پیام خراسان

آخرين مطالب

ابراهیمی: خراسان پتانسیل بالایی در کشتی پهلوانی دارد ورزشي

  بزرگنمايي:

پیام خراسان - شرکت کننده مسابقات کشوری جام توس گفت: تمرینات کشتی پهلوانی با کشتی آزاد متفاوت است، خراسان رضوی می‌تواند محل خوبی برای برگزاری مسابقات کشوری باشد
علی ایراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص برگزاری مسابقات جام توس اظهار کرد: مسابقات کشوری جام توس در وزن بالای 100 کیلوگرم شب گذشته ساعت 18 تا 22 برگزار شد و حدود 25 نفر از کشتی‌گیران مهارت‌دیده در کشور در مسابقات مذکور حاضر شدند و با یکدیگر به رقابت پرداختند.
وی بیان کرد: کشتی پهلوانی رشته اصلی خراسانی‌ها بوده و بازوبند در گذشته در اختیار آنها بوده است، در حال حاضر این بازوبند در دست صادق‌زاده بوده اما به زودی به خراسان باز می‌گردد، این مسابقات پیش‌زمینه‌ای برای به دست آوردن مجدد بازوبند است.
شرکت کننده مسابقات کشوری جام توس ادامه داد: در مسابقاتی با وزن 90 کیلوگرم شرکت می‌کردم اما برای ارزیابی خودم و امید به مقام‌آوری به این مسابقات آمده‌بودم، جوایز ارزشمندی برای این مسابقه تعیین شده بود، نفرات نخست تا سوم از 15 میلیون تا 5 میلیون تومان هدیه دریافت کردند.
وی عنوان کرد: کشتی چوخه و پهلوانی مورد استقبال ورزشکاران خراسانی بوده و جایگاه خود را از گذشته حفظ کرده اما باید بیش از وضعیت کنونی به آن توجه شود تا به جایگاه بالاتری در این زمینه دست یابیم، برادرم برای گزینش ورزش کشتی پهلوانی راهنمایی‌ام کرده و سعی بر پیشرفت در این ورزش داشتم.
ابرهیمی ادامه داد: کشتی‌گیران در سطوح بالا با یکدیگر رقابت می‌کنند و مدال‌آوری در این مسابقات بسیار سخت است، تمرینات ورزشی‌ام را به صورت مداوم انجام می‌دهم و دیروز در مسابقات با آمادگی کامل حاضر شدم. امیدوارم با کسب تجربه در رقابت‌های آتی بهتر از قبل نتیجه بگیرم.
وی تصریح کرد: تمرینات کشتی پهلوانی با کشتی آزاد متفاوت است، خراسان رضوی می‌تواند محل خوبی برای برگزاری مسابقات کشوری باشد اما باید بیش از این به این استان بها داده شود، در حال حاضر مسئولان به کشتی‌گیران اهمیتی نمی‌دهند.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield