب

اقتصادي

استاندار: خراسان رضوی مرکز خلق پول است

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی استاندار خراسان رضوی معتقد است که این استان مرکز خلق پول است و سپرده‌های بانکی در این استان حدود 117 میلیارد تومان است.

سال آینده سیستم امهال بانکی براساس نظرات فقها اصلاح خواهد شد

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی رئیس کل بانک مرکزی گفت: از سال آینده سیستم امهال بانکی اصلاح می شود و بر مبنای نظر شورای فقهی بانک مرکزی تسهیلاتی که بازپرداخت آن معوق شود، نحوه محاسبه جرایم و سود در سود آن بر مبنای قانون بدون ربا و اصول شرعی پیش بینی شده خواهد بود.

خبرهای خوب برای خراسان رضوی در حوزه مسکن

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی رئیس کمیته امداد خمینی(ره) گفت: پس از به جمع بندی رسیدن برخی مسائل، خبر خوبی برای خراسان رضوی در حوزه مسکن خواهیم داشت. باید توجه داشت خیلی از گره ها با پول باز نمی شود ولی یک مصوبه می تواند خیلی از گره ها در تولید و اشتغال را باز می کند.

90 درصد تامین مالی کشور توسط سیستم بانکی انجام می‌شود

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی رئیس کل بانک مرکزی گفت: کشور ما بانک‌محور شده و 84 درصد تامین مالی در کشور توسط سیستم بانکی انجام می‌شود، اگر منابع صندوق‌ها و درآمد ثابت بورس که سپرده بانکی است را به آن اضافه کنیم، بالای 90 درصد تامین مالی توسط سیستم بانکی انجام می‌شود و این امر سبب شده پروژه‌های بزرگ برای دریافت تسهیلات در اختیار بانک قرار گیرد و نتوانیم تسهیلاتی را در اختیار بخش‌های خرد قرار دهیم.

استدلال بانک مرکزی درباره گرانی ارز: روانی‌ است!

پیام خراسان - رییس کل بانک مرکزی گفت: مشکلاتی که در یکی دو هفته اخیر در بازار ارز ایجاد شده به خاطر مسائل سیاسی و جو روانی که ایجاد شد، بوده و ان‌شاءالله به زودی رفع می‌شود

جذب 85 درصدی اعتبارات برای ایجاد اشتغال پایدار در ‌خراسان جنوبی

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی از جذب مبلغ 2793 میلیارد ریال از محل منابع توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری در استان خبر داد و گفت: تا کنون 85 درصد منابع استان از این محل جذب شده‌ که بیشترین میزان جذب در بانک کشاورزی استان بوده است.

یارانه آذر ماه، واریز و قابل برداشت شد

پیام خراسان - صد و ششمین مرحله یارانه نقدی بامداد (چهارشنبه 20 آبان ماه) به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت شد

جذب 85 درصدی اعتبارات برای ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری خراسان جنوبی

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی از جذب مبلغ 2793 میلیارد ریال از محل منابع توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری در استان خبر داد و گفت: تا کنون 85 درصد منابع استان از این محل جذب شده است که بیشترین میزان جذب در بانک کشاورزی استان بوده است.

نمایندگان به جای بررسی قانون توسعه تجارت، سرگرم گرفتن بودجه‌اند

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی عضو هیات علمی گروه اقتصاد دانشگاه فردوسی مشهد گفت: نمایندگان مجلس مشغول مسابقه‌ای بی‌انتها هستند که ضررش به کل جامعه می‌رسد، آنها به جای بررسی قانون ‌تجارت سرگرم این هستند تا از یک اداره چند میلیون‌ تومان بودجه بگیرند و صرف امور روزمره ادارات سطح شهرستان کنند.

10 سال اول انقلاب، درخشان‌ترین دوران تاریخ اقتصاد ایران است

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی عضو هیات علمی گروه اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی گفت: 10 ساله اول بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با وجود فشارهای زیاد تقریبا یکی از درخشان‌ترین دوران‌های تاریخ اقتصاد 100 ساله اخیر ایران محسوب می‌شود.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/09/20

پیام خراسان - امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با کاهش نسبت به دیروز 4 میلیون و 602  هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم 4 میلیون و 600 هزار تومان معامله می‌شود

صدور کیفر خواست برای متهمان جدید سکه ثامن

پیام خراسان - وکیل پرونده سکه ثامن گفت: دادگاه قرار منع تعقیب برای متهمان جدید پرونده را نقض و قرار شد برای‌شان کیفرخواست صادر شود

کار بدون نیروی کار

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی با اشاره به شتاب مطلوب پروژه ساخت 10 هزار واحد مسکونی در استان، گفت: یکی از مشکلات این است که اکنون کار در استان وجود دارد، اما نیروی کاری و مصالح کم داریم.

از بخاری‌های ژاپنی در فضای بسته استفاده نکنید

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی رییس HSE و پدافندغیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: وسایل گاز سوزی که نیاز به دودکش ندارند باید در محلی نصب شوند که امکان تهویه و تخلیه گازهای حاصل از احتراق به صورت طبیعی و یا مکانیکی وجود داشته باشد.

مهلت 25 روزه دریافت تسهیلات تشویقی ساخت مسکن

پیام خراسان - بیرجند - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی گفت: متقاضیان احداث مسکن محرومان در مناطق روستایی استان چنانچه از امروز(یکشنبه) تا 25 روز آینده واحد خود را تکمیل کنند از 25 میلیون تومان تسهیلات تشویقی برخوردار می‌شوند.

افزایش 15 درصدی بودجه وزارت بهداشت در سال 99

پیام خراسان - سبزوار - وزیر بهداشت در حاشیه افتتاح پروژه های سبزوار گفت: بودجه وزارت بهداشت در سال آینده حدود 15 درصد رشد خواهد داشت.

آسفالت SPG مشابه خارجی با قیمت کمتر در کشور تولید شد

پیام خراسان - تهران- مدیرعامل یک شرکت دانش‌بنیان در خصوص تولید دو محصول اصلی این شرکت که آسفالت SPG و رنگی است، گفت: تولید این محصولات در حال حاضر با یک پنجم قیمت نسبت به نمونه خارجی در داخل کشور تولید شده است.

افتتاح نخستین کارخانه آسفالت پلیمری خراسان شمالی

پیام خراسان - بجنورد- نخستین کارخانه تولید آسفالت پلیمری خراسان شمالی، روز چهارشنبه با حضور رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در بجنورد، مرکز این استان، گشایش یافت.

افزایش 25 درصدی ارزش ریالی کالاهای ممنوعه کشف‌شده در استان

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی عضو کمیسیون برنامه‌ ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز خراسان رضوی گفت: ارزش ریالی کالاهای ممنوعه مکشوفه 157 میلیارد ریال بوده که نسبت به مدت مشابه 25 درصد افزایش داشته است..

مشهد، قطب تولید لوازم خانگی گرمایشی در کشور است

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی مشهد گفت: کالاهای گرمایشی چون شومینه، بخاری، آب‌گرم‌کن به وفور در بازار یافت می‌شود و خوشبختانه با هیچ گونه کمبود و افزایش قیمتی مواجه نبوده‌ایم.مشهد قطب تولید لوازم خانگی گرمایشی در کشور است.

هیات حل اختلاف معدنی در خراسان رضوی تشکیل شد

پیام خراسان - مشهد- طبق ماده 24 قانون معادن "هیات اختلاف معدنی" به منظور رفع مشکلات متقاضیان اکتشاف و بهره‌برداری از معادن با دستگاههای اجرایی بنا به دستور استاندار خراسان رضوی به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تشکیل شد.

واگذاری زمین در منطقه ویژه اقتصادی بجنورد با 20 درصد تخفیف

پیام خراسان - بجنورد- ایرنا- رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی گفت: زمین های منطقه ویژه اقتصادی بجنورد امسال با 20 درصد تخفیف به متقاضیان سرمایه گذاری واگذار می شود.

حمایت شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی از پژوهش‌های فناورانه

پیام خراسان - بجنورد- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی خراسان شمالی گفت: شرکت شهرک‌های صنعتی از پژوهش‌های فناورانه با محوریت رفع نیاز صنایع کوچک در استان حمایت می‌کند.

الحاق فرودگاه بجنورد به منطقه ویژه اقتصادی

پیام خراسان - ایسنا/خراسان شمالی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی از الحاق فرودگاه بجنورد به منطقه ویژه اقتصادی استان خبر داد.

دردسر جدید برای صاحبان خودرو‌های خارجی

پیام خراسان - مشاهدات از بازار قطعات یدکی خودرو نشان می دهد، دردسر تهیه و خرید قطعات یدکی خودروهای خارجی این روزها وارد فاز جدیدی شده و همین امر صاحبان این خودروها را برای تعمیر خودروها به زحمت انداخته است

وام ازدواج، آمار کودک‌ همسری را افزایش داد!

پیام خراسان - معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان نسبت به افزایش 4 برابری کودک همسری در برخی نقاط کشور به دنبال افزایش وام ازدواج هشدار داد و پیشنهاد کرد که در صورت افزایش رقم این وام، "قیود سنی"و "تسهیل در نحوه بازپرداخت" آن برای جوانان لحاظ شود

تعلیف دام در مراتع راز و جرگلان 2 برابر ظرفیت موجود است

پیام خراسان - بجنورد- مدیر منابع طبیعی و آبخیزداری راز و جرگلان گفت: تعلیف دام در مراتع این شهرستان مرزی 2 برابر ظرفیت موجود است که تهدیدی برای عرصه‌های طبیعی است، بنابراین باید برای تعادل‌سازی دام در این عرصه‌ها اقدام اساسی انجام شود.

منشور همکاری 20 استان در نمایشگاه صنایع دستی امضا شد

پیام خراسان - بیرجند - منشور همکاری بین هنرمندان صنایع دستی 20 استان کشور با محوریت سازمان بوم‌بازار ایران همزمان با اختتامیه چهارمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی خراسان جنوبی در بیرجند به امضا رسید.

تعیین تکلیف طرح راه‌اندازی تاکسی‌های برقی در مشهد تا پایان سال 98

پیام خراسان - مشهد - شهردار مشهد گفت: پیگیر راه‌اندازی تاکسی‌های برقی در مشهد هستیم لذا لایحه‌ این موضوع به شورای اسلامی شهر ارائه شده و این موضوع تا پایان سال تعیین تکلیف خواهد شد.

آخرین مهلت ثبت‌ نام در طرح کمک هزینه معیشتی

پیام خراسان - سخنگوی طرح کمک هزینه معیشتی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: فردا چهارشنبه 20 آذر 98 آخرین مهلت ثبت نام برای تقاضای دریافت کمک هزینه معیشتی است

تحول بزرگ اشتغالزایی و تولید ثروت با اجرای پروژه راه‌آهن خراسان جنوبی

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه براساس تفاهم‌نامه با کشور روسیه، حدود 2 میلیارد یورو منبع مالی از کشور روسیه تخصیص پیدا کرد و از این مبلغ چهار طرح تصویب شد که یکی از این طرح‌ها که بیشترین تخصیص را دارد مربوط به راه‌آهن زاهدان ـ بیرجند و بیرجند به مشهد است، گفت: امیدواریم با اجرای این پروژه، تحولی در اشتغال و تولید ثروت در استان ایجاد شود.

قیمت خودروهای داخلی 98/09/19

پیام خراسان - روزنامه دنیای اقتصاد در جدولی قیمت خودروهای پر فروش داخلی را منتشر کرده است

20 میلیارد تومان برای احداث باند دوم محورهای نهبندان تخصیص یافت

پیام خراسان - بیرجند- فرماندار نهبندان گفت: با پیگیری ها و مطالعات انجام شده، 20 میلیارد تومان در راستای احداث باند دوم محور نهبندان تخصیص یافته که این پروره به طول 20 کیلومتر اجرایی می شود.

254 میلیارد ریال کالای قاچاق در خراسان جنوبی کشف شد

پیام خراسان - بیرجند- دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز خراسان جنوبی از کشف 254 میلیارد و 296 میلیون ریال کالای قاچاق طی هشت ماه گذشته در استان خبر داد.

زیروبم‌های سرمایه‌گذاری در بافت پیرامونی حرم امام رضا(ع)

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی شهردار منطقه ثامن گفت: در آسیب‌شناسی منطقه ثامن، 26 پروژه که مشکلاتی با شورا داشتند، بررسی و با همکاری شورای اسلامی شهر مشهد و هیأت‌مدیره بازآفرینی شهری و شرکت عمران و بازسازی منطقه ثامن مصوبات لازم را دریافت کرده است.

معرفی 155 طرح مشاغل خانگی خراسان شمالی به بانک

پیام خراسان - بجنورد- معاون کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: 155 طرح مشاغل خانگی در استان به ارزش 22 میلیارد ریال در سال جاری به بانک‌ها معرفی شد.

600 میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون در خراسان رضوی پرداخت شد

پیام خراسان - سبزوار- رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: هزار 230 میلیارد ریال تسهیلات امسال برای نوسازی ناوگان و ادوات کشاورزی این استان ابلاغ شد که تاکنون 600 میلیارد ریال آن به کشاورزان پرداخت شده است.

600میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون در خراسان رضوی پرداخت شد

پیام خراسان - سبزوار- رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: هزار 230 میلیارد ریال تسهیلات امسال برای نوسازی ناوگان و ادوات کشاورزی این استان ابلاغ شد که تاکنون 600 میلیارد ریال آن به کشاورزان پرداخت شده است.

یک سازه جدید در مسیر خط دوم قطارشهری مشهد بهره‌برداری شد

پیام خراسان - مشهد- ایستگاه کوهسنگی خط دوم قطارشهری مشهد به عنوان "نخستین سازه ایستگاهی تیر شیشه‌ای" در کشور روز سه‌شنبه طی مراسمی با حضور جمعی از مسوولان شهری و استانی در این کلانشهر به بهره‌برداری رسید.

ساير مطالب

450 تن برنج با نرخ دولتی در خراسان جنوبی توزیع شد

رایزنی معدن‌کاران با متولیان منابع طبیعی برای کاهش اختلافات

8581 تن انواع کالاهای اساسی در خراسان جنوبی توزیع شد

سامانه تصفیه فاضلاب کارخانه قند شیروان اجرایی می شود

صنایع دستی راهی برای توسعه اشتغال و حرکت به سمت اقتصاد مقاومتی

28 کانون فرسایش بادی حساسیت کار در حوزه معدن را افزایش داده است

واعظی: دولت اعتقادی به پرداخت یارانه ندارد

فعالیت 60 مرکز خرید و فروش غیر مجاز ضایعات معضل زیست محیطی بیرجند

خراسان شمالی صرافی ندارد

جذب گردشگر و صنعت توریسم از برنامه‌های توسعه اقتصادی نیشابور است

فعالیت 850 کارگاه صنایع دستی در فردوس

12 هزار بسته مواد غذایی بین نیازمندان خراسان جنوبی توزیع شد

راه اندازی پاسگاه انتظامی به منظور تامین امنیت در معدن آلبلاغ

ساخت نیروگاه خورشیدی با سرمایه گذاری خارجی در خوسف آغاز شد

برق نیروگاه خورشیدی خوسف وارد شبکه سراسری می‌شود

قرارداد جدید اتصال ریلی بیرجند به شبکه سراسری منعقد شد / حرکت پرشتاب برای احداث خط ریلی

روی خوش سرمایه‌گذاران به بافت پیرامونی حرم مطهر رضوی

جذب سرمایه‌گذار با تامین زیرساخت‌های واحدهای صنعتی امکان‌پذیر است

گره قاچاق بر تار و پود صنعت نساجی خراسان رضوی

عارضه یابی صنعت نساجی و پوشاک در خراسان رضوی / ظرفیت ها و چالش ها

دیوار بلند مشکلات در برابر صنعت پوشاک

ششمین جلسه گروه کاری اشتغال شهرستان

گزارش ایسنا از مناظره «کشاکش آراء در مساله بنزین»

خراسان رضوی به یکی از مقاصد قاچاق در زمینه پوشاک تبدیل شده است

همایش ملی ترانزیت و حمل و نقل بین‌المللی در مسیر توسعه اقتصادی

برداشت 18 هزار تن طلای سفید از کشتزارهای خراسان شمالی

توزیع گوشت قرمز با قیمت مصوب در خراسان رضوی آغاز شد

آمادگی فعالان اقتصادی خراسان رضوی برای حضور در نمایشگاه تاجیکستان

توزیع 5500 تن برنج پاکستانی در خراسان رضوی

اجرای طرح کاداستر در بیش از 54 هزار هکتار از اراضی کشاورزی خراسان شمالی

پرداخت 3 میلیارد تومان اعتبار برای ساخت راه‌های بین‌مزارع سیل‌زده در خراسان‌شمالی

ایجاد 29 تفرجگاه با تخصیص اعتبار 100 درصدی در خراسان جنوبی

خراسان شمالی در ترکمنستان کشت فراسرزمینی چغندرقند انجام می دهد

رشد و توسعه اقتصادی پایدار بدون نوآوری حاصل نمی‌شود

پیامدهای توسعه شهرنشینی در اقتصاد مدرن

‌زنجیره تولید زعفران در خراسان شمالی تکمیل می‌شود

پرداخت 8.5 میلیارد تسهیلات به طرح های گردشگری و صنایع دستی

ارزآوری 4 میلیون دلاری صادرات فرش خراسان‌جنوبی

4.5 تُن زعفران در تربت‌جام خریداری شد

مراجعه به پمپ‌ بنزین‌ها بیشتر اما میزان سوخت‌گیری کمتر شده است

500 میلیارد ریال برای دسترسی به مجتمع‌های بین راهی اختصاص یافت

هرات مقصد 80 درصد کالاهای خروجی از گمرک دوغارون است

حال خاک خوب نیست

نگارش آیین نامه اجرایی قانون حفاظت از خاک

تولیدات دامی برای عشایر خراسان شمالی ارزش افزوده چندانی ندارد

افزایش 6 درصدی خانوارهای بهره‌مند از عواید فروش سوخت مرزنشینان

آماری از شاخص‌های اقتصادی فعالیت معین‌ها نداریم

کارخانه‌های پسته باید در شهرک‌های صنعتی قرار بگیرند

تولید قطعات ریل راه آهن مورد نیاز رجا در مجتمع صنعتی فولاد اسفراین

کشمش وارد بورس شد

396 پنل خورشیدی در اختیار عشایر خراسان شمالی قرار گرفت

253 میلیون دلار کالا از گمرکات و بازارچه‌های خراسان‌جنوبی صادر شد

10 استانی که 60درصد یارانه‌بگیرانش از حمایت معیشتی محروم شدند

گلخانه‌ای که با اشتغال بانوان ناشنوا رونق گرفت

20 دوره آموزشی در زمینه توانمندسازی عشایر خراسان شمالی برگزار می‌شود

کارگروه رفع موانع تولید شهرستان

تولید انبوه محور لکوموتیوجی.ام در مجتمع صنعتی اسفراین آغاز شد

فولاد اسفراین برای قطارهای رجا چرخ تولید می‌کند

قیمت گوجه فرنگی در مسیر کاهش

چند درصد یارانه‌بگیران،«حمایت معیشتی»دریافت نکردند؟

سرقت 22 ترانس اختصاصی برق در خراسان شمالی

مشکل عمده صادرات ایران نداشتن متولی تجارت است

507 میلیارد ریال به مقاوم‌سازی مسکن اختصاص یافت

تزریق تسهیلات بلاعوض به طرح های خورشیدی/اختصاص 2 میلیارد اعتبار

بازدید فرماندار از روند آماده سازی بازارچه مرزی یزدان.

5 تفاهم‌نامه اقتصاد مقاومتی شهرستان‌های داورزن، جغتای و چناران به امضاء رسید

خرابی تانکرهای سیار عشایر خراسان شمالی را با مشکل تامین آب مواجه کرد

60 طرح حوزه صنایع دستی برای پرداخت تسهیلات به بانک معرفی شد

تخصیص بیش از 60 میلیارد ریال برای ساخت مجتمع‌های خدماتی رفاهی در محورهای خراسان جنوبی

اختصاص507 میلیارد ریال به مقاوم‌سازی مسکن در غرب خراسان رضوی

500 تن برنج از گمرک ترخیص شد

ابراز رضایت استاندار خراسان رضوی از روند خرید حمایتی زعفران

به عددهای کوچک قانع نیستم

اعمال فشار به وزارت راه برای احداث یک پروژه ریلی غیراقتصادی دیگر

یک نودم بودجه شهرداری بجنورد به حمل و نقل عمومی اختصاص می‌یابد

جمع‌آوری 34 میلیارد ریال برای بازسازی عتبات در خراسان رضوی

توسعه مشاغل خانگی برای بیماران خاص در خراسان شمالی با همکاری جهاددانشگاهی

محصولاتی مانند گوجه قیمت مصوب ندارد

140 تن برنج پاکستانی در بجنورد توزیع می شود

دلالان قیمت برنج را در خراسان شمالی افزایش دادند

موافقت با ترخیص 500 تن برنج وارداتی از گمرک خراسان شمالی

ایمیدرو در 250 هزار کیلومترمربع عملیات اکتشافی دارد

افزایش 16 درصدی مصرف سوخت سی.ان.جی در خراسان رضوی

سرمایه گذاری بیش از 5 هزار میلیاردی برای توسعه فرآوری ذغالسنگ طبس

نگاه مدیران خراسان شمالی به سرمایه گذارها همانند ارباب رجوع معمولی است

تامین اجتماعی در حوزه رونق تولید و توسعه اشتغال ورود پیدا کند

نگاه مدیران خراسان شمالی به سرمایه گذارها همانند ارباب رجوع است

آغاز فاز دوم تولید پودر آلومینیا در جاجرم با تامین 60 میلیون تن بوکسیت

شناسایی 4940 قلم کالای بدون علامت استاندارد در خراسان شمالی

گوجه نباید از کیلویی 9000 تومان بیشتر باشد

شناسایی 4940 قلم کالای بدون علامت استاندارد

85 میلیون مترمکعب آب کشاورزی خراسان شمالی را قنات ها تامین می کنند

تصویب 5.5 میلیارد ریال اعتبار برای مرمت قنات‌های شیروان

سرما 100 میلیارد ریال به مزارع زعفران گناباد خسارت زد

فرماندار سبزوار: طرح مثلث اقتصادی مهاجرت معکوس را رقم می زند

توسعه روستاها از اولویت های طرح مثلث اقتصادی در سبزوار است

یک معین اقتصادی در سبزوار 600 فرصت شغلی ایجاد کرد

افتتاح 26 نیروگاه برق خورشیدی در خراسان رضوی

سرما 100 میلیارد ریال به مزارع زعفران گناباد خسارت وارد کرد

سرمایه‌گذاری ایدرو در خراسان جنوبی متناسب با شرایط بخش خصوصی بومی

دوران طلایی برای صنعت خراسان جنوبی آغاز شد

راه‎‌اندازی کمپین «ارزان بفروش» در انجمن صنایع غذایی خراسان رضوی

عملیات اجرایی سه طرح صنعتی در خراسان جنوبی آغاز می‌شود

خبرهای خوش استاندار برای زدودن رنگ محرومیت از خراسان جنوبی

932 تن تخم مرغ از خراسان جنوبی به افغانستان صادر شد

نیمی از طرح گازرسانی خراسان رضوی به زاهدان به پایان رسید

توزیع شیر مدارس کمتر برخوردار تامین اعتبار شد

بیش از 225 هزار خانوار در خراسان شمالی سبد معیشتی دریافت کردند

فروش خانه‌های نوساز محدودتر شده است

بیمه قالیبافان خراسان شمالی؛ طرحی که به نتیجه نرسید

تعهد 40 میلیارد تومانی ایمیدرو برای اکتشاف معدنی خراسان جنوبی

خراسان جنوبی در اولویت اجرای پروژه های ریلی قرار گرفت

امضای تفاهم‌نامه مشارکت سرمایه‌گذاری صنعتی بین ایدرو و استانداری خراسان جنوبی

نظارت بر بازار تربت‌حیدریه تشدید می‌شود

آهن در مشهد ارزان شد

حضور سازمان‌های توسعه‌ای در خراسان جنوبی ضروری است

دولت به توسعه خراسان جنوبی توجه ویژه داشته است

1000 میلیارد تومان در خراسان جنوبی سرمایه‌گذاری می‌شود

استراتژی وزارت صمت محرومیت زدایی است/انجام مطالعات در 12 استان

سرمایه گذاری 560 میلیارد تومانی سازمان ایدرو در خراسان جنوبی

سند توسعه صادرات خراسان شمالی مورد بررسی قرار گرفت

هشدار دامپزشکی نسبت به خطر بروز تب برفکی در خراسان رضوی

تسهیلات سفر رئیس جمهور به خراسان شمالی باید تا پایان امسال جذب شود

روایتی از بازار مشهد 10 روز پس از افزایش قیمت بنزین

راه اندازی کارخانه هیدرات ویژه ریزدانه در خراسان‌شمالی با افزایش قیمت دلار متوقف شده است

روایتی از بازار 10 روز پس از افزایش قیمت بنزین

20 کانال از 40 کانال براندازی نظام بر روی خراسان رضوی متمرکز بود

طرح معین اقتصادی بهترین محرک برای پیاده‌سازی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است

ادامه روند کاهشی قیمت کالاها در استان/آغار عرضه گوشت قرمز با قیمت هر کیلو 70 هزار تومان در مشهد

کشف بیش از 30 تن موادمخدر در خراسان جنوبی

گزارش آخرین پایش قیمتی کالا در خراسان رضوی

برخی پروازهای بیرجند به علت کمبود ناوگان لغو شد

ورود دلالان به بازار طلای سرخ/ کشاورزان از کاهش قیمت ناراضی‌اند

مردم خراسان شمالی، ساز گران‌فروشی را از کوک می‌اندازند

33 هکتار زمین دولتی در خراسان رضوی پس گرفته شد

رهاسازی بچه‌ماهی در استخرهای پرورشی تایباد آغاز شد

گران نخریم

نیمی از کشتزارهای نیشابور به آبیاری تحت فشار تجهیز شد

جلسه بررسی و مشکلات کارخانه شیر شهرستان

اشتغال فارغ‌التحصیلان دانشگاهی یکی از اولویت‌های خراسان جنوبی است

فرصت یک ماهه به بانک‌های خراسان جنوبی برای تعیین تکلیف اعتبارات اشتغال روستایی

افزایش 12 درصدی مصرف CNG در خراسان شمالی

برخورد با حدود 50 مشترک غیرمجاز استخراج ارز دیجیتال در خراسان

جریمه 2 میلیارد تومانی فروشگاه رفاه در مشهد

افزایش فروش 10 تا 15 درصدی جایگاه‌های CNG مشهد

خراسان رضوی رتبه هفتم پرورش ماهی در کشور را دارد

دغدغه های زعفرانی خراسان

نباید اجازه داد به بهانه بنزین، کالاهای دیگر هم گران شود

پیچ هفت‌خوان اعتبارات برای مطالعه حوضه‌های آبخیز

دو دغدغه‌ صادرکنندگان زعفران خراسان رضوی