پیام خراسان

آخرين مطالب

کشف 63 میلیارد ریال کالای قاچاق در خراسان رضوی اقتصادي

  بزرگنمايي:

پیام خراسان - معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از تشکیل 199 پرونده تخلف کالای قاچاق به ارزش بیش از63 میلیارد ریال در استان در چهارماهه نخست سال جاری خبر داد.
به گزارش ایسنا-منطقه خراسان، رضا شجاعی با بیان این مطلب اظهار کرد: بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در چهارماهه نخست سال 98 بیش از13هزاربازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی درخصوص کشف کالای قاچاق در استان انجام داده‌اند که این بازرسی‌ها منجر به تشکیل 199 مورد پرونده تخلف به ارزش ریالی بیش از63 میلیارد ریال تشکیل شده است.
وی افزود: تمرکز بازرسی‌ها دربحث قاچاق، شناسایی گلوگاه‌ها ومراکزعمده فروش ونگهداری کالابوده است .
معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی با اشاره به رشد 159 درصدی گشت‌های مشترک وهمچنین 183 درصدی پرونده‌های متشکله در این گشت‌ها تاکید کرد: کشف و توقیف کالای قاچاق از وظایف ذاتی این سازمان بوده وازاولویت‌های بازرسی در سال 98 است.
شجاعی با بیان اینکه عمده کالاهای کشف شده شامل ارز، لوازم آرایشی، پوشاک(برند)، پارچه، موادغذایی و دخانیات می‌باشد، گفت: شهروندان محترم می‌توانند در صورت مشاهده خرید، فروش و نگهداری کالای قاچاق این تخلفات را به سامانه ارتباطی این سازمان با تلفن 124و یا سامانه پیامکی 30008124 اعلام تا در اسرع وقت نسبت به پیگیری موضوع و برخورد با متخلفان اقدام شود.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield