پیام خراسان

آخرين مطالب

ورزشي

کروناویروس؛ چالش ورزش امروز

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی برخی بخش‌های کالیفرنیا به‌طور رسمی به مرحله سه بازگشایی منتقل شدند، سالن‌های زیبایی و آرایشگاه‌ها و فروشگاه‌ها با رعایت معیارهای خاص می‌توانند خدمات خود را آغاز کنند.

اخبار کوتاه از ورزش خراسان رضوی

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی هیئت جانبازان و معلولین خراسان رضوی نفرات برتر رقابت‌های مجازی با عنوان اطلاعات عمومی ورزشی استان را اعلام کرد.

عقب‌گرد 10 ساله والیبال خراسان با عملکرد مدیرعامل پیام

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی رییس هیات والیبال خراسان رضوی گفت: مذاکرات خوبی با دو اسپانسر داشته‌ایم، نمی‌توانم قول تیم‌داری بدهم، اما به حضور حداقل یک تیم از خراسان در لیگ برتر فصل آینده امیدوارم.

موارد مهم در بازگشایی استخرها

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی محققان دریافتند، آب آغشته به کلر، به خودی خود نمی‌تواند ناقل بیماری باشد، اما بازهم در بازگشایی استخرها و استفاده از آن نباید عجله کرد.

سایه سرد کرونا بر پیکره ورزش

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی معاون توسعه ورزشی ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی گفت: کرونا حدود 100 میلیارد ریال به حوزه ورزش استان خسارت زد که سعی شده این خسارت‌ها با پرداخت تسهیلات جبران شود.

فعالیت باشگاه‌های بدنسازی در خراسان شمالی بلامانع شد

پیام خراسان - ایسنا/خراسان شمالی معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی گفت: با توجه به اعلام دانشگاه علوم پزشکی استان، باشگاه های بدنسازی در همه شهرستان های استان با تاییدیه مراکز بهداشت شهرستان و رعایت پروتکل های بهداشتی ، و استفاده محدود از فضا و مکان ورزشی و رعایت فاصله های ورزشی مجاز به فعالیت هستند.

کرونا در تراکتور و شهرخودرو؟/ مدارک پزشکی را منتشر کنید، لطفا

پیام خراسان - هر 2 باشگاه تراکتور و شهرخودرو در خصوص بازیکنان مبتلا شده به کرونا با قطعیت صحبتی نکرده‌اند و تنها اعلام کرده‌اند که 6 بازیکن مشکوک به کرونا در این دو باشگاه وجود دارند، موضوعی که به نظر می‌رسد با سایر ادله همخوانی ندارد و تا واقعیت نیز فاصله داشته باشد.

آکادمی فوتبال خراسان رضوی به زودی افتتاح خواهدشد

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی دبیر هیأت فوتبال خراسان رضوی گفت: اولین آکادمی فوتبال استان در روزهای آینده افتتاح خواهد شد، هیأت فوتبال خراسان رضوی نگاه درآمدزایی به این آکادمی نخواهد داشت.

تقویت سیستم ایمنی بدن با چند توصیه ساده ورزشی

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی اگرچه در بسیاری از کشورها محدودیت‌های خانه‌نشینی کاهش‌یافته، اما همچنان کروناویروس با ما همراه است. با کاهش محدودیت‌ها زمان بیشتری در مراکز عمومی قرار خواهیم گرفت و در کنار ویروس جدید، ویروس‌های فصلی نیز هستند و بهترین روش برای مقابله با این عوامل بیماری‌زا ارتقاء سیستم ایمنی بدن است.

برخی فعالیت‌های ورزشی در خراسان رضوی از سر گرفته شد

پیام خراسان - مشهد- فعالیت برخی رشته‌های ورزشی در خراسان رضوی که از هشتم اسفند پارسال به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل شده بود با بهبود شرایط مقابله با این ویروس و مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا از امروز (ششم خرداد) از سر گرفته شد.

مربی فوتسال بانوان: برای اجرای پروتکل ورزشی مشکل مالی و سخت‌افزاری داریم

پیام خراسان - سرمربی تیم فوتسال بانوان هیات فوتبال خراسان رضوی گفت: شاید نتوانیم پروتکل بهداشتی برگزاری مسابقات ورزشی را به طور کامل رعایت کنیم چون از نظر سخت افزاری و مالی محدودیت‌هایی داریم.

رجبی: هیأت فوتبال خراسان رضوی از یکنواختی خارج شده است

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی مدرس داوری کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص عملکرد یک ساله هیأت فوتبال خراسان رضوی گفت: روند حرکت هیأت فوتبال امیدوارکننده‌ است به شرطی که تا پایان راه به این شکل ادامه‌یابد.

70 درصد از باشگاه‌های ورزشی خراسان رضوی بازگشایی می‌شوند

پیام خراسان - مشهد - مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: با مصوبات ستاد ملی و ستاد استانی مقابله با شیوع کرونا حدود 70 درصد باشگاه‌های ورزشی خصوصی در خراسان رضوی فعالیت خود را از سر می‌گیرند.

رجبی: هیئت فوتبال خراسان رضوی از یکنواختی خارج شده است

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی مدرس داوری کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص عملکرد یک ساله هیئت فوتبال خراسان رضوی گفت: روند حرکت هیئت فوتبال امیدوارکننده‌ است به شرطی که تا پایان راه به این شکل ادامه‌یابد.

آغاز به کار باشگاه‌های خصوصی در خراسان رضوی

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: با مصوبات ستاد ملی و ستاد استانی مقابله با شیوع کرونا حدود 70 درصد باشگاه‌های ورزشی خصوصی در خراسان رضوی فعالیت خود را از سر می‌گیرند.

برگزاری اردوهای تیم‌های ملی پارالمپیکی در رشته‌های انفرادی‌

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک گفت: با توجه به شرایط سختی که برای برگزاری اردوهای پارالمپیکی پس از مجوز ستاد مبارزه با کرونای وزارت ورزش داریم اگر مکان برگزاری اردوها مشخص شود، ورزشکارانی که شانس کسب طلا هستند، در اولویت خواهند بود.

ورزش ضربه فنی کرونا نشد

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی با بیان اینکه به واسطه شیوع کرونا باید سبک جدیدی از زندگی در حوزه ورزش و ارتقای سلامت مردم را هدف‌گذاری کنیم، گفت: در این ایام سعی کردیم با تمرکز بر ظرفیت فضای مجازی، برنامه‌های ورزشی را پیگیری کنیم.

70 درصد باشگاه‌های ورزشی خراسان رضوی بازگشایی می‌شوند

پیام خراسان - مشهد- مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: با مصوبات ستاد ملی و ستاد استانی مقابله با شیوع کرونا حدود 70 درصد باشگاه‌های ورزشی خصوصی در خراسان رضوی فعالیت خود را از سر می‌گیرند.

حضور پررنگ کادر فنی ایرانی در مسابقات بین‌المللی سوارکاری

پیام خراسان - بجنورد- دبیرکل فدراسیون سوارکاری با اشاره به حضور فعال سوارکاران ایرانی در مسابقات جهانی و بین‌المللی، گفت: کادر فنی ایرانی نیز در بسیاری از مسابقات بین‌المللی این رشته حضور پررنگ و فعالی دارد.

آغاز بازی‌های بوندس‌لیگا بعد از دو ماه تعطیلی به دلیل کرونا

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی فوتبال آلمان قرار است امروز شنبه، بعد از یک وقفه دو ماهه به دلیل بیماری همه‌گیر کروناویروس از سر گرفته شود. فصل متوقف‌شده این بازی‌ها در هفته جاری با دربی حساس بوروسیا دورتموند و شالکه آغاز خواهدشد.

تاثیر بحران کروناویروس بر ورزش جوانان

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی سازمان‌دهندگان فعالیت‌های ورزشی جوانان به دلیل همه‌گیر شدن کووید-19 تا پایان سال 2020 امیدی به بازگشت به فعالیت‌های ورزشی خود ندارند.

افتتاح یا کلنگ‌زنی13 طرح ورزشی و عمرانی در شیروان

پیام خراسان - بجنورد- 13 طرح ورزشی و عمرانی با 22 میلیارد ریال اعتبار روز پنجشنبه و با حضور رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی و شماری از مسوولان شهرستان شیروان افتتاح یا کلنگ‌زنی شد.

توزیع نامناسب ایجاد زیرساخت های ورزشی در خراسان شمالی

پیام خراسان - ایسنا/خراسان شمالی معاوت توسعه و ورزش های قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی گفت: زیرساخت های ورزشی همچون سالن ها در این استان به درستی توزیع و ساخته نشده است.

برگزاری کلاس‌های تربیت‌بدنی عمومی دانشگاه فردوسی در قالب اپلیکیشن

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی رییس دانشکده علوم ورزشی و تربیت‌بدنی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: دانشگاه فردوسی نخستین دانشگاهی است که برای برگزاری مجازی دروس عمومی تربیت بدنی یک و دو اپلیکیشنی طراحی کرده و با استفاده از آن دروس خود را به پایان خواهد رساند.

ضربه کرونا بر پیکر باشگاه‌های ورزشی کاشمر

پیام خراسان - مشهد- تعطیلی باشگاه‌های ورزشی بر اثر شیوع کرونا ورزشکاران و فعالان این حوزه اعم از باشگاه‌داران و مربیان ورزشی را متضرر کرده که در این میان حدود 20 میلیارد ریال بابت اجاره سالن‌های ورزشی و باشگاه‌ها به حوزه ورزش شهرستان کاشمر خسارت وارد شده است.

شریف: لیگ به صورت متمرکز و تک‌بازی ادامه یابد

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی سرمربی تیم فوتسال بانوان هیات فوتبال خراسان رضوی گفت: ناتمام ماندن لیگ علاوه بر اینکه زحمات تمام تیم‌ها را هدر می‌دهد، می‌تواند جذب اسپانسر برای فصل بعد را هم سخت کند.

علی‌عسگری: حس می‌کنم عادل به تلویزیون باز می‌گردد

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی بازیکن سابق پرسپولیس گفت: در خصوص بازگشت 90 چیزی نمی‌دانم و فقط حس می‌کنم عادل بازگشت خیلی خوبی به تلویزیون خواهدداشت؛ امیدوارم برگردد و وضع فوتبال ما را جمع و جور کند.

تصمیمی برای برگزاری مسابقات قهرمانی کشتی آلیش در خراسان شمالی گرفته نشده است

پیام خراسان - ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل ورزش و جوانان خراسان شمالی گفت: هنوز تصمیمی در ارتباط با برگزاری مسابقات قهرمانی آلیش کشور در این استان گرفته نشده است.

دانش‌آموزان چگونه امتحان ورزش می‌دهند؟

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: دستورالعمل ارزیابی دانش‌آموزان در درس تربیت‌بدنی آماده شده، اما با توجه به اینکه اعلام شد مدارس از 27 اردیبهشت بازگشایی می‌شوند، این دستورالعمل فرق خواهد کرد، بنابراین هنوز ابلاغ نشده است.

کرونا 800 مربی ورزشی خراسان شمالی را بیکار کرد

پیام خراسان - بجنورد- معاون توسعه ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی گفت: شیوع ویروس کرونا و تعطیلی باشگاه‌های ورزشی باعث بیکاری بیش از 800 مربی در رشته‌های مختلف شده است.

کیفیت مسابقات آنلاین و حضوری قابل مقایسه نیست

پیام خراسان - ایسنا/خراسان رضوی رئیس هیئت شطرنج خراسان رضوی گفت: مسابقات جام رمضان به صورت آنلاین و با جایزه نقدی برگزار می‌شود؛ بستر آموزش آنلاین و برگزاری مسابقات در هیئت شطرنج وجود دارد.

ایجاد رشته تربیت بدنی در آموزشکده فنی و حرفه‌ای شیروان

پیام خراسان - بجنورد- رییس آموزشکده فنی و حرفه‌ای پسرانه شیروان گفت: با پیگیری صورت گرفته، ایجاد رشته تربیت بدنی در این آموزشکده، برای نخستین بار در استان خراسان شمالی، مورد موافقت قرار گرفت.

تفاهمنامه‌های ورزشی شهرداری مشهد منتشر شدند

پیام خراسان - مشهد- معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد گفت: فهرست کامل تفاهمنامه‌های ورزشی این نهاد برای اطلاع عموم شهروندان مشهدی در قالب "سامانه فاش" منتشر شد.

چه رشته‌های ورزشی مجاز به فعالیت هستند؟

پیام خراسان - ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: در شهرستان زیرکوه که در آن وضعیت سفید اعلام شده است، فعالیت برخی از رشته‌های ورزشی که تماس فیزیکی زیادی ندارند، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از 16 اردیبهشت ماه آغاز شده است.

ساير مطالب

ضرر و زیان کرونا بر ورزش و ورزشکاران خراسان رضوی

چه رشته‌های ورزشی در خراسان جنوبی مجاز به فعالیت هستند؟

هیات قایقرانی خراسان شمالی از لحاظ مالی در تنگنا است

خراسان شمالی میزبان مسابقات قهرمانی کشتی آلیش کشور می‌شود

خراسان شمالی میزبان مسابقات قهرمانی کشتی آلیش کشور خواهد بود

پزشک شهرخودرو : شروع مسابقات ممکن است تعداد مصدومان را افزایش دهد

ارائه طرح برای ساخت پیست بین المللی قایقرانی در خراسان شمالی

هیات فوتبال از بازیکنان مستعد خراسان رضوی حمایت کند

قیاسی: هیات فوتبال از بازیکنان مستعد استان حمایت کند

حسینی: مراقب باشیم تجربه فوتبال در والیبال تکرار نشود

بازیکنان شهرخودرو روی پشت بام ها تمرین می‌کنند

تدین: تابع تصمیم ستاد مبارزه با کرونا هستیم

باشگاه‌های ورزشی خراسان رضوی تسهیلات دریافت می‌کنند

آیا ورزش بیرون از منزل در روزهای کرونایی اشکال دارد؟

تبریزی: ایرانی‌ها در بدنسازی آماتور حرف اول را در دنیا می‌زنند

چمنیان: طرح‌های استعدادیابی هیات فوتبال ادامه یابد

وقتی کرونا ورزش را ضربه فنی نمی‌کند

بازی‌های آسیای هانگژوی چین مهمترین رویداد پیش روی کوراش کشور است

آرمات: هر 4 تیم مرحله پلی‌آف شانس قهرمانی دارند

مدیر برنامه‌ام فوتبالم را نابود کرد/ کی‌روش مربی، مدیر و روانشناس بود

کوهنورد گرفتار در ارتفاعات سبزوار نجات یافت

لزوم رعایت فاصله اجتماعی موجب نوسازی عرصه‌های ورزشی می‌شود

کوچ تکواندوی فاروج به فضای مجازی

نیکبخت: برای جام جهانی 2006 خودم را به مصدومیت زدم

سرآسیایی: امیدواریم هرچه زودتر تکلیف لیگ مشخص شود

95درصد از مربی‌های ورزشی در خراسان‌شمالی بیمه نیستند/ بیکاری 800مربی ورزشی بر اثر ویروس کرونا

از سرگیری بازی‌های لیگ برتر خطرناک است/ دادکان جزو پاک‌ترین‌ افراد فوتبال ایران است

پیشکسوتان جز احترام، انتظار دیگری ندارند

از پروژه‌های ورزشی خوسف چه خبر؟

اسکواش در روستاهای خراسان جنوبی جان می‌گیرد/ ضرورت سرمایه‌گذاری در ورزش روستایی

ادامه بازی‌های لیگ غیرممکن است/ تاتنهام و اتلتیکومادرید مرا می‌خواستند

اجرای آخرین مراحل آماده‌سازی زمین چمن مصنوعی منطقه ثامن

سهم ورزشکاران خراسان جنوبی در مهار کرونا با اهدای خون

قهرمان ملی در بازار روز بجنورد تمرین می‌کند

برآورد 20 میلیارد تومان بسته حمایتی برای باشگاه‌داران/ ابطال پروانه 12 باشگاه ورزشی متخلف

جام رمضان شهرداری مشهد، مجازی برگزار می‌شود

نفرات برتر مسابقات دارت برخط کشور مشخص شدند

ورزش و جوانان خراسان شمالی تخریب خانه کاراته را تکذیب کرد

پویش جوانمردان در خراسان جنوبی به کمک باشگاه‌ها آمد

نشانه‌گیری به هدف جهانی در میان هیاهوی کرونا

نایب قهرمانی دانشجوی دانشگاه فردوسی مشهد در مسابقه بزرگ شطرنج مجازی

پیگیری حرفه‌ای ورزش بانوان در مشهد

مرتضایی: تشکیل تیم ملی ب اتفاق خوبی است

پلمب کرونایی 3 باشگاه ورزشی خراسان شمالی

تمرینات قایقرانی را در منزل ادامه می‌دهم

مسابقات دارت آنلاین قهرمانی کشور در خراسان رضوی آغاز شد

چرا پیست اسب دوانی "باغلق" تکمیل نمی‌شود؟

مسافت عاملی که اعتبارات اختصاص یافته برای تکمیل پیست اسب دوانی باغلق را می بلعد

کمپ بین المللی جودو و کوراش در خراسان شمالی راه اندازی می شود

لیگ‌برتری‌ها برای آمادگی حداقل به سه هفته زمان نیاز دارند

برگزاری جلسه تمرینی باشگاه‌های فوتبال ممنوع است

ادامه حمایت فوتبالی‌ها از پویش "چراغی برافروز"

بیش از 400 بازرسی از باشگاه‌های ورزشی مشهد

فعالیت بیش از 160 پزشک ورزشی درجبهه سلامت

فتاحی: در کنار مدافعان سلامت مبارزه می‌کنیم

هیچ ملی‌پوش خراسان رضوی کرونا نگرفته است

12 باشگاه ورزشی متخلف خراسان رضوی لغو پروانه شدند

یوسفی: پیام باشگاه نیست و مکان مشخصی هم ندارد

توزیع 400هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده در بین خانواده‌های کم بضاعت

بسته پسا کرونا در ورزش خراسان جنوبی تدوین می‌شود

باشگاه‌های ورزشی قوچان تا 31 فروردین تعطیل است

حمایت چهره‌های ورزشی خراسان از پویش «چراغی برافروز»

استخر دانش‌آموزی اسفراین آماده بهره‌برداری شد

ورزش پیلاتس، مفید برای کاهش فشارخون

برگزاری رقابت‌های جایزه بزرگ جودو مشهد به صورت مجازی

آمادگی سالن‌های ورزشی خراسان رضوی برای همکاری با ستاد کرونا

دستاوردهای هیات اسکیت خراسان رضوی در سال 98

ورزش در خانه را برای عبور از کرونا جدی بگیرید

سد شیرین دره ظرفیتی مناسب برای تمرینات تیم ملی قایق رانی در خراسان‌شمالی

شهرخودرو 98؛ سال رویایی مشهدی‌ها

قایقرانهای خراسان شمالی برای غلبه بر سیل احتمالی آماده‌اند

قهرمان جهانی کوراش: ترغیب مردم به ماندن در خانه سهم من از بحران کرونا است

قرنطینه‌های خانگی، پاتوقی برای کتاب و ورزش

ورزشکاران خراسانی حامی پویش اجتماعی مبارزه با کرونا

قهرمان پاورلیفتینگ جهان: کرونا با در خانه ماندن شکست می‌خورد

سعادتمند: برخی هیات‌ها به دنبال خرید وقت به نفع کیهانی بودند

کمک به محرومان سهم پیشکسوت زورخانه‌ای در بحران کرونا

ورزش در خانه سهم یک مربی ورزشی از شکست کرونا

رونق دوچرخه‌سواری در نیویورک با شیوع کروناویروس

پرهیز افراد کم‌تحرک از ورزش‌های شدید

انتخاب عجیب یک دندانپزشک به عنوان سرپرست پرسپولیس

افشای فحشی که انصاری فرد دادند و باعث عصبانیت وی شد

سعادتمند: مهردلان شانس بالایی برای المپیکی شدن دارد

برنامه جدید لیگ برتر فوتبال اعلام شد/ آغاز مسابقات از 14 فروردین

پیام برای تیم‌داری در سال 99 صلاحیت ندارد/ آبروریزی سال جاری را باید جبران کنیم

جزئیات قرارداد فرهاد مجیدی با استقلال + مبلغ قرارداد

خودزنی استقلالی در ماجرای شفر !

ورزش سالمندان در روزهای کرونایی

بیانیه جنجالی هیات مدیره پرسپولیس علیه انصاری فرد

افشاگری مدیر روابط عمومی پرسپولیس از اتفاقات پشت پرده در باشگاه

مشخص شدن جانشین انصاری فرد در پرسپولیس

ورزشی‌های خراسان شمالی از آسیب‌های ثانویه کرونا می‌گویند

تمرینات آویژه صنعت تعطیل شد

شوک بعدی به پرسپولیس: بدهی 3 میلیاردی به شهرخودرو بخاطر گل محمدی

استعفای غیرمنتظره محمد حسن انصاری فرد از پرسپولیس با حمله به وزیر ورزش

برادر برانکو هم پرسپولیس را نقره داغ کرد!!

اعتراف دستیار فرهاد مجیدی به عامل قهرمانی های پرسپولیس

اماکن ورزشی خراسان جنوبی در اختیار ستاد مدیریت کرونا قرار می‌گیرد

شوک فیفا به استقلال: محکومیت به پرداخت 550هزار دلار به شفر

مسابقات تنیس ایندین ولز با تاخیر برگزار خواهد شد