پیام خراسان

آخرين مطالب

فعالیت باشگاه پارس نواب قانونی است ورزشي

فعالیت باشگاه پارس نواب قانونی است
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - فعالیت‌های پارس نواب قانونی ست و این باشگاه، مجوزهای لازمه را از نهادهای مسئول اخذ کرده‌است.
یاسر محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص فعالیت‌های باشگاه پارس نواب اظهار کرد: همواره سعی کرده‌ایم بر مدار قانون حرکت کنیم و برای هر فعالیتی، از اجاره زمین و ... مجوزهای لازمه را از نهادهای ذیربط اخذ کرده‌ایم. همان چند سال قبل هم که صحبت‌هایی در خصوص فعالیت بدون مجوز باشگاه پارس نواب مطرح شد، نامه‌های خود را به صورت مکتوب به مسئولان ارسال کردیم و روند قانونی طی شد.
وی افزود: مدتی در خراسان شمالی فعالیت کردیم و حالا دوباره سعی داریم با حضور مدیرانی خوش‌فکر در عرصه ورزش خراسان رضوی، در مشهد فعالیت خود را ادامه دهیم. باشگاه پارس نواب در دو بخش آقایان و بانوان فعال است و اتفاقا چند روز دیگر در مسابقات کبدی کشوری، تیم بانوان این باشگاه به رقابت با سایرین می‌پردازد.
محمودی تصریح کرد: در بخش آقایان در رشته فوتبال و در بخش بانوان در رشته‌های هندبال، والیبال، کبدی و فوتسال فعال هستیم و علاوه بر تلاش برای استعدادیابی و رشد ورزشکاران، به دنبال حضور حرفه‌ای در سطوح بالای ورزش بانوان هستیم.
مالک باشگاه پارس نواب تاکید کرد: هیچ آکادمی واقعی در ورزش ایران وجود ندارد و ما هم تحت عنوان باشگاه در حال فعالیت هستیم. ایجاد آکادمی به زیرساخت‌ها و امکاناتی قوی مثل زمین چمن اختصاصی و ... نیاز دارد که طبیعتا در شرایط فعلی ورزش ایران، امری ناشدنی ست. 
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield